Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvo pagalba gimus naujagimiui

QUOTE(svecias2005 @ 2005 05 15, 00:43)
Norėčiau sužinoti, kuo labiausiai gali padėti tėvas naujagimį pagimdžiusiai mamai?


Tiesiog laikyk uz rankaos,kartok istisai kad myli,padek kuo gali ir buk salia
Atsakyti
Pasiskaičiau čia apie pagalbą ir tikrai pavydžiu,kad taip supranta vyrai žmonas... Antras gimdymas prasidėjo naktį. Iškvietė greitąją ir išgrūdo.Savo mašina nevežė.Pagimdžius priprašiau kad atvažiuotų. Atvažiavo. Paskui jau tik parsivežt atvažiavo.Grįžus namo radau kalnus indų, skalbinių, purvinas grindis ir kalnus butelių...Puoliau tvarkytis, vyras nulūžęs parpė...Atsikėlęs jau žiūrėjo ką pagaminau valgyt...Super pagalba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Keberiokšt @ 2005 05 15, 15:21)
Man patiko, kad maniskis pasisiule vaiko lovyte statyti prie jo puses. Taip kad nakti galedavau parpti ramiau, nuklotas antklodes  kontroliavo jis.
Dar ka galetu vyras? Pasiulyti zmonai valandele atsipusti ir diena. Kaip? Pasiulyti vaikuti paziureti mociutei, tetai, pagaliau pasiulyti susirasti aukle.  Kartais moteris nepagalvoja apie tai ar nedrista pati pasiulyti pirmoji..
Ir dar pirmosiomis dienomis, kai zmona labiau pavargusi ir nespeja pagaminti pietu ir vakarienes is triju patiekalu, vyras galetu parodyti iniciatyva ir grizti namo su Cili pica ar kitu patiekalu.  Smagus demesys ir palengvinimas buities.
Ir dar: tris kartus per diena sakyti, kokia ji nuostabi, miela ir kaip jis ja myli 4u.gif

Ir pasakyti
aciu uz kudiki gali but laisva
Atsakyti
QUOTE(Keberiokšt @ 2005 05 15, 14:21)
Ir dar: tris kartus per diena sakyti, kokia ji nuostabi, miela ir kaip jis ja myli 4u.gif

tik tris..? g.gif o ko tiek mazai..? unsure.gif
Atsakyti
Vo visdėlto lietuvoj dar ne visi "normalūs vyrai" išmirė clap.gif
Na ką aš galiu pasakyti...
Jei galėčiau tikriausiai už žmoną ir pagimdyčiau ir pamaitinčiau, pampersus ir visa kita tai jau ir taip aišku kad padaryčiau...
Na gal ir pasilakstyti išleisčiau tongue.gif

Labai laukiu ir aš tos dienos kada galėsiu pasakyti "ačiū už mudviejų mažulį, ačiū kad esi su mumis.." wub.gif
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2006 03 04, 22:24)
Pasiskaičiau čia apie pagalbą ir tikrai pavydžiu,kad taip supranta vyrai žmonas... Antras gimdymas prasidėjo naktį. Iškvietė greitąją ir išgrūdo.Savo mašina nevežė.Pagimdžius priprašiau kad atvažiuotų. Atvažiavo. Paskui jau tik parsivežt atvažiavo.Grįžus namo radau kalnus indų, skalbinių, purvinas grindis ir kalnus butelių...Puoliau tvarkytis, vyras nulūžęs parpė...Atsikėlęs jau žiūrėjo ką pagaminau valgyt...Super pagalba mirksiukas.gif

Cia vienas seniokas man pasakojo istorija tokia. As atejau antra diena po gimdymo pas ji baigti viena reikala, ir vel lekti pas zmona. Tai jis sako "tu dar blaivas?" ir papasakojo.
Sako:
- O kokie mes pasitikdavom ta zinia apie vaiko gimima.. Ech. Tevelis is ryto klausdavo sugerovu "tai skambino kas nors? kas gime? mergaite ar berniukas?". Neatsimindavo kas gime. O kokie mes pas zmonas vaziuodavom. Pasako "mojuok i trecia auksta", kur tau, nebepakeli ranku mojuot i trecia auksta, i antra mojuoji, gal kazkas tavajai pamojuos. Apsiverkia moterys budavo... O kokie mes pasiimt vaiko atvaziuodavom.. Ech laikai, tai ne vaika nesdavo, o teveli nesdavo.. Va taip, o dabar tai visi blaivininkai..

Stai tokia istorijele..
Atsakyti
GAL IR NE I TEMA
man arode, kad gimdant padeti galiu tik "sokant ir dainuojant" blush2.gif Taigi as kietasir taip toliau... Kai gimdymas perkope penkta valanda emiau galvoti: UZ KA AS JAI TAIP ...O dabar ji man kartoja, kad as jai padejau. Vat taip. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2006 03 04, 21:24)
Pasiskaičiau čia apie pagalbą ir tikrai pavydžiu,kad taip supranta vyrai žmonas... Antras gimdymas prasidėjo naktį. Iškvietė greitąją ir išgrūdo.Savo mašina nevežė.Pagimdžius priprašiau kad atvažiuotų. Atvažiavo. Paskui jau tik parsivežt atvažiavo.Grįžus namo radau kalnus indų, skalbinių, purvinas grindis ir kalnus butelių...Puoliau tvarkytis, vyras nulūžęs parpė...Atsikėlęs jau žiūrėjo ką pagaminau valgyt...Super pagalba mirksiukas.gif

Allegro,
Uzuojauta 4u.gif

Teciams:
1. Gimdymo metu - sutikti su viskuo, ka zmona bepasakytu, tai nebutinai tiesa, bet jai - padesit biggrin.gif
2. Po gimdymo kuo dazniau kartokit, kad ji patinka jums, kad grazi, kad mylit - tai pades susigrazinti pasitikejima savimi.
3. Karts nuo karto leisti 'pasilakstyti', nors po kelias val per savaite, galu gale, iseikit kur nors kartu, butinai nors truputi romantikos, kurios truksta, kai maziukas salia.
4. Neskirstyti namu ruosos darbu i vyriskus ir moteriskus. Tarkim, mano vyras daro vakariene kiekviena darbo diena, o savaitgaliais - maista ruosiam per puse.
5. Sugalvoti kokiu nors mielu smulkmenu, kad zmona jaustusi mylima ir geidziama, patikekit - ji atsilygins uz tai su kaupu... mirksiukas.gif Nebutina tokiems dalykams leisti daug pinigu, tereikia fantazijos.
6. Geriausia itikti mamai - parodyti kaip jus mylite jos (is savo) vaika. Neslepkite savo jausmu, teciai! bigsmile.gif

Sekmes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristukas78: 06 kovo 2006 - 09:09
QUOTE(Ezis @ 2006 03 05, 23:11)
GAL IR NE I TEMA
man arode, kad gimdant padeti galiu tik "sokant ir dainuojant" blush2.gif Taigi as kietasir taip toliau... Kai gimdymas perkope penkta valanda emiau galvoti: UZ KA AS JAI TAIP ...O dabar ji man kartoja, kad as jai padejau. Vat taip. 4u.gif

biggrin.gif keisčiausias (neįtikėtinas) vyro poelgis gali labai patikti moteriai, ją prablaškyt, prajuokint ir t.t., taigi ir padėt sunkiu momentu. Taigi vyrai nebijokit atrodyt "kvailai", nes dažnai taip atrodot tik sau mirksiukas.gif (moterims tai atrodo visiškai normalu), na žinoma kas perdaug tas nesveika. bigsmile.gif

Mano vyras nėra iš tų šeimos vyrų, kurie čiučiuoja, myluoja ar dar kaip lepina nėsčia ar ką tik pagimdžiusią moterį. Jo požiūris - nėsčia - yra normali veikli ir aktyvi moteris, kurios tiesiog nereikia nervuot biggrin.gif , taigi jis taip ir darė - aš buvau sveika ir žvali, visur "dalyvavom" kartu, jis su alaus bokalu, aš su sultim arba irgi alum (tik bealkoholiniu) ax.gif , kai prasidėjo gimdymas - 1 val. nakties - jis juokavo ir pats juokėsi, po to miegojo ramiai, iš ryto nuvežė į ligoninę, buvo per gimdymą, buvo po jo kelias valandas ir išvažiavo į darbą. bigsmile.gif
Kai gryžau namo po gimdymo... radau bardaką biggrin.gif , nieko pripratus... Susitvarkiau, valgyt padariau, tiesa, nuo to laiko kai gryžau namo po gimdymo pas mus prigijo vienas dalykas, kurio vyras niekad anksčiau nedarydavo: jis pradėjo plauti indus. Ir plauna iki šiol kasdien, nors vaikui jau 3,5m. biggrin.gif Ir spėju plaus, kol pačiam neatsibos ir nenupirks indaplovės.

O jeigu į temą: ko man reikėtų kaip aš išsivaizduoju anuo metu: bent 2 valandas per dieną skirti tik sau, kad niekas nebegiotų ir neprašytų nieko, ir iš vis manęs neliestų. Viskas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 03 07, 10:54)
O jeigu į temą: ko man reikėtų kaip aš išsivaizduoju anuo metu: bent 2 valandas per dieną skirti tik sau, kad niekas nebegiotų ir neprašytų nieko, ir iš vis manęs neliestų. Viskas.  biggrin.gif


Tikrai taip, matau kaip mano zmonele nusvinta, nors valanda gavusi pasidziaugti vien savo problemomis. Svarbu zmonai leisti pasijusti ne tik mama bet ir moterimi, parodyti kad ji vis dar tavo moteris neziurint to kad dar ir mama. Uz tai gausiai atsilyginama... wink.gif
Atsakyti
Na čia daug kas aišku, bet yra dar vienas niaunsas ypač po vaiko metukų gimtadienio, jei žmona lieka toliau su vaiku namuose, jai labai svarbu turėti savo pinigų, nes moteris gaudama tuos 93 lt. jaučiasi šlykščiai, nors ir bendra piniginė, nesvarbu, moteriai, taip kaip ir vyrui reikia savų pinigų, aišku tai psichologinės problemos , bet taip yra, ir net jei vyras neskaičiuoja kiek ji išleidžia, vistiek reta moteris jaučiasi gerai.
Todėl svarbu padėti pasijusti nepriklausoma.
Atsakyti
Manau dar tėtis galėtų imtis inciatyvos, kad namie atsirastų daugiau pagalbinės vaikiškos tecnikos namie. Pavyzdžiui supynės, šokliukas, vaiknešėlis ir daug kt., kas palengvintų mamos buvimą su vaiku.
Gailiuosi, kad daug ko nenusipirkau augindama pirmąjį vaikelį. Dabar vėl neperku, nes galvoju kiek čia tereikės tų supynių ar kitų dalykų.
Atsakyti