Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvo pagalba gimus naujagimiui

Kazkoks feminisciu forumas, kodel bent jau skliausteliuose nera (mamos) palaikymas kudikiui gimus???
Uzauginau vienas du vaikus, bet vos cia uzsiminus, gavau atsakyma "ciuosk is cia".
Atsakyti
g.gif Tikra tiesa! Ir man visai panašiai buvo. Susidaro jau toks įspūdis, kad čia kažkokių (atsiprašau labai) nenormaliųjų" supergigančių" sisibėgimo vieta, nors kaip ir, regis, aiškių aiškiausia nuoroda skelbia: "TĖČIO PUSLAPIS". Žinoma, MES - V Y R A I - DŽENTELMENAI: negalvojam nu - p a v a r y t in šonų MOTERIŠKAITES ... Betgis gal, sakaus ateis sykį JOSIOS anvi in protelį???... bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Durniai. Visai ne į temą.
Atsakyti
QUOTE(svecias2005 @ 2005 05 14, 23:43)
Sveikos,

Norėčiau sužinoti, kuo labiausiai gali padėti tėvas naujagimį pagimdžiusiai mamai?

Kuo jums padėjo jūsų vyras ir kokios pagalbos labiausiai trūko?

Ačiū.


Naktimis būti šalia ir padėti, o ne knarkti kitame kambaryje. Apiprekinti maisto, higienos prekių. Nuvežti pas gydytoją. Kartu maudyti. Kartu eiti pasivaikščioti, nunešti ir užnešti laiptais vežimėlį.
Atsakyti
O aš džiaugiuosi, kad man niekas netrugdė būti su savo vaikeliukais visai mažiukais. MB nei kėlėsi (nes turėjo tik kelias valandas per parą miegui), nei maitino lotuliukas.gif(nes maitinau pati iki 1 m. savo pienu), nei pampersus keitė, nes pati neleidau su šūdukais vozotis...Ir visokios nesąmonės, kad vyras turi tapti boba vaikeliui gimus- man yra nepriimtinos. Apie dalyvavimus gimdymuose išvis patyliu. Kažkodėl iškart asocijuojasi su Švarcnegeriu lotuliukas.gif Moteris turi savo darbus ir prievoles, o vyrai- savo. Jis, beje, puikus tėvas savo vaikams, ir tikrai duoda daugiau, nei buteliuką pieno vidurnaktį wub.gif Dabar galite mane nulinčiuoti...
Atsakyti
QUOTE(svecias2005 @ 2005 05 15, 00:43)
Sveikos,

Norėčiau sužinoti, kuo labiausiai gali padėti tėvas naujagimį pagimdžiusiai mamai?

Ačiū.

Pirmą mėnesį pasirūpinti savimi (pasidaryt valgyt, išsiskalpt savo kojines, nežadint prigulusios žmonos grįžus namo dėl visokių smuklmenų ir pan.), laiku vykdyt komandą- žaibiškai sulakstyt į vaistinę ir nesipainiot po kojomis kai nėra reikalo ax.gif Po kelių mėnesių ir praėjusios euforijos- viskas stoja į savo vėžes 4u.gif Žinoma, čia laimingo ir nekomplikuoto gimdymo scenarijus, bet man jis tiko labai thumbup.gif Norėjau pati būti su savo leliukais, o ne užkrauti "tą džiaugsmą" iki išnaktų dirbančiam ir šeimą aprūpinančiam vyrui blush2.gif Kai mažylis švarus, pavalgęs ir laimingas- tėčio bučinukai, barškaliukai,pasivaikščiojimai, trali vali visokie lauke- man tik palaima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Snikers @ 2011 11 21, 12:06)
Naktimis būti šalia ir padėti, o ne knarkti kitame kambaryje. Apiprekinti maisto, higienos prekių. Nuvežti pas gydytoją. Kartu maudyti. Kartu eiti pasivaikščioti, nunešti ir užnešti laiptais vežimėlį.

Jei jau vyras knarkia, tai reiktų ne tik kūdikėliu rūpintis, bet ir atkreipti dėmesį į šį sveikatos sutrikimą g.gif Jug ir juo, nežiūrint aplinkybių, reikia pasirūpinti blush2.gif Apsiprekinti puikiai galima pačiai, pasikabinus kūdikėlį nešyklėje prie krūtinės. Maudyti kartu pirmomis savaitėmis rizikinga jei tai pirmas vaikelis, užtenka kad per atstumą spokso ir bijo prisiliesti. Vežimėlis namie nereikalingas, todėl galima jį visada laikyti mašinoje, kad nereiktų tampyti aukštyn- žemyn thumbup.gif Su pasivaikščiojimu sutinku, kai vyras jau pavalgęs vakarienę arba savaitgaly g.gif Ai, dar daktarai. Kaip taisyklė, pas gydytojus einama vidury darbo dienos, kai vyrai uždirbinėja pinigėlius. Pastoviai atakuoti jį skambučiais kad mestų darbą ir grįžtų namo, kai pati turiu mašiną ir vairuoju g.gif Ar verta apleisti vyrą gimus kūdikiui? Jug be jo - jo nebūtų...
Atsakyti
http://www.neobux.co...1666F616E6F6E61
Atsakyti
QUOTE(TEETIS @ 2011 06 17, 18:51)
Kazkoks feminisciu forumas, kodel bent jau skliausteliuose nera (mamos) palaikymas kudikiui gimus???
Uzauginau vienas du vaikus, bet vos cia uzsiminus, gavau atsakyma "ciuosk is cia".

na tu saunuolis, o tas kas tave pavare ir nesuprato, nekreipk i tokias demesi mirksiukas.gif

QUOTE(Rūta Mėta @ 2011 12 27, 23:18)
Jei jau vyras  knarkia, tai reiktų ne tik kūdikėliu rūpintis, bet ir atkreipti dėmesį į šį sveikatos sutrikimą g.gif Jug ir juo, nežiūrint aplinkybių, reikia pasirūpinti blush2.gif Apsiprekinti puikiai galima pačiai, pasikabinus kūdikėlį nešyklėje prie krūtinės. Maudyti kartu pirmomis savaitėmis rizikinga jei tai pirmas vaikelis, užtenka kad per atstumą spokso ir bijo prisiliesti.  Vežimėlis namie nereikalingas, todėl galima jį visada laikyti mašinoje, kad nereiktų tampyti aukštyn- žemyn thumbup.gif Su pasivaikščiojimu sutinku, kai vyras jau pavalgęs vakarienę arba savaitgaly g.gif Ai, dar daktarai. Kaip taisyklė, pas gydytojus einama vidury darbo dienos, kai vyrai uždirbinėja pinigėlius. Pastoviai atakuoti jį skambučiais kad mestų darbą ir grįžtų namo, kai pati turiu mašiną ir vairuoju g.gif Ar verta apleisti vyrą gimus kūdikiui? Jug be jo - jo nebūtų...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2012 01 11, 18:30)

bis.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As manau didziausias mamu minusas tai,kad kai gimsta vaikelis jos pacios tevelius atstume.Su zodziais tu nemoki ,nelysk- as pati ,.... ir daug kitokiu.Niekas negimem mokedami,visi mokines.O mes su vyru ,abu planavom ,abu rupinames.Po cp vyras prabuvo su mani 4 paras ligonineje,viska dare pats 4u.gif ko nemokejo sesutes parode.Po paros jis atnese musu stebukla.O kai grizim namo ir valgyt dare ir skalbe.Rupinosi netik savimi bet ir manimi su dukryte.
Manau tokia seima ir turi buti. Labai dziugu uz tokius vyrus,kurie netik dirba darbe ,bet ir grize namo nepasako as pavarges,eik vaikas verkia.
Zinoma reikia nepersistengti ,bet tureti supratimo ir duoti jiems atsipusti po darbo.
NA ,tikiuosi supratot ka norejau pasakyti. ax.gif 4u.gif
Ir tikrai nesuprantu tokiu vyru kai zmona gimdo - o jie sau namie ar kokiam bare alu geria doh.gif ,man tai asocijuojasi i nuzmogejima schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astene: 19 vasario 2012 - 11:03
QUOTE(Beveik_Tobulas @ 2009 06 24, 13:49)
cia ta tvarka tai nuo kiekvieno vaikystes priklauso kaip mate savo namuose tvarka. kodel vyrai negali taip viena po kito kambario sutvarkyt ?? nu ir kas kad dirba? moterys visa gyvenima dirba, tik nieks to nemato ir neguodzia kad jos pavarge ar joms reikia demesio.. as va neseniai persikrausciau i butuka vienas gyvent, ir kiekviena kampa valausi nes maciau kaip tai daroma pas mane namie, savaitgali iki 03:00-04:00 val ryto tvarkiausi sveiciausi virtuve kiekviena kampeli, ir tai dziugina kai zinai kad aplink tave svara smile.gif o jei dar kokia viesnia ateis tai isvis turi viskas blizgedi turi matyti kad pas tvarkinga vyra uzsuko smile.gif
o ta rutiniska seima kur vyras turi moteri kuri aplink zuja ir pjauna skalbia o pats vyras net nesuvokia ka reiskia zodis tvarka ar maisto gaminimas, tai jau galetu palaipsniui iseiti is musu gyvenimo taip kaip isejo moteru ar rasistine diskriminacija..  doh.gif


man tai tokie super svaruoliai nepatinka.. man vistiek noris kad moteris butu moteris vyras vyras..nebent moteriai kaip sitoj situacijoj reiktu pagalbos.. bet seip tai... jai uzeiciau pas vyra ir viskas blizgetu kaip baznycioj.. pagalvociau kad arba gejus arba turi moteri smile.gif
Atsakyti