Įkraunama...
Įkraunama...

Limfodrenažinis ir vakuuminis masažas

QUOTE(pempe @ 2006 06 06, 16:14)
As jau rasiau, kad kaune isbandziau turbut visus vakuminius. Siuo metu apsistojau High Care centre, manau, kad ten geriausiai. Tai tiesiog mano nuomone smile.gif

o kur tas centras yra? ir gal koki telefoniuka duoti galetum?
Atsakyti
As dariausi vaakumini masaza Kamviloj,Vilniuj prie Autobusu stoties.Kaina - 25 Lt ar 26,dabar nepamenu.Tikrai buvo efektas.Siulau pabandyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapė-snapė @ 2006 05 25, 09:18)
O kaip su issipletusiom kraujagyslem? Ar sis masazas nepablogins padeties? As kazkodel isivaizduoju, kad ta taure dar labiau pritraukia kraujagysles g.gif  Gal kazkas turi panasia beda ir daresi toki masaziuka? pasidalinkit patirtim.



ir man įdomu....nes ta pati problema doh.gif kad nebūtų po to, kad kojos be celiulito, bet išvagotos sutrukinėjusių kraujagyslių... doh.gif
Atsakyti
del venu tai svarbu kokios venos issiplete-pavirsines ar giliosios, mazguotos ar ne ir t.t.
bet kuriuo atveju geriau pradeti nuo limfosdrenazo 4u.gif

del skausmo - jei daroma starvaku tai svarbu nepagaileti kremuko/aliejuko tai tikrai neskaudes plius zinoma tinkamai parinnkti parametrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 06 07, 00:03)
o kur tas centras yra? ir gal koki telefoniuka duoti galetum?



High Care randasi kaune, donelaicio 62, o tel.206447.
Jei del skausmo tai pacios kaltos, kad kenciate, o paskui sakot, kad skauda. Kiek zinau ir starvac ir wergans aparatai yra kompiuteriniai ir nustatomas stiprumas. Manes visos masazistes paklausdavo ar neskauda, ar pakeisti stipruma. O venos pas mane po situ masazu sumazejo, nes kaip sake masaziste - stipreja venu ir kapiliaru sieneles. kas ka besakytu, as busiu visada uz, nes tai buvo man vienintelis dalykas, po kurio pradejo kristi svoris.
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2006 06 07, 17:13)
High Care randasi kaune, donelaicio 62, o tel.206447.
Jei del skausmo tai pacios kaltos, kad kenciate, o paskui sakot, kad skauda. Kiek zinau ir starvac ir wergans aparatai yra kompiuteriniai ir nustatomas stiprumas. Manes visos masazistes paklausdavo ar neskauda, ar pakeisti stipruma. O venos pas mane po situ masazu sumazejo, nes kaip sake masaziste - stipreja venu ir kapiliaru sieneles. kas ka besakytu, as busiu visada uz, nes tai buvo man vienintelis dalykas, po kurio pradejo kristi svoris.


o kokia kaina viso kurso? ax.gif

Va kaip atrodo vakuuminis masažas:
user posted image

ir va kaip limfodrenažinis:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tylene: 08 birželio 2006 - 07:26
QUOTE(Tylene @ 2006 06 08, 07:26)
o kokia kaina viso kurso?  ax.gif

Va kaip atrodo vakuuminis masažas:
user posted image

ir va kaip limfodrenažinis:
user posted image



O kas yra visas kursas? As kai turiu laiko einu, kai neturiu neinu. Apie kursa man niekas nepasakojo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2006 06 08, 12:35)
O kas yra visas kursas? As kai turiu laiko einu, kai neturiu neinu. Apie kursa man niekas nepasakojo smile.gif



na as paskaiciau internete apie ta firma, kur nurodei.. ax.gif Jie raso, kad celiulitui naudoti taiko visa programa...masazas, kremai, dar namuose geliai ir kremai-tai ir klausiu kiek ta visa programa kainuoja.. ax.gif
Tai tu daraisi tik vakuumini masaza? Tai kiek jis kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
Vakar buvau salone ir pirma karta isbandziau limfodrenazini masaza thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai biojojau,bet pasiruodo nieka ka ten bijoti drinks_cheers.gif Net labai malonus masazas mirksiukas.gif tongue.gif Rezultatus aprasysiu po kokiu 5 kartu.Tik vat dare visai kitaip nei paruodida nuotraukuose.Daro rankiniu budu su aparatu,kaip sake kosmetologe tai dar net geriau,nes kruopsiau viska atlieka.Visai nepaliginsi su vakuminiu fear.gif scare.gif bijau.gif -tokio skausmo daugiau visai nenuoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2006 06 10, 21:10)
Vakar buvau salone ir pirma karta isbandziau limfodrenazini masaza thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Labai biojojau,bet pasiruodo nieka ka ten bijoti drinks_cheers.gif Net labai malonus masazas mirksiukas.gif  tongue.gif Rezultatus aprasysiu po kokiu 5 kartu.Tik vat dare visai kitaip nei paruodida nuotraukuose.Daro  rankiniu budu su aparatu,kaip sake kosmetologe tai dar net geriau,nes kruopsiau viska atlieka.Visai nepaliginsi su vakuminiu fear.gif  scare.gif  bijau.gif -tokio skausmo daugiau visai nenuoriu schmoll.gif

[ Manau verta pakenteti vardan geru rezultatu, nes Vakuuminis masazas yra pati efektyviausia priemone pris celiulita. Kauno Weyergans salone sake, kad kursas lyg ir iki 15? g.gif ]
Atsakyti
QUOTE(dzozofin@ @ 2006 06 12, 22:15)
[ Manau verta pakenteti vardan geru rezultatu, nes Vakuuminis masazas yra pati efektyviausia priemone pris celiulita. Kauno Weyergans salone sake, kad kursas lyg ir iki 15? g.gif ]

O man sake kad veiksmingiasnis limfodrenazinis! ax.gif Nes jis giliasnis,geriau pradeda dirbti limfa,o nuo jos labai daug priklouso kaip mes atrodom rolleyes.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Help! Gal žinote kur Vilniuje daro už normalesnę kainą? Radau tik Žvėryno natūralios medicinos centre ir Sugiharoje. Domėjausi Impuls klube, kaina pakenčiama, bet kaip supratau su rankomis daro g.gif
Atsakyti