Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

Kažkada čia pas jus ieškojau pagalbos avo vystančioms orhidėjoms, tai dabar parašysiu istoriojs tęsinį biggrin.gif :

su reanimatoriumi man nieko nesigavo, niekaip neradau iš ko pagaminti normalų, tai palaikiusi keletą dienų ar savaitę, nebepamenu, susodinau į nedidelius indelius ir vienos iš karto nelaisčiau, nes viena šaknys nenorėjo uždžiūti po apkarpymo doh.gif , o antrą paliejau iškarto. Šiandien ir antra gavo vandens dozę tikiuosi, kad nepakenks, nes taip noriu ją išsaugoti, nes žydėdavo labai dideliais baltais žiedais thumbup.gif .

Ir dar susodinau naujoviškai, vis bandau atrasti geriausią variantą. Ant dugno pridėjau vien tik uolienos sluoksnį, tada šiektiek substrato, pagal poreikį ir pradėjau kamšyti aplink šaknis doh.gif vis papildama kedro riešutų kevalų, o pabaigai vietoje kiminų ant viršaus vėl sudėjau uolienos sluoksnį, kad tipo garintų vandenuką orinėm šaknims, bet, kad tie akmenuką momentaliai išdžiūna, bet gal geriau negu nieko, bus matyt biggrin.gif
O ant anksčiau sodintų pripyliau sluoksnį vien tik kevalų, bus matyt ar jie duos kokią naudą, nes skm psl apie juos neblogai aprašyta mirksiukas.gif



Tai tiek iš mano orchidėjų gyvenimo lotuliukas.gif


Laukite tęsinio lotuliukas.gif

Atsakyti
Merginos gal galite pasakyti, kas atsitiko mano orchytei ?
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 26, 12:33)
na ka reikia eit aiskintis su pinigu pervedimu skm g.gif

O kada gausi savo grazuole?
Atsakyti
QUOTE(rike @ 2008 06 26, 13:04)
Laukite tęsinio  lotuliukas.gif

lauksim biggrin.gif

QUOTE(Tina* @ 2008 06 26, 13:19)
O kada gausi savo grazuole?

na tipo sia sav atkeliaus i LT kiek suprantu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(elle @ 2008 06 26, 13:14)
Merginos gal galite pasakyti, kas atsitiko mano orchytei ?

greiciausiai bus kalti tiesioginiai saules spinduliai g.gif
Atsakyti
greiciausiai bus kalti tiesioginiai saules spinduliai

Tai kad aš ją laikau ne ant palangės, jos nepasiekia saulės spinduliai. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elle @ 2008 06 26, 13:14)
Merginos gal galite pasakyti, kas atsitiko mano orchytei ?

manau per daug saules
Atsakyti
o ka daryti, jei pasodinus savo orxideja i vazonika su spec zememis orxidejoms, mane uzpuole mazos musytes tokios, lenda is po saknu... kiba puva saknys ar kas yr? kaip gelbetis nu otu skrajunu?
Atsakyti
QUOTE(elle @ 2008 06 26, 13:38)
Tai kad aš ją laikau ne ant palangės, jos nepasiekia saulės spinduliai.  unsure.gif

tada gali buti puvinys, bakterine infekcija g.gif

QUOTE(jura-rura @ 2008 06 26, 14:18)
o ka daryti, jei pasodinus savo orxideja i vazonika su spec zememis orxidejoms, mane uzpuole mazos musytes tokios, lenda is po saknu... kiba puva saknys ar kas yr? kaip gelbetis nu otu skrajunu?

apie kokias cia tu zemes kalbi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 26 birželio 2008 - 13:33
QUOTE(rena @ 2008 06 26, 14:33)
tada gali buti puvinys, bakterine infekcija g.gif
apie kokias cia tu zemes kalbi g.gif

nu tokios ale su drozlem kazkokiom, ant pakuote buvo parasyta zemes orxidejoms...
Atsakyti
QUOTE(elle @ 2008 06 26, 13:38)
greiciausiai bus kalti tiesioginiai saules spinduliai 

Tai kad aš ją laikau ne ant palangės, jos nepasiekia saulės spinduliai.  unsure.gif



gal ankscau palaikei ant saules? Dabar po biski mirsta tas lapiukas
Papildyta:
QUOTE(jura-rura @ 2008 06 26, 14:35)
nu tokios ale su drozlem kazkokiom, ant pakuote buvo parasyta zemes orxidejoms...



is kur ta pakuote gavai?
Atsakyti
QUOTE(jura-rura @ 2008 06 26, 14:35)
nu tokios ale su drozlem kazkokiom, ant pakuote buvo parasyta zemes orxidejoms...

lietuviskos? g.gif na tada nieko gero, per daug jai dregmes, jei museles skraido doh.gif o ir siaip isimes tuoj puvekas arba jau isimetes doh.gif
siaip siulyciau traukti ja lauk ir persodinti i substrata is cia
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2008 06 26, 14:38)
gal ankscau palaikei ant saules? Dabar po biski mirsta tas lapiukas
Papildyta:
is kur ta pakuote gavai?

o jazau, tai aisku parduotuveje
berods "zaliasis taskas" vilniuje..... smile.gif
Atsakyti