Įkraunama...
Įkraunama...

Limfodrenažinis ir vakuuminis masažas

QUOTE(planktonas @ 2006 05 20, 16:39)
siaip tas masazas labai jau mados reikalas. nors efekta duoda, jis vistiek nepakeis tikro rankinio masazo su specialia metodika. pradedu dirbti grozio salone, ziuresiu kas ten per dalykas.


po to pasidalink patirtimi mirksiukas.gif
Atsakyti
pasidalinsiu butinai smile.gif siaip paprastom taurem tai ir namuose galima pasidaryt. praktiskai tas pats kas tie aparatai elektriniai.aisku reik zinot kokia kryptim ir kur.tik va skausminga yra.
Atsakyti
QUOTE(planktonas @ 2006 05 20, 16:28)
pasidalinsiu butinai smile.gif siaip paprastom taurem tai ir namuose galima pasidaryt. praktiskai tas pats kas tie aparatai elektriniai.aisku reik zinot kokia kryptim ir kur.tik va skausminga yra.



sveikos visos,

kaip ir zadejau pasidalinu patirtimi. Jau buvau 2 procedurose. Daro man masaza su tauremis Visunitoje Vilniuje, Konstitucijos pr. Esu laaaabai patenkinta:) Turejau strijas ant strenu ir jos daug mazesnes. O del skausmo- man labiau skauda kai antakius pesioja:) O jei kalbeti rimciau, tai zymiai smarkiau jauciu tas vietas, kurios labiau pazeistos celiulito. Viena mano drauge daresi 10 proceduru su tauremis (ne Vilniuje).... ir as pamaniau, kad ji persisodino koju oda. Pries tai kojos buvo tokios duobetos, kad atrode kaip kai kuriu veidai pvz po skauduliu- randuoti duobeti. Tai perkelkit ta vaizda ant visu koju. Celiulitas tokio laipsnio, kad auksciau ir nebuna. Taigi, po tu 10 proceduru kojos buvo lygios, jokiu duobiu ir zymiai plonesnes. Tiesa, jai labai skaudejo- pasak mano drauges, vos ne pakali isikasdavo,, kad balsu nesauktu.... dabar ji i salona nueina 1 karta i 1-2 men palaikyti pasiektam rezultatui. Brukstelsiu daugiau ir as, kai baisiu visa kursa.
Brukst
Atsakyti
QUOTE(aisha_g @ 2006 05 24, 21:53)
sveikos visos,

kaip ir zadejau pasidalinu patirtimi. Jau buvau 2 procedurose. Daro man masaza su tauremis Visunitoje Vilniuje, Konstitucijos pr. Esu laaaabai patenkinta:) Turejau strijas ant strenu ir jos daug mazesnes. O del skausmo- man labiau skauda kai antakius pesioja:) O jei kalbeti rimciau, tai zymiai smarkiau jauciu tas vietas, kurios labiau pazeistos celiulito. Viena mano drauge daresi 10 proceduru su tauremis (ne Vilniuje).... ir as pamaniau, kad ji persisodino koju oda. Pries tai kojos buvo tokios duobetos, kad atrode kaip kai kuriu veidai pvz po skauduliu- randuoti duobeti. Tai perkelkit ta vaizda ant visu koju. Celiulitas tokio laipsnio, kad auksciau ir nebuna. Taigi, po tu 10 proceduru kojos buvo lygios, jokiu duobiu ir zymiai plonesnes. Tiesa, jai labai skaudejo- pasak mano drauges, vos ne pakali isikasdavo,, kad balsu nesauktu.... dabar ji i salona nueina 1 karta i  1-2 men palaikyti pasiektam rezultatui. Brukstelsiu daugiau ir as, kai baisiu visa kursa.
Brukst



kiek laiko ta procedura trunka? as manau pati pabandyti, mano mama kosuli gydydavo tokiu paciu metodu: su taure po nugara vazinedavo mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip su issipletusiom kraujagyslem? Ar sis masazas nepablogins padeties? As kazkodel isivaizduoju, kad ta taure dar labiau pritraukia kraujagysles g.gif Gal kazkas turi panasia beda ir daresi toki masaziuka? pasidalinkit patirtim.
Atsakyti
QUOTE(Digita @ 2005 05 18, 22:50)
Buvau  biggrin.gif labai patiko, nors tik antra karta, bet manau, kad rezultatas bus neblogas. Daro viso kuno, beveik, tik ranku ir krutines nedaro, masaza, jausmas kartais skauda, bet siaip tai visai nieko, po to visa vakara kojos buna siltos. Daugiausia skauda slaunu isorineje ir vidineje pusese. Vienu zodziu man patinka, aisku malonumas nepigus  ax.gif  o be to masaziste visai faina  smile.gif
Bet pabandyti verta, nes man jau nusibodo tas celiulitas  schmoll.gif

o gal gali telefona duoti tos masazistes? ir jei gali papasakok koks buvo efektas , nes turbut jau pabaigei masazus?
Atsakyti
o gal zinote, kur Kaune arba Siauliuose atlieka limfodrenazini masaza? Uz pamanoma kaina... Zinau Tulchinos centre galima ji atlikti, bet ten ir kaina doh.gif viso kuno uz procedura ir tai tik jei daraisi 10 kartu. Jei 5 ir daugiau - 150, o jei tik syki ar du pabandyti nori net 160.... doh.gif Bent jau taip praita pavasari buvo. Tai ir pamaniau, gal yra kur pigiau... ax.gif
Atsakyti
Merginos kuo skiriasi vakuminis nuo limfodrinazini masaza?Vakumini dariau iskenciau tik penkias proceduras,nors sumokejau uz viasa 10.Labai jau skaudejo iki asaru. verysad.gif O kaip darosi limfodrinazinis?Ir kur Vilniuje ji gerai ir realia kaina daro? mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Nesu darius nei macius kaip daromas vakuuminis, bet is to ka siandien radau sitom temom info beieskodama, tai vakuuminis su kazkokiom taurem blink.gif Pataisyk mane, jei klystu, nes tu cia toji kuri ji dareisi tongue.gif O limfodrenazinis arba kitaip dar LPG, tai toks, kur apvelka tave i kostiuma ir tokiu aparatu visa kuna vedzioja (isskyrus krutine). Jausmas kaip kad oda nuo taves plestu, skauda nesvietiskai (tai priklauso ir nuo masazistes - manoji sake perdaug nekentet ir darydavo pora lygiu silpnesni. Veliau oda apsiprato ir kruvi padidino), del celiulito vienoms padeda kitoms ne, kaip man nepamenu, bet kad va oda apsitrauke, sustangrejo - tai faktas! thumbup.gif Maciau Vilniuj kamviloj viso kuno masazas 77Lt. Mano nuomone tai pakankamai pigu, nes pvz pas Tulchina apie 150... (Priklausomai nuo to, kiek kartu daraisi....) Gaila kad man paciai Vilnius netinka, tikrai eiciau.... O gal kas zinot, kas uz panasia ar net mazesne kaina darytu Kaune arba Siauliuose? blush2.gif

O gal zinote kokiu kitu proceduru, kurios efektyviai sustangrintu oda? Per 1.5 pameciau 14 kg, tai dabar atrodau kaip tas suniukas, Sarpejaus vardu... hihihi.gif
Atsakyti
As jau rasiau, kad kaune isbandziau turbut visus vakuminius. Siuo metu apsistojau High Care centre, manau, kad ten geriausiai. Tai tiesiog mano nuomone smile.gif
Atsakyti
o as vakuminis masazas nepazeidzia odos?girdejau kad kapiliarai trukineja po jo...
Atsakyti
Vakuminis su taurem darosi,jei kam vaikistei kai sirgot state,tai taipat su tokia.Istepa visa kuna alejuku,padaro lengva masaziuka o veliau su taure vedzioja po visa kuna. schmoll.gif Nors man tai pat sake,kad veliau oda ir kunas pripranta:praejau 5 proceduras ir nieko man nepriprato fear.gif scare.gif To labiau vasara daryt man neapsimoka,nes daug ant kuno melyniu.Paspauskite sau pacios ant melines,ar skauda,man taip ,o dar per visa kuna.Net dabar prisiminus siurpas per kuna eina. doh.gif Nors ir raminau saves kad,grozis reikalauja auku.Bet deja man pakako 5 proceduru.Rezultai tikrai buvo.Ir svoris krito,ir apimtis sumazejo thumbup.gif Bet daugiau nenoriu schmoll.gif Pabandysiu limfodrenazini.
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2006 06 06, 17:53)
o as vakuminis masazas nepazeidzia odos?girdejau kad kapiliarai trukineja po jo...

Cia jau reikia pasitarti su gydytoja.Viskas priklauso nou odos.Jei kapiliarai arti gali ir trukineti.Tokiu atveju si procedura netinka.
Atsakyti