Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

QUOTE(Evdaivute @ 2011 11 17, 16:42)
Sveikos būsimos mamytės, aš taippat "įsirašysiu" į nėštukių gretas  4u.gif  neseniai sužinojau, kad esu  nestuke.gif  . Mums kaip ir 5 savaitėlės jau buvau pas gine padarė echo sakė viskas kaip ir tvarkoje, nėštumas gimdoje, o toliau matysime.. smile.gif  tik va, kad man pirmas nėštumas ir nelabai dar suprantu kas ir kaip...  ax.gif  blush2.gif  taip vadinamo embriono dydis 8mm. tai kažin tai normalu? g.gif  Dar sakau gal kokią knygelę reikėtų paskaityti, kad viską suprast..  ax.gif


Nesukit galvos del to embriono dydzio. Viskas bus gerai. As gyvenu ne LT, ir niekas man nesake jokio dydzio. Ir netgi per 20 sav echoskopija nepasake, koks leliuko svoris ir ugis. Tik tiek, kad viskas atitinka savaites. Kuo maziau zinai, tai galva maziau skauda smile.gif Vistiek jau nieko nebepakeisim. Kaip bus, taip bus. Nestumo metu reikia kuo maziau nervintis ir pergyventi, tai siulau nesukti sau galvos del tokiu dalyku... Saugok save ir dziaukis smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif o kaip tikrina gine, ar labai skauda lotuliukas.gif nu ta prasme kai nori tikslei sužinoti ar esi nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos mamaytes smile.gif o kokius tyrimus daro, ir kaip tikrina gine, jei nori sužinoti ar tikslei esi nestuke.gif
Atsakyti
Man pirmuoju nestumu dare echoskopija ir tada tik suzinojau, kad laukiuosi. O siaip tai daro kraujo, slapimo tyrimus, tikrina tavo kraujo spaudima, ziuri svori, viska ziuri, kad galetu surasyti i tavo kortele, kuria gauni smile.gif Aisku kiekvienas man atrodo daktaras tikrina skirtingai, pvz su siuo nestumu eisiu jau pas kita daktare ir nezinau kaip ji tikrins ten viska ax.gif
Atsakyti
Mums dabar jau turėtų eiti 7 savaitė ir pas ginekologę eisim šiandien smile.gif Labai laukiu, jog pasakytų, kad viskas gerai ten smile.gif
Atsakyti
Kai liepą pastojau, skaudėjo šoną, buvo pirmas nėštumas, nerimavau dėl skausmo ir nusprendžiau eiti greit, pas ginę patekau 5 sav ir 2 dienos, viskas buvo ok. Paskui reikėjo ateiti tik 11 sav. Deja 9 sav pradėjo teplioti, pasirodo 6-7- nustojo vystytis.

Po persileidimo ginė pasakė - ateik kai pastosi ir jau bus 7 sav, tai dabar va ir laukiu. Šiuo metu 4 sav. Eisiu po 3 sav prieš pat Kalėdas wub.gif
Atsakyti
Visos mes norime kai tik suzinome, ar itariame kad galime buti nestuke.gif lekti pas gydytojas ir suzinoti kad viskas yra gerai. Taciau tu ginekologu yra ivairiu, ir ziurint pas koki papulsi. Siaip jie siulo ateiti kai bus kokios 6-7 savaites, tada paziuri echoskopu ar viskas gerai, ar zirniukas gimdoje, parodo kaip plaka sirdute, israso kokius reikia pasidaryti tyrimus ir pan. Ir kita susitikima paskiria po menesio ar net veliau.

O esu susidurusi ir su tokia gydytoju nuomone, kad be 12 savaites nera ko vaziuoti pas juos, nes iki tokio laiko jie palieka viska gamtai ir jei kas butu maziukui, jie tik isikistu jei butu virs 12 savaiciu. Aciu Dievui, pas toki teko papulti tik karta.
Atsakyti
Jei viskas bus gerai, o labai tikiuosi, kad bus gerai wub.gif tai planuoju eiti, kai bus maždaug 6 savaitės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(solar beam* @ 2011 12 07, 13:42)
Jei viskas bus gerai, o labai tikiuosi, kad bus gerai wub.gif tai planuoju eiti, kai bus maždaug 6 savaitės ax.gif

as irgi ejau pirma karta 6sav,tai su vaginaliniu utltragarsu mate jau taskeli wub.gif
Atsakyti
Sveikos, po to kai NT parodo II, kada eiti pas daktare? Kadangi dabar sventes tai ryt poryt tikrai manes niekur niekas nepriims...o ir pas gine net buvus nesu... blush2.gif
Sia sekunde jauciuosi ziauriai didele vista doh.gif doh.gif
Gal kuri galit ka pasakyti?
Jei tokia tema yra, prasau nukreipkit mane, nes kiek ieskojau neradau...
Atsakyti
Iš savo patirties galiu patarti neskubėti pas gydytoją dar 2-3 savaites min, aišku, jeigu nėra kokių blogumų - kraujavimo, didelio skausmo..nes dabar nuėjus, jeigu ir darys echoskopiją, labai mažas šansas, kad pamatys mažą taškiuką, o jei nematys, įneš didelių abejonių ir streso, tai geriau kantriai pakentėti ir nueiti jau tada, kai garantuotai matysis ir gemaliukas, ir plakanti širdelė.. 4u.gif
Atsakyti
Visiskai sutinku, reiketu palaukti 2-3savaites tai tikrai, jei viskas gerai, smile.gif, nes buvau pas gine kada buvo 5 savaites, tai tik patvirtino ir pasake kad reikia palaukti kol paaugs nestuke.gif , kita karta turejau pas ja eiti po 3 savaiciu smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti