Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

Tai pas mane tokia pati situacija, jog priekyje yra balknas. Gal ir man laikyti ant palangės, gal joms patiks? Nesinori eksperimentuoti, kad nenudegintų lapų, bet kaip kitaip sužinosiu, kur joms tinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aduka @ 2008 06 25, 22:47)
Tai pas mane tokia pati situacija, jog priekyje yra balknas. Gal ir man laikyti ant palangės, gal joms patiks? Nesinori eksperimentuoti, kad nenudegintų lapų, bet kaip kitaip sužinosiu, kur joms tinka  g.gif

Turetu tokia vietele tikti, bet nepabandysi -nesuzinosi mirksiukas.gif bandyk pastatyti ten gelyte ir stebek, ar jai ten patiks flirt.gif
Atsakyti
Ir dar klausimėlis - ar labai jos bijo atidaromų langų? Nes nesvarbu kuriam kambaryje ant palangės stovėtų yra atidarinėjami langai ar bakonas. Tai net nežinau ar joms tinka?
Atsakyti
QUOTE(Aduka @ 2008 06 25, 23:11)
Ir dar klausimėlis - ar labai jos bijo atidaromų langų? Nes nesvarbu kuriam kambaryje ant palangės stovėtų yra atidarinėjami langai ar bakonas. Tai net nežinau ar joms tinka?


patinka 4u.gif
Atsakyti
Skaitau, kad negalima žiedų po dušu. Tai ir purškalioti negalima ax.gif ? Nes aš juos aktyviai purkalioju, kaip ir lapelius, ir nieko, skleidžiasi, puoselėjasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2008 06 26, 09:13)
Skaitau, kad negalima žiedų po dušu. Tai ir purškalioti negalima ax.gif ? Nes aš juos aktyviai purkalioju, kaip ir lapelius, ir nieko, skleidžiasi, puoselėjasi blush2.gif



as kai purskalioju jie irgi gauna lengvos dulksnos, bet specialiai ant ju nepurskiu
Atsakyti
QUOTE(Teruke @ 2008 06 25, 21:16)

si nereali wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2008 06 25, 21:36)
o kodel negalima laistyti ziedus?
as esu laisciusi ne viena karta ir nieko neatsitiko jiems biggrin.gif

as irgi anksciau laistydavau ir nieko ax.gif
o kai pradejau cia bendraut, tai ir nutraukiau ju laistyma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2008 06 25, 20:19)
jetau ta kremine kokia grazuole, galima daryti karsta dusa ir zydincioms tik saugoti ziedus reikia, kad ant ju vandens nepapultu  mirksiukas.gif



As karsta dusa ne karta ir ant ziadu pyliau. Nieko nenutiko: zydi kaip zydejus.
Atsakyti
QUOTE(ziv @ 2008 06 26, 11:02)
As karsta dusa ne karta ir ant ziadu pyliau. Nieko nenutiko: zydi kaip zydejus.

na zydet tai jos zydi, tik man atrodo tada tas zydejimo laikas buna trumpesnis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 26 birželio 2008 - 10:04
QUOTE(rena @ 2008 06 26, 11:04)
na zydet tai jos zydi, tik man atrodo tada tas zydejimo laikas buna trumpesnis g.gif



va va taip ir buna ax.gif
Atsakyti
na ka reikia eit aiskintis su pinigu pervedimu skm g.gif
Atsakyti