Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvo pagalba gimus naujagimiui

QUOTE(aura_edo @ 2012 02 21, 14:51)
man tai tokie super svaruoliai nepatinka.. man vistiek noris kad moteris butu moteris vyras vyras..nebent moteriai kaip sitoj situacijoj reiktu pagalbos.. bet seip tai... jai uzeiciau pas vyra ir viskas blizgetu kaip baznycioj.. pagalvociau kad arba gejus arba turi moteri smile.gif


O as manau, kad kiekvienas save gerbiantis vyras PRIVALO padeti savo moteriai buityje. Kaip kazkas auksciau minejo, mes moterys taip pat dirbame, ir nei kiek ne maziau nei vyrai, todel ir buities darbus namie galima dalintis pusiau 4u.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif thumbup.gif pritariu visu 100 procentu drinks_cheers.gif yahoo.gif
Atsakyti
tai moteriai reikia padet.. bet as kalbau kai vienas gyvenantis vyras per svarus tai man nelabai.. ir seip man apskritai zmones perdaug pedantai nepatinka. turejau seniau kambarioke tokia.. siaubas.. atrodo as ja priemiau i svao namu gyvent.. o jinai man kaip baznicia namus daro kasdien. negaliu is savo lovos islipt nes grindys isplautos ir tt ir pan. tai jau kaip ne namie... kai per daug viskas blizga.
Atsakyti
Manau priklauso viskas nuo kiekvieno vyro. Vienas į tai žiūri vienaip, kitas kitaip. Aš džiaugiuosi, kad mano vyras yra iš tų kuris rūpinasi savo moterimi ir vaikais. Grįžus namo iš ligoninės ir valgyt darė, ir indus plovė, ir grindis plovė, ir vyresnėlę į darželį išruošdavo. Vaikus kūrėm abu 4u.gif , tai ir rūpinamės abu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitokas @ 2012 04 04, 18:27)
Manau priklauso viskas nuo kiekvieno vyro. Vienas į tai žiūri vienaip, kitas kitaip. Aš džiaugiuosi, kad mano vyras yra iš tų kuris rūpinasi savo moterimi ir vaikais. Grįžus namo iš ligoninės ir valgyt darė, ir indus plovė, ir grindis plovė, ir vyresnėlę į darželį išruošdavo. Vaikus kūrėm abu  4u.gif , tai ir rūpinamės abu  biggrin.gif


Sutinku bet motina tai ne tėvas ir visiškai neatstos niekada.
Atsakyti
To ir nereikia. Tik sakau, kad pagalba reikalinga, o kaip tą pagalbą pateikti, tai jau sprendžia kiekvienas vyras, kaip sugeba 4u.gif
Atsakyti
Mes vaiku dar neturim bet man atrodo, čia daugkas priklauso nuo to, kaip gyveni iki vaiko gimimo. jei iki tol pora dalijasi buities darbais, kartu tvarkosi, gamina, padeda vienas kitam, tai ir gimus vaikui situacija islieka panasi...

O pasakymas vyras "padeda" prižiūrėt vaika tai niekaip nelimpa man doh.gif kartais MB iš įpročio gal pasako, "aš tau pedėsiu susitvarkyt", tai aš tuoj jam primenu, "ne,tai aš tau padėsiu" smile.gif tuoj supranta kaip kas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(narutike @ 2011 05 26, 19:20)
Tada mano vyras is tu NESUBRENDUSIU. blush2.gif  Gal taip turi buti, nes dirba nuo 9h. iki 23h., naktim neissimiega, nes mes su dukryte zujam aplinkui, tai per iseigines iseina atsipalaiduoti arba miega arba pc. Gal taip ir turi buti, nezinau. g.gif  Vis delto pirmas vaikas. nestuke.gif

Taip būti neturi blink.gif
Atsakyti
mano vyras tiek gimus pirmajai dukrytei tiek antrajai padedavo kada tik galedavo ir kuo galedavo uz tai ji labai ir myliu
Atsakyti
man vyras nei truputi nepadejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2012 09 19, 16:42)
man vyras nei truputi nepadejo g.gif



kiekvienas zmogelis su skirtingu pasauliu.kazkur 1990 ar 1991 m. atrodo buvau antras ar trecias Kaune padejes gimdyti savo zmonai antraji sunu.Cia prie Zaliakalnio funikulieriaus berods Mazylio gimdykla.Pirmojo sunaus pasitikti ,ateinancio i pasauli,nors ir kaip norejau 1983 metais del tarybiniu nesamoniu gydytojai niekaip nesutiko.Padejau .Ir truputi pilvuka paspausti is siaip jai geriau buvo ir gydytojai atidziau ziurejo man pries gimdyma ir per ji salia bunant.Labioausiai kazkodel galvojama,kad apalpti vyrai gali tokiu metu ar pamate krauja ar gimdyma.Po to gali nemyleti,tipo pasibjaureti.Manau ,jei myli tik kuna-tai gali buti.Bet jei ne tik kunas yra mylimas ir brangus,tai ... jau apie 30 metu kartu.Vaikai uzauginti.Padejau ir kakucius valyti ,kartu arba paeiliui ir vystiklus keitem.Skalbem.Tai ne pampersai siandieniniai.
Taip ,kad visokiu vyru yra.Genai,auklejimas...Manau daugiau yra standartiniu.Tai yra kuriems svarbiausia sex,bei kiti tik savo malonumai.Ir vedasi del to pacio sex,ypac pabande isvaizduodami,kad tai meile.Todel dazniausiai kartu gyvenama neilgai arba kaip sveciai gyvena,bendrauja..
Man idomu,vienisu mamu kurios augina vaika ar vaikus-tie vaikai nemate tevo auklejimo /kartais nekokio/ po to sukuria dazniau tvirtesne ar atvirksciai,seima. As beje is vienisos mamos seimos ,kuri dirbo,augino mane ir seseri viena nuo 6 iki suaugusio amziaus.
Atsakyti
QUOTE(mokytojas @ 2012 09 20, 19:53)
kiekvienas zmogelis su skirtingu pasauliu.kazkur 1990 ar 1991 m. atrodo buvau antras ar trecias Kaune padejes gimdyti savo zmonai antraji sunu.Cia prie Zaliakalnio funikulieriaus berods Mazylio gimdykla.Pirmojo sunaus pasitikti ,ateinancio i pasauli,nors ir kaip norejau 1983 metais del tarybiniu nesamoniu gydytojai niekaip nesutiko.Padejau .Ir truputi pilvuka paspausti is siaip jai geriau buvo ir gydytojai atidziau ziurejo man pries gimdyma ir per ji salia bunant.Labioausiai kazkodel galvojama,kad apalpti vyrai gali tokiu metu ar pamate krauja ar gimdyma.Po to gali nemyleti,tipo pasibjaureti.Manau ,jei myli tik kuna-tai  gali buti.Bet jei ne tik kunas yra mylimas ir brangus,tai ... jau apie 30 metu kartu.Vaikai uzauginti.Padejau ir kakucius valyti ,kartu arba paeiliui ir vystiklus keitem.Skalbem.Tai ne pampersai siandieniniai.
Taip ,kad visokiu vyru yra.Genai,auklejimas...Manau daugiau yra standartiniu.Tai yra kuriems svarbiausia sex,bei kiti tik savo malonumai.Ir vedasi del to pacio sex,ypac pabande isvaizduodami,kad tai meile.Todel dazniausiai kartu gyvenama neilgai arba kaip sveciai gyvena,bendrauja..
  Man idomu,vienisu mamu kurios augina vaika ar vaikus-tie vaikai nemate tevo auklejimo /kartais nekokio/ po to sukuria dazniau tvirtesne ar atvirksciai,seima. As beje is vienisos mamos seimos ,kuri dirbo,augino mane ir seseri viena nuo 6 iki suaugusio amziaus.

graziai parasyta thumbup.gif
Atsakyti