Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvo pagalba gimus naujagimiui

QUOTE(mokytojas @ 2012 09 20, 19:53)
kiekvienas zmogelis su skirtingu pasauliu.kazkur 1990 ar 1991 m. atrodo buvau antras ar trecias Kaune padejes gimdyti savo zmonai antraji sunu.

Tai 1990 ar 1991? Kada gi tas antras sūnus gimė? biggrin.gif
Atsakyti
Vyrai!
taigi rupintis reikai, ir daryt viska, ka paprasho, tiek gi ishkentet reikejo vien tik gimdant!
O jau neskaitant 9 menesiai be alkoholio ir cigareciu...
Rimtas izbandymas...
Atsakyti
QUOTE(labas45 @ 2012 10 08, 18:55)
Vyrai!
taigi rupintis reikai, ir daryt viska, ka paprasho, tiek gi ishkentet reikejo vien tik gimdant!
O jau neskaitant 9 menesiai be alkoholio ir cigareciu...
Rimtas izbandymas...


Tokia tu ir supermamytė. Jeigu tau problema nėštume alkoholis ir ta smarvė... Fi, kaip vyras šalia tavęs guli.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif schmoll.gif
Atsakyti
man asmeniškai geriausia pagalba kai vyras supranta , jog nevisada pagaminsiu pietus, kažka nuperka ar pagamina pats, padeda išmaudyti , savaitgali ryte leidžia daugiau pamiegoti , vakare užsiima su vaiku , kad galėčiau skirti laiko sau. ir ne vien del to kad butu sunku norisi tos pagalbos, o del to kad tetis praleistu daugiau laiko su mažyliu, jie butu artimesni , smile.gif
Atsakyti
Vyro pagalba būtina!
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 02 22, 13:09)
O as manau, kad kiekvienas save gerbiantis vyras PRIVALO padeti savo moteriai buityje. Kaip kazkas auksciau minejo, mes moterys taip pat dirbame, ir nei kiek ne maziau nei vyrai, todel ir buities darbus namie galima dalintis pusiau  4u.gif

pritariu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgitokas @ 2012 04 04, 19:27)
Manau priklauso viskas nuo kiekvieno vyro. Vienas į tai žiūri vienaip, kitas kitaip. Aš džiaugiuosi, kad mano vyras yra iš tų kuris rūpinasi savo moterimi ir vaikais. Grįžus namo iš ligoninės ir valgyt darė, ir indus plovė, ir grindis plovė, ir vyresnėlę į darželį išruošdavo. Vaikus kūrėm abu  4u.gif , tai ir rūpinamės abu  biggrin.gif

Šaunuolis ! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labas45 @ 2012 10 08, 19:55)
Vyrai!
taigi rupintis reikai, ir daryt viska, ka paprasho, tiek gi ishkentet reikejo vien tik gimdant!
O jau neskaitant 9 menesiai be alkoholio ir cigareciu...
Rimtas izbandymas.





cia pokstas? biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bulvė: 04 liepos 2014 - 23:18