Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas ///

Na va ir as ta dziaugsmeli vakar patyriau.Vakar dare implantacija,tik va ko nesuprantu paeme tik puse sumos pinigeliu ir liepe ateit siulus isimt po savaites o po to po kokiu 3-4men bet jau ne pas ta gyd,kuri dare implantacija o pas proteziste,bet as gi dar visos sumos pilnos nesumokejau.tai ka jau viska padare kas priklauso ar kaip cia suprast.Visai neistinus,nes vakar dar i dupce suleido vaistu ir jei sake skaudes ar patine bus gert antibiotikus,bet man nieko ner viskas ok ,tai man gert ar ne
Atsakyti
QUOTE(giedre78 @ 2008 12 12, 12:06)
Na va ir as ta dziaugsmeli vakar patyriau.Vakar dare implantacija,tik va ko nesuprantu paeme tik puse sumos pinigeliu ir liepe ateit siulus isimt po savaites o po to po kokiu 3-4men bet jau ne pas ta gyd,kuri dare implantacija o pas proteziste,bet as gi dar visos sumos pilnos nesumokejau.tai ka jau viska padare kas priklauso ar kaip cia suprast.Visai neistinus,nes vakar dar i dupce suleido vaistu ir jei sake skaudes ar patine bus gert antibiotikus,bet man nieko ner viskas ok ,tai man gert ar ne


Aš tai iš karto po operacijos nieko nemokėjau. Sumokėjau tik tada, kai nuėmė siūlus.

Atsakyti
As ne taip parasiau,viena galvoju kita rasau,atleiskit.As ir vakar nemokejau,liepe atnest kai siulus isims,o anksciau kaip klausiau man pasake kiek kainuos as ir iskart atsinesiau,bet sake atneskit kita kart.klausiau ar yra tikimybe atmetimo reakcijos tai sake 96%,o as baile mokedama tokius pinigus bijojau paklaust ar ir vel tada reiktu man moket tokius pinigekius is naujo.o ar kas gavot koki sertifikata patvirtinanti kad yra implantas
Atsakyti
QUOTE(giedre78 @ 2008 12 12, 12:06)
Na va ir as ta dziaugsmeli vakar patyriau.Vakar dare implantacija,tik va ko nesuprantu paeme tik puse sumos pinigeliu ir liepe ateit siulus isimt po savaites o po to po kokiu 3-4men bet jau ne pas ta gyd,kuri dare implantacija o pas proteziste,bet as gi dar visos sumos pilnos nesumokejau.tai ka jau viska padare kas priklauso ar kaip cia suprast.Visai neistinus,nes vakar dar i dupce suleido vaistu ir jei sake skaudes ar patine bus gert antibiotikus,bet man nieko ner viskas ok ,tai man gert ar ne

Geras.Ir taip dar būna.Man irgi vakar įsuko du implantus.Bet sumokėjau dar 1000 lt daugiau, negu buvo sakyta.Antibiotikus man sakė savaitę gerti, nepriklausomai nuo to ar tins ar ne.
Atsakyti
Manau ir as gal gersiu bus ramiau del kokios infekcijos ar dar ko,o imunine sistema kad pagersiu del to tai tikrai baisiai nesusilpnes,baktariju kokiu pagersiu ir bus ramu,o po to kas jei atsitiks negerai ir paklaus ar geriau ,o pasakysiu kad ne tai pripaisys kad as del to kalta pati.Buna gi visko.o kokiu jum antibiotiku israse,man atrodo kad per silpnus man
Atsakyti
QUOTE(giedre78 @ 2008 12 12, 12:28)
Manau ir as gal gersiu bus ramiau del kokios infekcijos ar dar ko,o imunine sistema kad pagersiu del to tai tikrai baisiai nesusilpnes,baktariju kokiu pagersiu ir bus ramu,o po to kas jei atsitiks negerai ir paklaus ar geriau ,o pasakysiu kad ne tai pripaisys kad as del to kalta pati.Buna gi visko.o kokiu jum antibiotiku israse,man atrodo kad per silpnus man

Man išrašė Amoksiklavą.Po 1 gr dukart dienoj. Dar skalaut su heksoraliu ir tepti vandenilio peroksidu tas galvutes.
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 12 12, 00:02)
Čia man toks klausimas iškilo  g.gif .Ar gali reikėti dirbtinio kaulo apatiniam žandikauliui?Dantys ištraukti prieš pusmetį.Aš maniau, kad dirbtinis kaulas dedamas tik sinuso dugno pakėlimui.Gal kas ką žinote?


Jei kaulas nutirpęs - deda dirbtinį kaulą ir į apatinį žandikaulį.
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 12 12, 12:33)
Man išrašė Amoksiklavą.Po 1 gr  dukart dienoj. Dar skalaut su heksoraliu ir tepti vandenilio peroksidu tas galvutes.


Aš gėriau Augmentiną. Ir kartu man gydytojas išrašė žarnyno bkaterijas Linex.
Atsakyti
QUOTE(giedre78 @ 2008 12 12, 13:06)
Na va ir as ta dziaugsmeli vakar patyriau.Vakar dare implantacija,tik va ko nesuprantu paeme tik puse sumos pinigeliu ir liepe ateit siulus isimt po savaites o po to po kokiu 3-4men bet jau ne pas ta gyd,kuri dare implantacija o pas proteziste,bet as gi dar visos sumos pilnos nesumokejau.tai ka jau viska padare kas priklauso ar kaip cia suprast.Visai neistinus,nes vakar dar i dupce suleido vaistu ir jei sake skaudes ar patine bus gert antibiotikus,bet man nieko ner viskas ok ,tai man gert ar ne


Man sake gert antibiotikus po implantacijos nepriklausomai patins veidas ar ne. Sake, jie taip apsidraudzia del infekcijos.
O mokejau visa suma iskart po implantacijos. O kas tau implantavo?
Atsakyti
QUOTE(Catherine @ 2008 11 26, 17:47)
Matos, kad bijau sios proceduros, net su klaidom parasiau. Atsiprasau.
Razukevicius - kaunietis.
O rezekcijai buvai nuvykus, ar tik rekomendavo?

Nebuvau..susirgau tada, atidejom...o paskui Zalgiry isrove man ta danty verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre78 @ 2008 12 12, 12:19)
As ne taip parasiau,viena galvoju kita rasau,atleiskit.As ir vakar nemokejau,liepe atnest kai siulus isims,o anksciau kaip klausiau man pasake kiek kainuos as ir iskart atsinesiau,bet sake atneskit kita kart.klausiau ar yra tikimybe atmetimo reakcijos tai sake 96%,o as baile mokedama tokius pinigus bijojau paklaust ar ir vel tada reiktu man moket tokius pinigekius is naujo.o ar kas gavot koki sertifikata patvirtinanti kad yra implantas

Man davė sutartį, kurią pasirašiau su gydytoju.Ten įklijuoti lipdukai, kur parašyta kokie implantai,kokios firmos, koks jų dydis ar numeris, nelabai ten supratau.Ir ten parašyta garantija implantui 7 metai.
Atsakyti
Gal galite kas atsakyti blush2.gif Prieš tris metus išrovė krūminį dantį, nes nuo plombos tiesiog skilo pusiau-išsiskėtė, bet kiek suprantu šaknis paliko. Tai kiek man kainuos implantas ar protezas ir per kiek laiko įmanoma sutvarkyti. Negi kainuos tūkstančius ir laukti pusę metų ar prigis? Nenusimanau visai... blush2.gif
Atsakyti