Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

QUOTE(siaubute @ 2008 12 12, 21:35)
Gal galite kas atsakyti blush2.gif Prieš tris metus išrovė krūminį dantį, nes nuo plombos tiesiog skilo pusiau-išsiskėtė, bet kiek suprantu šaknis paliko. Tai kiek man kainuos implantas ar protezas ir per kiek laiko įmanoma sutvarkyti. Negi kainuos tūkstančius ir laukti pusę metų ar prigis? Nenusimanau visai... blush2.gif


manau,kad paprasčiausia tau būtu nueiti ir pačiai pasikonsultuoti su implantuojančiu gydytojų.Yra vertinama konkreti situacija ir tuomet tau gydytojas pasakys realią kainą.
Atsakyti
QUOTE(siaubute @ 2008 12 12, 21:35)
Gal galite kas atsakyti blush2.gif Prieš tris metus išrovė krūminį dantį, nes nuo plombos tiesiog skilo pusiau-išsiskėtė, bet kiek suprantu šaknis paliko. Tai kiek man kainuos implantas ar protezas ir per kiek laiko įmanoma sutvarkyti. Negi kainuos tūkstančius ir laukti pusę metų ar prigis? Nenusimanau visai... blush2.gif

Tai jei išrovė dantį, vadinasi šaknų nepaliko.Šiaip jei skyla dantis , tai jį ištraukia.Jei nėra šaknų, deda implantą.O jei dar prieš tris metus ištrauktas, greičiausiai bus ir kaulas ištirpęs.Tada deda dirbtinį kaulą ir implantą.Ir tai kainuoja, deja, tūkstančius doh.gif.Įsukus implantą protezuoja po 4-6 mėnesių.
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2008 12 12, 18:30)
Man sake gert antibiotikus po implantacijos nepriklausomai patins veidas ar ne. Sake, jie taip apsidraudzia del infekcijos.
O mokejau visa suma iskart po implantacijos. O kas tau implantavo?


O man po pirmos implantacijos visai nepaskyrė antibiotikų. Ir viskas buvo gerai. g.gif
Atsakyti
Man trečia diena po implantacijos , geriu antibiotikus, Nimesilį, bet man vistiek skauda.Ir kazkaip dantenos ant tų varžtų lipti pradėjo.Kažin čia taip turi būti? g.gif Žinau, kad kitiems įdeda imlantą ir užsiuva, nieko nesimato.O pas mane uždėti varžtai .Čia gal nuo implantų priklauso ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 12 13, 17:15)
Man trečia diena po implantacijos , geriu antibiotikus, Nimesilį, bet man vistiek skauda.Ir kazkaip dantenos ant tų varžtų lipti pradėjo.Kažin čia taip turi būti?  g.gif Žinau, kad kitiems įdeda imlantą ir užsiuva, nieko nesimato.O pas mane uždėti varžtai .Čia gal nuo implantų priklauso ?  g.gif


Pas mane buvo užsiūta. Gydytojas sakė, kad taip geriau implantui. Nėra rizikos, kad užsigausi valgant ar panašiai. Implantas geriau prigyja, būna stabilesnis.

Nors man rodos, šiuo klausimu kiekvienas turi savo nuomonę. O kas liečia dantenas, taip jos sulipa. Pas mane aplink protinį du kartus apipjovė ir vėl sulipo. g.gif

O skaudėjo tik pirmą vakarą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 13 gruodžio 2008 - 17:22
QUOTE(Karklas @ 2008 12 13, 18:15)
Man trečia diena po implantacijos , geriu antibiotikus, Nimesilį, bet man vistiek skauda.Ir kazkaip dantenos ant tų varžtų lipti pradėjo.Kažin čia taip turi būti?  g.gif Žinau, kad kitiems įdeda imlantą ir užsiuva, nieko nesimato.O pas mane uždėti varžtai .Čia gal nuo implantų priklauso ?  g.gif


O Tau nedave tokio lapo, kur surasyta, kas normalu, o kada jau reiki aps gydytoja kreiptis?
Man buvo dvi implantacijos. Pirma karta ant implanto iskart uzdejo gyjimo galvute ir as ji maciau, kaip ir tu, nes uzteko kaulo. O va paskutine buvo implantacija 2008.04, tai jau dejo dirbtini kaula, tai ir uzsiuvo visa implanta, o gijiimo galvute po 4 menesiu.

Manau, jeigu tau skausmas nepraeis iki pirmadienio, skambink gydytojui. Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Na, va, man vakar padare KT, ir dabar jau aisku, kad reikes ir siuso pakelimo operacijos ir dirbtinio kaulo...Dar, be to yra kazkokia pertvara, kuria reikes kazkaip pakelti( cia taip gydytoja, kuri dare KT aiskino ).
Manau, kad kaina isaugs dvigubai, ar ne ?

Atsakyti
QUOTE(norala @ 2008 12 13, 19:47)
Na, va, man vakar padare KT, ir dabar jau aisku, kad reikes ir siuso pakelimo operacijos ir dirbtinio kaulo...Dar, be to yra kazkokia pertvara, kuria reikes kazkaip pakelti( cia taip gydytoja, kuri dare KT aiskino ).
Manau, kad kaina isaugs dvigubai, ar ne ?


Nezinau ar dvigubai, bet tikrai viskas kainos daug daugiau negu tik implantacija. Kai per antra implantacija man dejo dirbtini kaula, tai sumokejau jau tada dvigubai.
Atsakyti
Gal kas turejo kaulo persodinimo operacija?
Mane perspejo, kad pasirupinciau nedarbingumu ar atostogom savaitei.
Tai idomu, kas tai per procedura? Nugazdino...kazkaip neramu..
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2008 12 13, 18:46)
O Tau nedave tokio lapo, kur surasyta, kas normalu, o kada jau reiki aps gydytoja kreiptis?
Man buvo dvi implantacijos. Pirma karta ant implanto iskart uzdejo gyjimo galvute ir as ji maciau, kaip ir tu, nes uzteko kaulo. O va paskutine buvo implantacija 2008.04, tai jau dejo dirbtini kaula, tai ir uzsiuvo visa implanta, o gijiimo galvute po 4 menesiu.

Manau, jeigu tau skausmas nepraeis iki pirmadienio, skambink gydytojui. Laikykis  4u.gif

Manau pirmadienį skambinsiu.Davė man tokį lapą, ten parašyta, kad atsiradus skausmui ar kraujavimui kreiptis pas gydytoją.Bet dabar savaitgalis, tai nelabai noriu skambint.O gal taip ir turi būti.Man dėjo kaulo.Išpradžių, kai buvau konsultacijoj, sakė kaulo užteks, galima sukti implantą.Paskui dar pasidariau KT, tai kai nuėjau implantuoti, tada gydytojas pasakė, kad labai arti eina nervas ir gali būti, kad reikės dirbtinio kaulo dėti.Ir dėjo kaulo, dar kologeninę membraną .Tai gal dėl to, kad dėjo kaulo , man taip skauda g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 12 13, 22:36)
Manau pirmadienį skambinsiu.Davė man tokį lapą, ten parašyta, kad atsiradus skausmui ar kraujavimui kreiptis pas gydytoją.Bet dabar savaitgalis, tai nelabai noriu skambint.O gal taip ir turi būti.Man dėjo kaulo.Išpradžių, kai buvau konsultacijoj, sakė kaulo užteks, galima sukti implantą.Paskui dar pasidariau KT, tai kai nuėjau implantuoti, tada  gydytojas pasakė, kad labai arti eina nervas ir gali būti, kad reikės dirbtinio kaulo dėti.Ir dėjo kaulo, dar kologeninę membraną .Tai gal dėl to, kad dėjo kaulo , man taip skauda  g.gif .


Man irgi ir ta membrana dejo. Man neskaudejo beveik visai, net vaistu nuo skausmo, kuriu israse negeriau. O kas tau implantavo?
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2008 12 13, 23:40)
Man irgi ir ta membrana dejo. Man neskaudejo beveik visai, net vaistu nuo skausmo, kuriu israse negeriau. O kas tau implantavo?

Aš čia irgi skaičiau , kad kitoms visai neskauda.O aš dar ištinus.Skauda, nelabai stipriai, bet vaistų gersiu nuo skausmo.Ir ant vieno varžtelio jau beveik pilnai dantenos užlipusios.Man implantavo Kaune.Bandysiu rytoj pasiskambinti, paklausiu.Gal tas dantenas dar pjaustyt reikės g.gif
Atsakyti