Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvo pagalba gimus naujagimiui

padėti galima nuo A iki Z

vykdyti žmonos nurodymus ir visks bus narmaliai smile.gif

na ką pradėjau pats gamintis valgyt, lygintis marškinius, plaut indus...su indaplove ir viską paduot smile.gif šiaip darbų po darbo nebūna maža.... kai pradedu kažką daryti tai matau darbus bent jau 5 į priekį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xedotetis @ 2006 02 02, 10:33)
padėti galima nuo A iki Z

vykdyti žmonos nurodymus ir visks bus narmaliai smile.gif

na ką pradėjau pats gamintis valgyt, lygintis marškinius, plaut indus...su indaplove ir viską paduot smile.gif šiaip darbų po darbo nebūna maža.... kai pradedu kažką daryti tai matau darbus bent jau 5 į priekį smile.gif


As kazkaip vienais vakarais prie kompo prasedziu, tada zmonele pyksta, kitais vakarais labai padedu, tada patenkinta. Siaip ka padeti visada yra. Nuo vaiko prausimo iki namudiniu reikalu. Siaip bandau bent karta ar du i savaite mamyte paleist pasiganyt. Daznai jos basiganymas baigiais parduotuveje, taciau visai smagiai pasivaiksto ir siaip. Cia yra svarbiausia tecio pagalba - galimybe mamytei pailseti nuo vaikiuko.
Atsakyti
QUOTE(Tetis2005 @ 2006 02 11, 10:20)
As kazkaip vienais vakarais prie kompo prasedziu, tada zmonele pyksta, kitais vakarais labai padedu, tada patenkinta. Siaip ka padeti visada yra. Nuo vaiko prausimo iki namudiniu reikalu. Siaip bandau bent karta ar du i savaite mamyte paleist pasiganyt. Daznai jos basiganymas baigiais parduotuveje, taciau visai smagiai pasivaiksto ir siaip. Cia yra svarbiausia tecio pagalba - galimybe mamytei pailseti nuo vaikiuko.

Toks itarimas ar po suo Tetis2005 niku nesislepia moteris????...siaip tik pagalvojau...Gal tada alaus nueisime ikalt? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2006 02 11, 21:11)
Toks itarimas ar po suo Tetis2005 niku nesislepia moteris????...siaip tik pagalvojau...Gal tada alaus nueisime ikalt? drinks_cheers.gif



Ne moteris ne moteris, alaus as jau vakar ikaliau televizijos bokste draugo gimtadieni svesdamas, todel dabar galiu max pasirasyti ant sulciu su margarita pica. Siaip visai galim padaryti meeta. Ir bus labai smagu pamatyti kitu teciu. Nes toks visuomenes ivaizdis kad tevas tai saltas rustus ir grieztas vyras kuris atidziai viska stebi is sono, ir kai jau vaikas prasizengia tik bac teviska ranka per uzpakali... As pvz linksmas tetis smile.gif, ir myliu savo vaika, ir visai nenoriu tureti salto ir rustaus vyro ivaizdzio.. Na gal siek tiek vyriskai santurus... Tai butu idomu ir su kitais panasiais susitikti.
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2005 05 15, 01:07)
Pirmiausia noriu pasakyti, kad labai stiprios mamos yra auginančios leliukus vienos. Man vyras labai padėdavo naktimis. Jau tiek pavargdavau, kad akių nenulaikydavau, tada dukrą migdydavo vyras. Čia buvo reikalingiausia pagalba. Tada visokeriopa pagalba dieną: pabūna su vaiku gryžęs iš darbo, tada gali pati pailsėti, padeda maudyti, išeina su lelium į lauką, čia vėl lieka laiko sau (šito man trūko ax.gif ) ir t.t. Šiaip man trūko pagalbos, nes kai tik tėvelis pamatė, kad išmokau tvarkytis viena, tai ir "nesikišdavo". Sakydavo, tai kad tu viską puikiai pati sugebi, aš kaip jau ir nereikalingas  tongue.gif

nežinau ar tai normalu arne bet maniškis jau pirma nakti išėjo kitam kambarin miegoti sako jis duona uždirba ir turi ilsėtis. mus kamuoja didelė paskola butui tai gimus mažiui pinigu stygius iškart pasijuto. kita vertus, jis padeda tik tada kai paprašau pats nesisiūlo atseit vaikui geriausiai mama. pradėjome pyktis dėl smulkmenu.maudome vaika kartu i parduotuves irgi išleidžia, tik kodėl man atrodo kad tai daro be didelio noro?paguoskit - ar man vienai taip ?
Atsakyti
QUOTE(japoska @ 2006 02 18, 16:52)
nežinau ar tai normalu arne bet maniškis jau pirma nakti išėjo kitam kambarin miegoti sako jis duona uždirba ir turi ilsėtis. mus kamuoja didelė paskola butui tai gimus mažiui pinigu stygius iškart pasijuto. kita vertus, jis padeda tik tada kai paprašau pats nesisiūlo atseit vaikui geriausiai mama. pradėjome pyktis dėl smulkmenu.maudome vaika kartu i parduotuves irgi išleidžia, tik kodėl man atrodo kad tai daro be didelio noro?paguoskit  - ar man vienai taip ?


Deja nepaguosiu, paskola yra paskola, tetis greiciausia susinervino. Cia as matau kad jauciasi kaltas del nepakankamai aprupinamos seios. As susiradau papildoma nuo grafio nepriklausanti darba, ir tik taip nusirainau. Nors dirbu daugiau, bet jauciuosi daug geriau. Tokie jau mes tie vyrai. Nerimaujam del nesamoniu.
Atsakyti
o as manau, jei butu galima vyrams gimdyti, mano vyras butu uz mane pagimdes, jis bet ka padarytu uz mane, kad tik mums butu viskas puiku, niekada netikejau kad vyras gali taip moketi elgtis su mazu kudikeliu..jis man desnioji ranka, js moka viska nuo maitinimo iki drabuziuku suderinimo...vienu zodziu, musu tetis kazkas brangaus mums... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mazulikee^ Paskelbta Šiandien, 01:10
o as manau, jei butu galima vyrams gimdyti, mano vyras butu uz mane pagimdes, jis bet ka padarytu uz mane, kad tik mums butu viskas puiku, niekada netikejau kad vyras gali taip moketi elgtis su mazu kudikeliu..jis man desnioji ranka, js moka viska nuo maitinimo iki drabuziuku suderinimo...vienu zodziu, musu tetis kazkas brangaus mums...

Na susidaro įspūdis , kad tave mazulikee vyras jau per daug myli ir lepina g.gif
Suprask teisingai nei vyras nei žmona neturėtų bet ką daryti už kitą. Palepinti , pasikeisti kartais darbais taip , bet tai neturėtų tapti norma.


japoska:
nežinau ar tai normalu arne bet maniškis jau pirma nakti išėjo kitam kambarin miegoti sako jis duona uždirba ir turi ilsėtis. mus kamuoja didelė paskola butui tai gimus mažiui pinigu stygius iškart pasijuto

Pamenu tuos laikus , kai gryžes iš darbo krisdavau į lovą , pabučiuodavau sieną pasakes , kad myliu tave mažule smile.gif)))) . Paskola dalykas rimtas. Galiu pasakyti tik tiek , kad palaikyk jį, bet tuo pačiu parodyk , kad tau reikalingas ne tik geras darbinis arklys, bet ir artimas žmogus. Yra dalykai kurie nekainuoja , bet suteikia daug malonumo : pasivaikščioti kartu, išgerti arbatos paplepant apie svajones ,....
Atsakyti
pirmas dvi savaites, kai parsivežėm naujagimę, tėtis buvo pasiėmęs atostogų, kad galėtų padėti visur ir visada.

Iš tiesų to reikėjo - kelis kart per dieną sulakstyt į vaistinę ir parduotuvę (įvairios priežiūros priemonės, maistas ir t.t.) Nors ir ruošiesi - prieš gimdymą prisiperki įvairių reikalingų smulkmenų, bet kai ką sužinai tik iš neonatologų, kurie išleisdami su kūdikiu į namus paduoda krūvą receptėlių, duoda nurodymų. Čia tėtis turėjo sulakstyt ir nupirkt viską ko trūko.

Toliau maudynės: kas vakarą padėdavo išmaudyt, o po maudynių, kai kūdikį nusineši į kambarį žindyti, tėčio pareiga būdavo sutvarkyti vonią (išplaut vonelę, sudžiaut rankšluosčius, sudėliot įvairius po kūdikio masažo paliktus aliejukus kremukus ir t.t. į vietas).

Dar labai pagelbėdavo naktį - paduodavo verkiantį vaiką pamaitinti.

Visada išplaudavo indus (o kad tie laikai sugrįžtų tongue.gif ), atnešdavo pusryčius į lovą.

Dar gydytoja buvo prisakius kad drėkintume kambarį (žiema buvo, šildymo sezonas) - dažniau reikėjo plauti kambario grindis. Tėtis plaudavo 2 kart per dieną (dabar jau atrodo neįtikėtina...) biggrin.gif

Per dvi savaites jo atostogų namie aš pamažu apsipratau su nauja tvarka ir pasikeitusiu ritmu, su naujomis pareigomis ir t.t. Ramiau ir saugiau jaučiausi. O vat jei būtų parvežęs vieną į namus su pirmagime ir išlėkęs į darbą, turbūt būtų buvę daugiau streso ir nuovargio.

Atsakyti
labas rytas,

turbut nieko naujo nepasakysiu,bet mano vyras irgi padejo man visais cia minetais budais,nu tik nemaitino uz mane,nes as maitinu MP biggrin.gif o siaip, moteriai po gimdymo ne tik del vaiko reikia pagalbos... ax.gif reikia padet is naujo pasijust moterim,bent jau man taip buvo,kad reikejo ne tik fizines,bet ir psichologines pagalbos ir supratimo,kad nuotaikos pirmus tris men po gimdymo gali buti labai priestaringos... doh.gif siaip tetukai,jusu pagalba tikrai nebus lycna,nes as labai uzjauciu savo drauge,kuriai vyras visai nepadeda,bet dar ir moko kaip reikia su tuo vaiku elgtis lotuliukas.gif jis ir mane su vyru mokino,o as pasakiau,kad su savo vaiku daugiau tegu buna,tada gales mokinti ax.gif as zinoma prie visos tos vyro pagalbos nepamirstu dar ir Jo myleti smile.gif padarau ir niam skaniai ir paglostau ir pamyluoju...ir t.t. wub.gif wub.gif wub.gif juk mes seima mirksiukas.gif
Atsakyti
Svarbiausia, kad vyras suprastų (ypač jei tai pirmagimis), kad į namus žmona grįžo ne viena ir kad namie atsirado asmenybė, reikalaujanti vis daugiau ir daugiau dėmesio. Kadangi tai reikia suvokti ir mamai, tai abipusis supratimas gerokai palengvina gyvenimą. Žinoma, svarbūs ir tie buitiniai rūpestėliai, taip norisi vyrui padaryti valgyti ar sutvarkyti namus, o tiesiog ima ir pritrūksta jėgų... Beje, juokingiausia mūsų su vyru patirtis ta, kad jis niekaip negalėdavo išgirsti mūsų mažojo miauksenimo naktimis (nes garsiai žliumbti pradėjo tik gerokai paaūgėjęs), o man būdavo taip pikta, kad jis negirdi... Bet čia niuansai, galima ir pažadinti tongue.gif
Atsakyti
Na nežinau, kosk pavargęs ar maitintojas, man vyras viską padėjo nuo pat pirmojo vaiko gimimo wub.gif ir naktimis kėlėsi ir maudė ir pailsėti leisdavo ir pas drauges išlėkti bigsmile.gif
Tik į parduotuvę nevažiuodavo vienas, nes visada ką nors pamiršdavo, o man tai ir geriau būdavo, vyras net juokiasi, sako važiuok pati gal dar sau ką rasi blush2.gif wub.gif
Ai geras jis pas mane wub.gif
Atsakyti