Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(Karklas @ 2008 12 14, 10:37)
Aš čia irgi skaičiau , kad kitoms visai neskauda.O aš dar ištinus.Skauda, nelabai stipriai, bet vaistų gersiu nuo skausmo.Ir ant vieno varžtelio jau beveik pilnai dantenos užlipusios.Man implantavo Kaune.Bandysiu rytoj pasiskambinti, paklausiu.Gal tas dantenas dar pjaustyt reikės  g.gif


Aš tai, manau, kad ir nuo žmogaus organizmo labai priklauso tas tinimas. Man irgi dėjo membraną, buvau truputį patinusi, mėlynių nebuvo. Šiaip net gydytojas stebėjosi, sakė, kad taip būna vienetam. Dažniausiai būna tinimai ir mėlynės. g.gif
Atsakyti
O tai kiek realiai gaunasi moketi, jeigu du galinius dantis implantuoti , be to reikia sinuso pakelimo operacijos ir kaulas per plonas ?
O aplamai ar yra kokia alternatyva implantacijai, nes sunku jai ryztis >>> g.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2008 12 14, 13:17)
O tai kiek realiai gaunasi moketi, jeigu du galinius dantis implantuoti , be to reikia sinuso pakelimo operacijos ir kaulas per plonas ?
O aplamai ar yra kokia alternatyva implantacijai, nes sunku jai ryztis >>> g.gif

Gaunasi daug.Sinuso pakėlimo operacija 3000-3500 lt , du implantai po 2000 lt , ir dantukai maždaug po 1000 lt.Apie 10000 lt doh.gif .Jei dantys ne paskutiniai, yra ant ko kabinti, galima tiltą dėti.O jei jau paskutinių nėra, tada plokštelė biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 12 14, 18:50)
Gaunasi daug.Sinuso pakėlimo operacija 3000-3500 lt , du implantai po 2000 lt , ir dantukai maždaug po  1000 lt.Apie 10000 lt  doh.gif .Jei dantys ne paskutiniai, yra ant ko kabinti, galima tiltą dėti.O jei jau paskutinių nėra, tada plokštelė  biggrin.gif .


Panašiai ir man reikia. Kai tiek daug gaunasi, tai rimtai pradedu mastyt pas ką darytis. Ką galėtumėt rekomenduot Kaune? Ar tai jau bus reklama?
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 12 12, 20:49)
Man davė sutartį, kurią pasirašiau su gydytoju.Ten įklijuoti lipdukai, kur  parašyta kokie implantai,kokios firmos, koks jų dydis ar numeris, nelabai ten supratau.Ir ten parašyta garantija implantui 7 metai.


o klausyk labai i domu kas tau kaune implantavo, nes kaip tik renkuosi daktara?
Nu nors i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 12 14, 18:50)
Gaunasi daug.Sinuso pakėlimo operacija 3000-3500 lt , du implantai po 2000 lt , ir dantukai maždaug po  1000 lt.Apie 10000 lt  doh.gif .Jei dantys ne paskutiniai, yra ant ko kabinti, galima tiltą dėti.O jei jau paskutinių nėra, tada plokštelė  biggrin.gif .



Man jau noras praeina... Ne tik del pinigu, bet ir del operacijos sudetingumo ...
O kas zinot, kas yra metaliniai lankai? smile.gif
Atsakyti
Vat ir as rimtai galvoju del implantu g.gif Vakar buvau pas daktare, analizavome mano KT.. Tai situacija nelabai kokia. Gali prireikti daryti operacija: neatsimenu kaip ji vadinasiu: isimti kaula is vienos vietos ir ideti ten kur dantukas bus implantuojamas. Truksta kaulo implantacijai.
Dantukas 4 priekinis, minejo kad tilta galima butu daryri, bet tai jau spres protezistai.
Ir as dabar rimtai galvoju gal tikrai geriau tiltas ? I ne vien del kainu skirtumo, bet ir del pacios operacijos sudetingumo g.gif . O kaip atrodi tiltas? Ar estetiskai? Gal gali kas pasidalinti savo patirtimi? Nes dantukas beveik priekinis, norisi kad grazu butu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 12 16, 12:51)
Vat ir as rimtai galvoju del implantu  g.gif Vakar buvau pas daktare, analizavome mano KT.. Tai situacija nelabai kokia. Gali prireikti daryti operacija: neatsimenu kaip ji vadinasiu: isimti kaula is vienos vietos ir ideti ten kur dantukas bus implantuojamas. Truksta kaulo implantacijai.
Dantukas 4 priekinis,  minejo kad tilta galima butu daryri, bet tai jau spres protezistai.
Ir as dabar rimtai galvoju gal tikrai geriau tiltas ? I ne vien del kainu skirtumo, bet ir del pacios operacijos sudetingumo g.gif . O kaip atrodi tiltas? Ar estetiskai? Gal gali kas pasidalinti savo patirtimi? Nes dantukas beveik priekinis, norisi kad grazu butu.  wub.gif


O kodėl nesiūlau tau dirbtinio kaulo? Man irgi trūko- tai dirbtinio dadėjo. Dabar vaikščiosiu kartą į mėnesį pasirodyt, kaip gyja. Šiandien buvau, sakė, kad viskas gražu. Pas mane reikia implantuoti 5 ir 6 dantis.
Atsakyti
Siandien isrove danti doh.gif tai ziures po keliu menesiu ka darys, nes situacija komplekuota verysad.gif Na, tikiuosi kada nors busiu grazi ir nereikes nesioti ta plokstele su protezu ax.gif
Atsakyti
man kai trauke apacioj 7-ta "uzdegimini" danti (saknys buvo atskilusios viena nuo kitos ir po viena ju buvo pulinys), tai laukiau ne daugiau ir ne maziau nei 12 sav., kadangi per tiek laiko iki galo issivale zaizda, ir uzgijo viskas, ka infekcija buvo suardzius, ir kaip tik po 12 sav pradeda nykti kaulas.... tada ir implanta dejo, bet kaip suprantu cia kiekvienas implantologas savo tiesa turi... ?

p.s. visa implantacijos procedura praejo liuks thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Lapkriti igreze man nauja sakni biggrin.gif , isvis neskaudejo, jokiu vaistuku negeriau nuo skausmo, niekas neistino ir viskas buvo super mirksiukas.gif tik skalavau saziningai burna 2-3 kart dienoje. Sugijo super thumbup.gif Tiesa, dar geriau, atrodo, savaite antibiotikus...
Pries keleta dienu buvau pasitikrinti, jau vasari leksiu protezuotis tongue.gif
Tiesa, sutarti teko pasirasyti...o del neprigijimo, man iskart pasake, jei organizmas atmes, po 4 menesiu vel bandys implantuoti, ir moketi reikes tik uz kazkokias medziagas iki 300 lt.
Tai vat...ir siaip, manau, neverta bijoti..nors kazkuri gerai pastebejot kad daug kas priklauso nuo ORGANIZMO cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotta: 20 gruodžio 2008 - 09:26
Norėjau paklausti, gal kas protezavotės ar gydėtės dantis pas J.Jonaitį? Kaune, Partizanų g. Labai reikėtų atsiliepimų apie šį gydytoją.
O šiaip aš su dviem implantais jau antra savaitė, bet jaučiu aš juos, pamaudžia.Ir dar nuo fizinio krūvio pradeda tvinksėti.Kažkaip keistai g.gif .Gal kas nors galėtumėt paguosti biggrin.gif .Ar buvo kam nors taip ? 4u.gif
Atsakyti