Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(norala @ 2008 12 10, 19:51)
Ir gal kas neseniai daret kompiuterine zandikaulio tomografija Zalgirio klinikoj ? Kokia kaina ?

schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 10 gruodžio 2008 - 21:06
QUOTE(vija @ 2008 12 10, 20:37)
Atrodo ~40lt


Panoraminė nuotrauka - tai tiek, bet man regis, tomografija visai kas kita.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 12 10, 20:40)
Panoraminė nuotrauka - tai tiek, bet man regis, tomografija visai kas kita.

Man irgi atrodo, kad tiek negali kainuoti.KMUK kompiuterinė tomografija kainuoja 200 lt.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 12 10, 20:40)
Panoraminė nuotrauka - tai tiek, bet man regis, tomografija visai kas kita.

Mano klaida, vat kaip būna kai iki galo sakinio neperskaitai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 12 10, 21:22)
Man rytoj darys sinuso dugno pakėlimo operaciją vienoj pusėj, ir kitoj  pusėj suks du implantus .Baisu darosi  doh.gif .Ir tikriausiai po to teks laikytis dietos  biggrin.gif Norėjau paklausti, tų kurioms darė tokią operaciją-ar gėrėt antibjotikus ir kiek laiko?


As irgi geriau savaite antibiotikus.
Atsakyti
Sveiki smile.gif ,
gal kas darėte dantų implantus Klaipėdoje, galite parekomenduoti gerą gydytoją?
Gal kam teko gydytis dantis privačioje klinikoje Kanto gatvėje pas Paulių Deineką, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Sveikos,
peržvelgiau temą, daug jūs čia patirties sukaupėt, bet "reklamos" nelabai rašot biggrin.gif

kažkada reikės ir man prisiruošti tvarkytis vieną šoną su tuo kaulo įpurškimu ar įsodinimu. bet tam dar reikia pribręsti doh.gif

o dabar nuskilo plomba, liko beveik tik šaknys vieno danties. reikia nieko nelaukiant susirasti kur nors suprotezuoti. bet tų kabinetų begalė doh.gif kaip išsirinkti unsure.gif

gal galite ką rekomenduoti? gyvenu baltupiuose, tai norėtusi, kur nors šiąpus miesto ar centre...

va čia kelis peržvelgiau:

VivaDens
Dantis
Švytintys dantys
Odonte
Jeruzalės Klinika...

gal turit kokia nuomonę apie juos.

galima ir į AŽ...
Atsakyti
Esu bendravusi su žmogum, buvusiu VivaDens, sakė, kad tai labai brangi klinika. Konsultacija ten kelis šimtus kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 12 11, 21:54)
Esu bendravusi su žmogum, buvusiu VivaDens, sakė, kad tai labai brangi klinika. Konsultacija ten kelis šimtus kainuoja.

Maza to ima i prieki avansus. Jeigu ta diena kartais nepavyks ateiti ir noresi parsirasyti, tai avanso negrazins uz gydytojo sugaista laika..( taip girdajau..)
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2008 12 11, 22:11)
Maza to ima i prieki avansus. Jeigu ta diena kartais nepavyks ateiti ir noresi parsirasyti, tai avanso negrazins uz gydytojo  sugaista laika..( taip girdajau..)


Aš nežiau, ar tai tiesa, bet kalba, kad p. Ivanciūtės apžiūra ir konsultacija kainuoja 600 Lt.
Atsakyti
Čia man toks klausimas iškilo g.gif .Ar gali reikėti dirbtinio kaulo apatiniam žandikauliui?Dantys ištraukti prieš pusmetį.Aš maniau, kad dirbtinis kaulas dedamas tik sinuso dugno pakėlimui.Gal kas ką žinote?
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 12 11, 23:02)
Čia man toks klausimas iškilo  g.gif .Ar gali reikėti dirbtinio kaulo apatiniam žandikauliui?Dantys ištraukti prieš pusmetį.Aš maniau, kad dirbtinis kaulas dedamas tik sinuso dugno pakėlimui.Gal kas ką žinote?


Mano bendradarbei reikėjo. g.gif
Atsakyti