Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

Pasidalinsiu savo patirtimi. Pirma karta psisikaicius visokiu patarimu, kad skubeti nera ko, laukiau ir pas ginekologe nuejau gal 6 savaiciu. Gerai, kad nuejau, gerai, kad is karto ji daro echoskopija, nes jau tada itarimu kilo, kad nestumas nesivystantis. Taigi, nespejai issivajot ir laukiau persileidimo.
Dabar vos tik pamaciau dvi juosteles, is karto uzsiregistravau. Vel dare echoskopa. Po poros savaiciu vel ejau, vel echoskopas del uztvirtinimo.
Mano nuomone, delsti nera ko. Anksciau visokius tyrimus pasidarai, maziau klaustuku lieka.
Atsakyti
As pirma karta nuejau kai buvo apie 6 savaites. paziurejo, kad nestumas isitvirtines gimdoje, paklausinejo ar niekur neskauda ir viskas. Dabar laukiu 12 savaites, eisiu antra karta. tada jau darys daugiau tyrimu.
Atsakyti
Pirmą kartą ėjau apie 5 savaitę. Padarė echo, patvitino nėštumą, paklausinėjo ir viskas. Kitą kartą ėjau 8 savaitę, tada jau įtraukė į nėščiųjų įskaitą.
Atsakyti
oij ir vėl man veluoja unsure.gif
nematyti jokių požymių, kad bus mėnesinės, hmmmm... ir vėl tas pats klausimas mane užklupo, vakar lygiai 5 savaitės buvo, gal dar tuputi palaukti rolleyes.gif
Atsakyti
kai tik testas parode II kita diena jau keliavau pas gine ir pagal echo tada jau buvo 6 sav
Atsakyti
QUOTE(acorus @ 2011 08 10, 09:36)
kai tik testas parode II kita diena jau keliavau pas gine ir pagal echo tada jau buvo 6 sav



pavydziu ax.gif
Atsakyti
O man isvis kaip per filma buvo, nuejusi pas ginekologe tik suzinojau,kad esu nescia biggrin.gif Nu sakau,netikiu,negali buti,juk saket neimanoma man paciai pastot be daktaru pagalbos i se tau stebuklas wub.gif Tikiuos viskas gerai,gimda pleciasi,pamate per echoskopa ir taskeli kazkoki ir dar mmm velavo dvi savaites (bet pas mane pasitaiko) ir netgi testuka padarem kabinete,parode II wub.gif Pasake pasirodyt po savaites ,bet as jau tikriausiai pas kita daktariuke keliausiu, nes privaciai nemazai kainuoja.
manau niekad ne per anksti nueit del sventos ramybes... ejau del pilvo skausmu is po operacijos ir va kaip buna..
Atsakyti
As uz tai, kad kuo anksciau reiketu nuo padaryto testuko ar paciu itarimu. Pati pirma karta iskubejau ta pacia diena kai pamaciau II, o sikart po keliu dieneliu po testuko. Kazkaip juk ir paciai ramiau ar tikrai lelius ten kur ir reikia ir del. iv. kt. priezasciu. Atsarga gedos nedaro rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=zoroboba,2011 08 13, 16:54]
As uz tai, kad kuo anksciau reiketu nuo padaryto testuko ar paciu itarimu. Pati pirma karta iskubejau ta pacia diena kai pamaciau II, o sikart po keliu dieneliu po testuko. Kazkaip juk ir paciai ramiau ar tikrai lelius ten kur ir reikia ir del. iv. kt. priezasciu. Atsarga gedos nedaro rolleyes.gif
[visoms labukas, as ir istojau i nestukiu gretas nestuke.gif tai suzinojau pries beveik 2 savaiteles ir su dziugesiu labai nustebau,kad tai pavyko biggrin.gif
nestumas dar mazytis, eina 6 savaitele,o pas gydytoja dar nebuvau,nes tik ka atvaziavau gyventi pas vyra i Norvegija,tai pas juos ilga prisiregistravimo procedura. kol kas jauciausi labai gerai,tik va sianakt baimes ivare,staiga uzejo pilvo skausmas,lyg stipriai pilvas butu ispustas,lyg gimdos kaklelio skausma...bandziau isstumti ora ir pakraujavau,tada nuejus i tualeta trupuciuka dar nubego kraujo lasai....ir dabar jau nebezinau ar ivyko persileidimas,ar dar viskas geraines persileidima esu turejusi pries 5 metus,tai su didesniais skausmais ir kraujo kresuliais isejo verysad.gif,sedziu kaip ant adatu,gal kam yra taip buve? gal galit pasidalinti savo nuomone apie tai? is anksto dekoju
Atsakyti
Na as tai niekur neskubu ir pas gine eisiu si penktadieni, nors apie nestuma zinau jau menesi. Pradzioj pasidariau visus tyrimukus pas seimos gydytoja ir dabar su rezultatais eisiu pas gine blush2.gif Mums rytoj pradeda eiti 10 savaite ax.gif
Atsakyti
Sveikos būsimos mamytės, aš taippat "įsirašysiu" į nėštukių gretas 4u.gif neseniai sužinojau, kad esu nestuke.gif . Mums kaip ir 5 savaitėlės jau buvau pas gine padarė echo sakė viskas kaip ir tvarkoje, nėštumas gimdoje, o toliau matysime.. smile.gif tik va, kad man pirmas nėštumas ir nelabai dar suprantu kas ir kaip... ax.gif blush2.gif taip vadinamo embriono dydis 8mm. tai kažin tai normalu? g.gif Dar sakau gal kokią knygelę reikėtų paskaityti, kad viską suprast.. ax.gif
Atsakyti
Evdaivute, dydis turbut normalu, nes maniskio buo apie 6 mm, o buvo virs 6 savaiciu wink.gif i iskaita itraukineja mazdaug 8-12 savaiciu, skiria tyrimus (kraujo, slapimo). veliau mazdaug kas menesi vel slapimo megini nesi, pries gimdyma dar dazniau. na aisku jei jauti kad kazkas negerai, negaluoji, eini azniau, kiek reikia wink.gif

Papildyta:
beja, nustatinejant embriono dydi vyrauja zmogiskasis faktorius, taigi velesneje echoskopijoje bus patikslinimas kiek laiko nestumas pas jus smile.gif
Atsakyti