Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus padėtis pilve

mano lelyte sedejo iki 35sav. o 36sav.apsiverte zemyn galva thumbup.gif .Kai apsiverte jutau,sedejau prie gydytojos kabineto apziurai o ji apsisuko bigsmile.gif ,jausmas ne koks tik subangavo visas pilvas,paskui visa vakara skaudejo pilvo raumenis biggrin.gif
Atsakyti
Man 33 sav., o leliukas guli skersai pilvo - desiniam sone galvyte, kairiam kojos. Itariu, kad nesisuks jau, nes vaisius nemazas, ir jau gana senai sioj padety isitaises. Be to, veiduku ziuri i virsu, nugaryte eina per pilvo apacia, tai gine sake is tokios padeties daugiau tikimybes kad atsises, o ne apsivers doh.gif Tad gali buti, kad neisvengsiu si karta planinio cezario verysad.gif Kazin iki kurios sav. dar yra reali tikimybe kad padetis pasikeis?
Atsakyti
Na maniskis apsiverte 33 savaite. smile.gif Kojom dabar maskatuojas man i skrandi. doh.gif biggrin.gif Jo nugaryte atsukta i mano nugara. smile.gif
Atsakyti
na kada tiksliai musu mazyle apsisiuko nzn g.gif bet zinau kad db 36sav ji jau galvute zemyn isitaisiusi cool.gif
Atsakyti
O mano leliukas skersai isitaises, dabar eina 31 savaite. Bet manes tai taip nebaugina kaip gydytojos pasakymas, kad reikia apversti (jeigu bus galima) ir po to fiksuoti teisingoje padetyje (nesioti korseta). Korseta nesiosti sutinku, bet rankom vartyti tikriausiai neleisiu.

Belieka tiketis, kad iki vizito pas gydytoja pats lelius pakeis padeti. Sako, reikia jo to prasyti kiekviena diena smile.gif
Atsakyti
mano skersai buvo iki 34sav paskui per apziura sako jau apsiverte thumbup.gif nes kai dare echo 30 sav pamate kad skersas. liepe daugiau gulet ant to sono kur galvyte. as dar pati svelniai glostydavau kad galvyte nusileistu zemyn. tiesiog jauciu kad juda ir svelniai paglostau pagal laiksrodzio rodykle....
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2011 05 19, 21:55)
mano skersai buvo iki 34sav paskui per apziura sako jau apsiverte  thumbup.gif nes kai dare echo 30 sav pamate kad skersas. liepe daugiau gulet ant to sono kur galvyte. as dar pati svelniai glostydavau kad galvyte nusileistu zemyn. tiesiog jauciu kad juda ir svelniai paglostau pagal laiksrodzio rodykle....

Man jau 36 sav i pabaiga eina, bet taip ir nepasisuko - guli skersas. Ir dabar jau esu tikra, kad nebepasisuks, tiesio jauciu, kad ir fiziskai nebera vietos jam suktis. Ir apskritai, kai isiremia stipriau, tai visa galvyte paglostyt galiu, taip issikisa, kad atrodo tuoj sonas prakiurs ir islis mazius doh.gif
Kaip tik as neikalbinejau jo, kad suktusi, bet ne - uzsispyres. O siaip gine sako, greiciausiai tam yra kokia nors priezastis, ir kitaip jam butu negerai, todel net nebandem jokiu apsukimo pratimu ar kazko panasaus. Neapsisuko naturaliai, vadinasi jam taip reikejo. Aisku gaila, kad cezario neisvengsi, bet kadangi pas mane dar kruva priezasciu cezariui, tai jau senai su tuo susiaikiau..
Atsakyti
4u.gif mum tik 29 savaite, bet gal dar laiko uzteks apsivertimui...jauciu savo 2.gif svelnius smugiukus tai kairej sono pusej, tai desinej....bet skrandzio dar nespardo, tai taip iseina, kad dar skersai gyvena tam namelyje....bet labai jau maudzia dubens kaulus..tai kaip cia suprast, kad uzpakaliukas ten??? g.gif
Atsakyti
truputį atsiprašau, šiek tiek ne į temą paklausiu. Ar tos kurios einate ne privačiai, ar teko mokėti už echoskopijas? nes man gydytojas padaręs pirmą echoskopiją nemokamai, pasakė,kad jau antroji bus mokama - 50 lt. ar taip gali būti? unsure.gif
Atsakyti
Gali. Nemokamai priklauso 2 ar 3 echo per visa neztuma. Pirmas apie 18 savaite (tada butina paziureti, kadangi matuoja vaisiu ir tie duomenys buna labai tikslus ir naudingi), antras - apie 34 neztumo savaite. O toliau dar nepriejau... smile.gif

Man kai dare pirma echo irgi mokejau 40 Lt (cia jau pagal poliklinikos ar ligonines ikainius). Jeigu buciau norejusi daugiau daryti butu taip pat reikeje moketi.

Dabar pvz labai noreciau paziureti lyti ir kokioj padeti leliukas (zinau, kad skersas, bet nesuprantu kurioj pusej galvyte), bet nepaprasiau gydytojos. Palauksiu pora savaiteliu.
Atsakyti
Maniškis tai įsitaisęs taip, kaip turi būti.
Bet tuo metu, kai turėjo verstis, o tai, mano atveju, buvo apie 31-32 savaitę, buvo baisu. Pilvą mažius tiesiog arte arė. lotuliukas.gif Jau buvau pavargusi, taaaaip ištempdavo visą odą, kad baisu. O paskui vieną dieną tik op! Ir galiu įkvėpti biggrin.gif Oro oro oro... lotuliukas.gif Iškart pilve ramiau pasidarė, tai tik kojos po šonkauliais laksto, ir tiek biggrin.gif O dabar beveik ir ant nugaros pamiegočiau, jei ne tie stuburo skausmai.
Bet va, tuoj prasidės paskutinioji savaitė ir pilvas toks įsitempęs, kietas, kad atrodo aš kaip tiksinti bomba - tuoj sprogsiu smile.gif Ir geriau jau pati tą vaikiuką pagimdyčiau, nes kai prisižiūrėjau filmukų apie operacijas... blink.gif Bijau smile.gif (Pvz., tokių http://www.youtube.c...eature=related)
Atsakyti
O mano maziuke pasirodo ne skersa. Viskas gerai. Apsirikau ir as ir gydytoja. Pasirodo mano gimdos forma kitokia ir kai sukieteja, tai pilvukas tikrai skersas, bet paziurejus echo pasirode, kad vaikiukas gerai isitaises. Gydytoja sake, kad visiems, kas matys mano pilvuka bus keista, bet viskas gerai.

Gydytoja sake dar nemaciusi atvejo, kad pirmas gimdymas ir vaisius butu skersas. Taigi linkiu visiems leliukams apsiversti nors nestumo pabaigoje, o jeigu ne - cezaris tikrai nera pats baisiausias dalykas (siais laikais netgi labai pageidaujamas kai kuriu mamyciu). Viskas bet kokiu atveju bus gerai 4u.gif
Atsakyti