Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 9, kiekvienam po paparčio žiedą

rasiau jau kelis kartus forume apie vaistus DCA. Gal kartais kas nors dar apart manes domejosi siais vaistais?

Daugiau info www.thedcasite.com
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 07 16, 10:29)
trombocitų labai mažai - 89.Norma -mažiausiai 180,kaip gydytoja sakė,prie šios ligos per chemiją gali būti 100.Bet mums mažiau.Tai gal dėl tų trombocitų ir nelašina? verysad.gif Nėra mums taip buvę ,kad tiek nukristų.Skaičiau,kai tronbocitų yra 50 -atsiranda didelė tikimybė nukraujuoti -trombocitipenija ar pan.
Kaip šalutinis chemoterapijos poveikis.

Aš net turiu gydytojos išrašą, kad po gydymo galima trombocitopenija (sekti dėl kraujavimo).
Matyt, Jums eina kaip šalutinis reiškinys. Mano mažiausi trombocitai buvo 124, susileidus Grasalvą per 3 paras padidėjo iki 301.
Kai labai mažai trombocitų lašina trombocitų masę. Gerai, kad gydytoja nerizikuoja. per tas dvi savaitėles sustiprėsit. Ji turi patirtį ir žino kaip elgtis vienu ar kitu atveju.
Rusų forume oncoforum.ru Kaip pakelti trombocitus
kalba apie preparatą Содекор augaliniu pagrindu, kelia trombocitus, Jūs pasinagrinėkit, gal rasit reikalingos info. Aš neskaičiau visko, nes man šiandien neaktualu. Tik užmečiau žvilgsnį, kad yra disktuojama šia problema, rusiškai Jūs suprantate?
O čia to augalinio preparato sudedamosios dalys:
Содекор. Препарат представляет собой водно-спиртовое извлечение из смеси следующих видов лекарственного растительного сырья: корневищ с корнями девясила высокого, плодов облепихи крушиновидной, корня одуванчика лекарственного, семян сосны сибирской кедровой, корневищ с корнями солодки голой, коры коричного дерева, цветочных почек гвоздичного дерева, корневищ имбиря лекарственного, плодов кориандра, плодов кардамона.
Galima prašyti, gal iš Rusijos, kas parveš.
Arba bandyti naudoti tik sudedamąsias jo dalis, kurios nėra labai deficitinės ar „kaltos“, pvz. kompočiuką su šiais preiskoniais:
kardamonas, imbieras, gvazdikėliai.
Į šio preparato sudėtį įeina dar kedrų sėklos, koriandras, (atrodo, būtų mūsų kalendra), kiaulpienės šaknys. Kitus reikėtų verstis ir žiūrėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 16 liepos 2008 - 12:09
QUOTE(adis @ 2008 07 16, 11:49)
Aš net turiu gydytojos išrašą, kad po gydymo galima trombocitopenija (sekti dėl kraujavimo).
Matyt, Jums eina kaip šalutinis reiškinys. Mano mažiausi trombocitai buvo 124, susileidus Grasalvą per 3 paras padidėjo iki 301.
Kai labai mažai trombocitų lašina tromocitų masę. Gerai, kad gydytoja nerizikuoja. per tas dvi savaitėles sustiprėsit. Ji turi patirtį ir žino kaip elgtis vienu ar kitu atveju.
Rusų forume oncoforum.ru Kaip pakelti trombocitus
kalba apie preparatą Содекор augaliniu pagrindu, kelia trombocitus, Jūs pasinagrinėkit, gal rasit reikalingos info. Aš neskaičiau visko, nes man šiandien neaktualu. Tik užmečiau žvilgsnį, kad yra disktuojama šia problema, rusiškai Jūs suprantate?
O čia to augalinio preparato sudedamosios dalys:
Содекор. Препарат представляет собой водно-спиртовое извлечение из смеси следующих видов лекарственного растительного сырья: корневищ с корнями девясила высокого, плодов облепихи крушиновидной, корня одуванчика лекарственного, семян сосны сибирской кедровой, корневищ с корнями солодки голой, коры коричного дерева, цветочных почек гвоздичного дерева, корневищ имбиря лекарственного, плодов кориандра, плодов кардамона.
Galima prašyti, gal iš Rusijos, kas parveš.
Arba bandyti naudoti tik sudedamąsias jo dalis, kurios nėra labai deficitinės ar „kaltos“, pvz. kompočiuką su šiais preiskoniais:
kardamonas, imbieras, gvazdikėliai.
Į šio preparato sudėtį įeina dar kedrų sėklos, koriandras, (atrodo, būtų mūsų kalendra). Kitus reikėtų verstis ir žiūrėti.


Kaip aš džiaugdčiausi, kad trombikai kilti pradėtų. Mane iš ligoninės išleido su 13 trombikų, per savaitę sugebėjo pakilti iki 16. Prie mano ligos jokių vaistų leistis negalima, todėl tenka tik laukti kol jie savaime pakils sad.gif
Atsakyti
QUOTE(redžikė @ 2008 07 16, 13:08)
Kaip aš džiaugdčiausi, kad trombikai kilti pradėtų. Mane iš ligoninės išleido su 13 trombikų, per savaitę sugebėjo pakilti iki 16. Prie mano ligos jokių vaistų leistis negalima, todėl tenka tik laukti kol jie savaime pakils sad.gif

Rašo, kad mano minėtas preparatas pakėlė nuo 90 iki 300.
codekor
Na va dar internetinė išmintis:
„trombocitus kelia tokia arbata: graikisku riesutu pertvaras (imi visa riesuta, perskeli, riesuto mase suvalgai, o pertvaras susirenki) virti vandenyje 10-15 min kol gausis tamsiai rudas gerimas Kazkur 3-4 saukstai pertvaru 1 ltr vandens Gerti po 0,5 stiklines kelis kart per diena Mums padedavo.... reikia bandyt “ Nurodo, kad receptą gavo ligoninėj, kai sirgo kraujo liga.
Gustes patarimas
Manau, kad galima sėkmingai valgyti graikiškus riešutus. Tik reikėtų juos nuplikinti prieš valgant verdančiu vandeniu, bent aš taip darau, kad nebūtų jokių bacilų. Nežinom iš kur juos veža. Kai chemoterapija geriau pasisaugoti...
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 07 16, 13:49)
Aš net turiu gydytojos išrašą, kad po gydymo galima trombocitopenija (sekti dėl kraujavimo).
Matyt, Jums eina kaip šalutinis reiškinys. Mano mažiausi trombocitai buvo 124, susileidus Grasalvą per 3 paras padidėjo iki 301.
Kai labai mažai trombocitų lašina trombocitų masę. Gerai, kad gydytoja nerizikuoja. per tas dvi savaitėles sustiprėsit. Ji turi patirtį ir žino kaip elgtis vienu ar kitu atveju.
Rusų forume oncoforum.ru Kaip pakelti trombocitus
kalba apie preparatą Содекор augaliniu pagrindu, kelia trombocitus, Jūs pasinagrinėkit, gal rasit reikalingos info. Aš neskaičiau visko, nes man šiandien neaktualu. Tik užmečiau žvilgsnį, kad yra disktuojama šia problema, rusiškai Jūs suprantate?
O čia to augalinio preparato sudedamosios dalys:
Содекор. Препарат представляет собой водно-спиртовое извлечение из смеси следующих видов лекарственного растительного сырья: корневищ с корнями девясила высокого, плодов облепихи крушиновидной, корня одуванчика лекарственного, семян сосны сибирской кедровой, корневищ с корнями солодки голой, коры коричного дерева, цветочных почек гвоздичного дерева, корневищ имбиря лекарственного, плодов кориандра, плодов кардамона.
Galima prašyti, gal iš Rusijos, kas parveš.
Arba bandyti naudoti tik sudedamąsias jo dalis, kurios nėra labai deficitinės ar „kaltos“, pvz. kompočiuką su šiais preiskoniais:
kardamonas, imbieras, gvazdikėliai.
Į šio preparato sudėtį įeina dar kedrų sėklos, koriandras, (atrodo, būtų mūsų kalendra), kiaulpienės šaknys. Kitus reikėtų verstis ir žiūrėti.

Labai,Adis ,ačiū aciuks.gif

Suprantu rusų kalbą.Būtinai paskaitysiu.Be to pas mus yra tokia vaistinėlė,kurioje gali gauti tokių dalykėlių... thumbup.gif ,ko kitur nėra.Reikės pasidomėti ir ten.

Dabar jau nusiraminau.Labai gerai įsiskaičiau Taksolio anotaciją.Parašyta -"Taksolio pakartotinai negalima skirti tol kol trombocitų skaičius nepakils iki 100" Manau,kad gydytoja tikrai kaip Jūs sakote,bijo rizikuoti.Tai mums belieka stengtis per tas nepilnas 2 savaites pasikelti trombiukus.
Nežinau,iš kur pas mane kirba tokia mintis ,Ar tai kažkur skaičiau ar ką...kad prie visokių moteriškų dalykų netinka gvazdikėliai.Jau senai jų nededu į patiekalus,bet niekaip neprisimenu ... :ohKažkas sukasi apie tai.Bus proga paieškoti ir išsiaiškinti.Gal čia visišką nesąmonę suskėliau :durnas:Tada prašau nepykti blush2.gif

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Na išverčiau neišverstus rusiškus terminus, gal kam nauda bus:
девясила Inula helenium Debesylas didysis
облепихa Hippophae Šaltalankis
oдуванчик Taráxacum Kiaulpienė
cолодкa Glycyrrhiza glаbra Saldymedis
коричное дерево Cinnamomum Schaeffer Cinamonas

Содекор. Препарат представляет собой водно-спиртовое извлечение из смеси следующих видов лекарственного растительного сырья: корневищ с корнями девясила высокого, плодов облепихи крушиновидной, корня одуванчика лекарственного, семян сосны сибирской кедровой, корневищ с корнями солодки голой, коры коричного дерева, цветочных почек гвоздичного дерева, корневищ имбиря лекарственного, плодов кориандра, плодов кардамона.

Sodekor - vandeninė-spiritinė ištrauka iš augalų: didžiojo debesylo šaknys ir šakniastiebiai, šaltalankio vaisiai, kiaulpienės šaknys, kedro riešutai, saldymedžio šaknys ir šakniastiebiai, cinamono žievė, gvazdikėliai, imbieras, kardamonas, koriandras (kalendra).

Ištraukos nedarysim, farmacininkais ir žolininkais netapsime, bet galima kai kuriuos komponentus ir atskirai panaudoti: kaip anksčiau rašiau prieskonius kaip prieskonius, kedro sėklas, šaltalankio uogas ar sultis, kiaulpienės arbatėlę, saldynmedžio vaistinėje yra. Pasižiūrėt dar atidžiau per google jų aprašymus, kad neprisidirbti ko nors, kaip kad rašo rasų lanka apie gavzdikėį. Vienu žodžiu, nekaltas eksperimentas: kels ar nekels trombocitus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 16 liepos 2008 - 13:15
sveikos, as vis paskaitau Jusu temute, vis atrandu naudingu nuominiu.Ir zaviuosi, zaviuosi Jumis, kovojanciomis, nepasduodanciomis siai ligai.zaviuosi Jums, Jus stiprios asmenybes,suteikiat vilties ir kitiems 4u.gif
o as vel su klausimu blush2.gif taigi mociutei lazeriu pasalino gimda, buvo I stadija, buvo sanatorijoje, po jos spinduliu terapija. Pasibaige jau, kitokio gydymo nesykre daugiau, nes sako, akd nereikalingas jis, kadangi I stadija, tai net ne visus ir svitina.o jai dabar beda su viduriais, jau praejo 1 sava po paskutinio svitinimo, o jai vis dar uzeina nezmoniski skausmai ir viduriavimas, buna, akd ir praeina, bet ir vel...Silpna sako, bet kur nebus silpna, kai valgo tik kose, bijo visko valgyti, kad nebutu blogiau, verdasi kisielius melyniu, taciau bijo, akd jai bus pradegintos zarnos (cia anot jos).Gal kas susidurete? ka galite patarti tokiu atveju? kuo gydytis? ka daryti? ji jau prardus vilti, akd praeis tie skausmai ir viduriavimas unsure.gif
Atsakyti
[quote=Ūkanota,2008 07 15, 18:14]
Studijai
G1, G2, G3, G4 - tai naviko ląstelių diferenciacijos laipsnis. Jis apibūdina kaip blogosios ląstelės yra pakitusios ir nepanašios į sveikas ląstelės. G1- aukštos diferenciacijos (labai panašios į sveikas ląsteles), G2- vidutiniškai diferencijuotos, G3, G4 - žemas diferenciacijos laipsnis (blogosios ląstelės mažai panašios į sveikas).

Aciu labai,gal tai siek tiek guodzia
Atsakyti
Sveikos.
Uzjauciu visas.
O, man neramu as laukiu atsakymo ar yra veziniu lasteliu gimdos kaklelyje. Esu po operacijos, nes dali turejo salinti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija_ @ 2008 07 16, 23:51)
Sveikos.
Uzjauciu visas.
O, man neramu as laukiu atsakymo ar yra veziniu lasteliu gimdos kaklelyje. Esu po operacijos, nes dali turejo salinti. verysad.gif


Sveika,
Mano mamai irgi panasi situacija, jai gimdos kaklelio IIIB stadijos vezys... Operacijos net nedare, nu tipo jau nebegalima... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija_ @ 2008 07 16, 23:51)
Sveikos.
Uzjauciu visas.
O, man neramu as laukiu atsakymo ar yra veziniu lasteliu gimdos kaklelyje. Esu po operacijos, nes dali turejo salinti. verysad.gif


O tau gydytojai jau sakė apie savo įtarimus dėl vėžio?Na,jei ir sakė,tai nebūtinai turi būti tiesa.Gali būti daug gerybinių dalykų, dėl kurių atliekamos tokios operacijos.Gali būti atsižvelgiama ir į amžių ir daug kitų kriterijų.Man dabar 42 metai.Prieš 2 metus buvo priepolis,patekau į ligoninę.Sunki operacija.Kol paipaliojausi,vyrui buvo pranešta,kad chemoterapijos neišvengsiu.Ir padėtis labai kritiška...Bet kadangi esu jauna... g.gif Gydytojas buvo thumbup.gif Kaip šiandien atsimenu jo nušvitusį veidą,kada man pranešė,kad nieko piktybiško nėra.Buvau tokia silpna,kad tik šiandien suprantu,kad jis daug daugiau už mane džiaugėsi. blush2.gif Tiesa, 1 metelius vaikščiojau su stoma(prie pilvo prijungtas maišiukas),o dirbu mokykloje.
Todėl sakau,kad stenkis kol nėra atsakymų nesijaudinti,nes gali be reikalo susigadinti tas dienas mirksiukas.gif Linkiu tau stiprybės,nusiraminimo ir kad viskas būtų gerai. 4u.gif
Atsakyti
http://www.efoto.lt/...0.thumbnail.jpg

Vakar tikėjausi, kad užteks 4 chemo.Gydytoja pasakė, kad šiuo klausimu aš pati sau direktorius blush2.gif , bet supratau, kad reikia baigti ciklą.Topotekanas man labai aštrių nagų nerodo, o kadangi mano blogietis linkęs metastazuoti, tai baigsiu šią porciją.
Paskutinis leidimas drinks_cheers.gif rugsėjo pabaiga , spalis atsigavimui, o žiemą apsikasu lapais ir trobelėje laukiu pavasario.
Atsakyti