Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus padėtis pilve

ačiū už palaikymą,
tik aš dar bandau sumąstyti, gal kokių pratimų yra arba gal eiti į baseiną?

Bet pasiklausiu kitą savaitgalį Šemetos kursuose ir kitą trečiadienį savo gydytojos, ji sakė, kad jeigu iki 34 savaitės neapsivers, tai tada žiūrėsim, ką daryti.

Ką daryti? cry.gif Tai jau baisu, ką reiškia ką daryti.

Knygoje skaičiau, kad reikia keturiom stotis, užpakaliukas į viršų, galvytė žemai, taip kuo ilgiau pabūti, tai skatina lelį apsiversti žemyn galva (knyga Mama ir vaikas)
Atsakyti
help.gif ar gali taip buti, kad mano leliukas eme ir apsiverte? g.gif visa laika, kai tik jau jam pasidare maza vietos vartytis, gulejo zemyn galva, kaip ir pridera, pati kartais atsargiai galvyte paciupinedavau... o ka tik laaaaaabai stipriai makalavosi, jau galvojau pilvas plys blink.gif ir liko iskiles gumbas truputi zemiau sonkauliu, o tek, kur budavo galvyte lygtais nieko i ja panasaus nebera... nebezinau, ka galvot sad.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
mano kliackas sedi visa nestuma, bent jau einant pas gydytoja, tvarkingai atsiseda... gydytoja perspejo, kad gali reiketi cezario, nes niekas siais laikais rankomis nesukioja... o paciai gimdyti neleis!
man jau 37 savaites,tai dar visko gali buti, gali apsiversti likus porai dienu iki gimdymo, ar net likus porai valandu... doh.gif
Atsakyti
Man irgi vakar dave 1 proc kad apsivers... nes sedi jau nuo 31 savaites verysad.gif
Atsakyti
Itas, pas Semeta butinai pasiklausk pratimu, nes as jam sendien vakare skambinau tai pasake kad nuo 28 savaites jau reiketu juos daryti, jei vaikas dar sedi blink.gif unsure.gif Baseino trenere Daiva sako kad jis beveik visus sugeba apversti tu pratimu deka, bet as tai jau per ilgai laukiau ir tikejausi kad leliukas bus supratingas doh.gif o mano gydytojos siulyti pratimainieko negelbejo blink.gif

Itas, ir dar jei gali aprasyk tuos pratimelius veliau cia, gal kam pades mirksiukas.gif
Atsakyti
Musiskis apsivertes jau nuo 27sav. Tikiuos, kad nesumastys atsiversti atgal tongue.gif
Atsakyti
Šemetos kursų ir kai kurių knygų metodika bendra:

1. Stojate keturiom, pasikišate minkštų pagalvių po pilvu, galvą nuleidžiate žemiau, o dubenį palikite styroti viršuje:)

Knygose rašo, kad reikia tiesiog leisti pilvukui pakyboti žemyn (t.y. tas pats tik be pagalvių).

2. Gulate ant nugaros, kojas reikia padėti labai aukštai, t.y. šlaunys vos ne 90 kampu, o blauzdas padėti ant didelės pagalvių krūvos, gal net šiek tiek dubenį pakelti.

Labai ilgai nebūkit pirmoje padėtyje, nes šiek tiek apsunkinamas maitinimas, o antra padėtis nelabai tinka nėtumo gale, nes tada nelabai gerai gulėti ant nugaros. Gimda ir kleckas daug sveria ir gali prispausti pagrindinę mamos arteriją, todėl mamytė gali kitą kartą nualpti.

tik kaip žinoti kad jis paskui vėl neatsivers.
Atsakyti
antraji pratima as ir dariau tik ne ant pagalviu, o ant kedes kojas keldavau, o ir gulet visai patogu ant nugaros buvo, gal vis tik per velai daryt pradejau, arba maniskis 2.gif uzsispyres ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(traliabum @ 2005 06 04, 22:15)
antraji pratima as ir dariau tik ne ant pagalviu, o ant kedes kojas keldavau, o ir gulet visai patogu ant nugaros buvo, gal vis tik per velai daryt pradejau, arba maniskis 2.gif uzsispyres ir tiek mirksiukas.gif


tai ar pati ta uzsispyreli pasigimdei ar cezari dare? verysad.gif
Atsakyti
O va mano pazistama gimde pries 2 metus ir jos vaikelis taip pat buvo neapsivertes. Tai gydytojas ji apsuko plikomis rankomis (tai skaitoma kaip operacija), tai ant jos pilvo atsirado melynes. Ir sake kad labai skaudejo.
Atsakyti
QUOTE(Lolija @ 2005 06 05, 00:06)
tai ar pati ta uzsispyreli pasigimdei ar cezari dare? verysad.gif

cezary doh.gif

QUOTE(jurgusia @ 2005 06 06, 17:32)
O va mano pazistama gimde pries 2 metus ir jos vaikelis taip pat buvo neapsivertes. Tai gydytojas ji apsuko plikomis rankomis (tai skaitoma kaip operacija), tai ant jos pilvo atsirado melynes. Ir sake kad labai skaudejo.

yra kas pasiryzta, kad apverstu, bet seip pavojingas reikalas tas sukimas, geraj kad tik skaudejo, o ne kas rimciau vaikeliui blink.gif
Atsakyti
nu mamytes 4u.gif pasidalinkit su manim ismintim, kada gi tas lelius turi/gali apsiversti taip kaip reikia, t.y. galva zemyn? mums jau 32 savaites, o mano kleckas guli isilgai sau isitaises. Tai baiminuosi, ar beapsivers jis taip kaip reikia? g.gif
Atsakyti