Įkraunama...
Įkraunama...

VU ir MRU teise N

QUOTE(xuliganas @ 2009 07 12, 14:14)
Abituriente?  g.gif


O taip cool.gif
Atsakyti
Sveiki studenčiokai. Aš studijuoju ŠU ekonomiką, bet man yra šiuo metu dalykas - Verslo teisė. Gal kas turit kokius nors konspektus ar santraukas iš tokių temų:
1. Verslo teisės samprata ir šaltiniai;
2. Verslo teisės subjektai;
3. Verslo organizavimo formos;
4. Smulkus ir vidutinis verslas Lietuvoje ir jo teisinis reguliavimas;
5. Verslo subjektų nuosavybė;
6. Verslo subjektų atsakomybė;
7. Verslo subjektų konkurencinė veikla ir jos teisinis reguliavimas;
8. Įmonių bankrotas ir jo teisinis reguliavimas;
9. Įmonių restruktūrizavimas ir jo teisinis reguliavimas;
10. Vartotojų teisės ir jų gynimas;
11. Bendrieji komercinių sutarčių pagrindai;
12. Atskiros komercinių sutarčių rūšys ir jų ypatumai.

Kadangi teisininkė pasirodė griežta, tai reikės mokytis iš konspektų, jei norim gauti teigiamą pažymį.
Būčiau labai dėkinga už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
sveikutes paneles, perskaiciau si frumeli ir jetau jetau, man sansu istoti i teise nera, jei su tokiais aukstais balais reikia stoti, as net valstybinio neislaikiau, visi mokykliniai, o taip noreciau i neakyvaizdini istoti... verysad.gif
Atsakyti
kur visos dingot? verysad.gif o VU teise neakyvaizdiniu mokytis 7,5 metu? Stojamu egzaminu nera? Is viso nieko nesuprantu, niekur neraso apie neakyvaizdini, tik dienini, ar nera neakyvazidinio teise mokytis sitame universitete?
Atsakyti
QUOTE(bonitute20 @ 2010 02 22, 18:48)
kur visos dingot?  verysad.gif  o VU teise neakyvaizdiniu mokytis 7,5 metu? Stojamu egzaminu nera? Is viso nieko nesuprantu, niekur neraso apie neakyvaizdini, tik dienini, ar nera neakyvazidinio teise mokytis sitame universitete?


http://www.tf.vu.lt/...zdines-studijos
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2010 02 23, 01:16)

o ar imanoma istoti i neakyvaizdini, jei man tik 11balu teiseina paskaiciavus?sad.gif labai mazai... o taip noriu studijuoti cia..
Atsakyti
QUOTE(bonitute20 @ 2010 03 15, 12:06)
o ar imanoma istoti i neakyvaizdini, jei man tik 11balu teiseina paskaiciavus?sad.gif labai mazai... o taip noriu studijuoti cia..


tai bandyk, juk nieks per galvą neduos. aš tų balų nežinau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AIVUKĖ: 15 kovo 2010 - 12:12
Gal kas zinot kiek tame tiesos, kad i VU teise neak istoja apie 150, o baigia viso labo 20?
Atsakyti
QUOTE(mamassitaa @ 2011 03 23, 15:10)
Gal kas zinot kiek tame tiesos, kad i VU teise neak istoja apie 150, o baigia viso labo 20?



na yra teisybes tame kazkiek smile.gif dabar sunku pasakyt kiek tiksliai musu liko, nes isiskirstem po sakas, bet dingo daugiau nei puse, tai faktas smile.gif po pirmu metu daug atkrenta, nemazai i riomeri pabega, na bet sako jei 3 kursus baigsi, tai baigsi ir univera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamassitaa @ 2011 03 23, 15:10)
Gal kas zinot kiek tame tiesos, kad i VU teise neak istoja apie 150, o baigia viso labo 20?


Musu buvo 118, diplomus gavo berods apie 40 g.gif - daug, nes labai stipri bei motyvuota grupe susirinko, kadangi visi jau turejome viena aukstaji, atejome tikslingai siekti antrojo.
Papildyta:
QUOTE(Juste1 @ 2011 05 11, 17:41)
na yra teisybes tame kazkiek smile.gif dabar sunku pasakyt kiek tiksliai musu liko, nes isiskirstem po sakas, bet dingo daugiau nei puse, tai faktas smile.gif po pirmu metu daug atkrenta, nemazai i riomeri pabega, na bet sako jei 3 kursus baigsi, tai baigsi ir univera smile.gif


nesutinku, pas mus keli dar atkrito ir paskutiniame kurse.
Atsakyti
Esu pabaigusi MRU Teisę ir valdymą, turiu likusių knygų smile.gif Kam įdomu atsiųskite savo paštą persiųsiu sąrašą su nuotraukomis ir kainomis.
Atsakyti
Sveikos, gal kas turit užpildytas kriminalistikos pratybas ir norėtumėt pasidalinti? smile.gif
Atsakyti