Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir gimdymas Airijoje

QUOTE(Domke @ 2009 03 18, 21:15)
Esu girdejus ir tokia nuomone, kad jei per 5 metus antra gimdai po pirmo Cezario, tai geriau butu, kad  ir antras Cezaris butu  rolleyes.gif 
Oi kaip sumaliau, bet tikiuos supratot, ka norejau pasakyti  blush2.gif
Mano draugei OT dare Cezari, dabar laukiasi antro, pirmajam vaikui 4 metai.. Gydytojai iskart pasake, kad bus planine Cezario operacija ir su antru  ax.gif



o ka reiskia OT? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina r. @ 2009 03 19, 12:32)
o ka reiskia OT? blush2.gif

Sorry, blush2.gif doh.gif Skubedama rasiau, ir supainiojau raides .. Turejo buti LT doh.gif
blush2.gif
Atsakyti
o jus gimdymo ligonines pacios pasirenkat ar kaip?siaip galvojau,kad Dubline tik Rotundoj gimdymas?o jusu GP airiai ar lietuviai?nes siaip as jo kaip ir neturiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(skrega @ 2009 09 05, 23:02)
o jus gimdymo ligonines pacios pasirenkat ar kaip?siaip galvojau,kad Dubline tik Rotundoj gimdymas?o jusu GP airiai ar lietuviai?nes siaip as jo kaip ir neturiu g.gif

Dubline yra 3 gimdymo ligoninės berods. I ligonine turi paskirt GP (ta prasme laiska nusiust)... O ligonine ten kazkaip pgl gyvenamą vietą priklauso... Gal ir klystu....
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 09 06, 11:56)
Dubline yra 3 gimdymo ligoninės berods. I ligonine turi paskirt GP (ta prasme laiska nusiust)... O ligonine ten kazkaip pgl gyvenamą vietą priklauso... Gal ir klystu....

esi teisi,bet labai norint galima pasirinkti,bent jau mano GP manes klause smile.gif siaip as gimdziau Ratundoj ir labai tuo dziaugiuosi,gimdymas buvo sunkus,komplikuotas,o zinant airiu medicinines subtilybes,esu labai ir net labai patenkinta smile.gif dar niekas apie mane taip sokinejo lotuliukas.gif plius kas labai patiko apsauga,gal del to kad man nesinorejo burio zmoniu g.gif nes lankymas grieztai lankymo valandom ir nedaugiau 3 zmones,ir tik su kortelem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skrega @ 2009 09 05, 23:02)
o jus gimdymo ligonines pacios pasirenkat ar kaip?siaip galvojau,kad Dubline tik Rotundoj gimdymas?o jusu GP airiai ar lietuviai?nes siaip as jo kaip ir neturiu g.gif




Mano GP lenke
Atsakyti
Mano GP irgi lenke. Ji man dave pasirinkti ligonine: Rotunda, ar Comb. Kadangi mano visos pazistamos lankesi Comb, tai ir as ten pasirinkau. Siaip prieziura nesiskundziu, tik israse labai greitai, nes daug nauju gimdyviu buvo.
Atsakyti
As gimdziau Mulingaro ligonineje.
Gimdymas nebuvo lengvas, nei prieziura nei niekuo nesiskundziu.
Atsakyti
O airijoj daro nesciosiom genetinius tyrimus?Ir jei daro ir nustato kokia nors anomalia vaiko ar daro aborta tokiu atveju.Esu biski vyresne negu35,tai nelabai noretusi auginti invalida(gal ir per ziauriai parasiau verysad.gif )Aciu!
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2009 09 12, 16:06)
O airijoj daro nesciosiom genetinius tyrimus?Ir jei daro ir nustato kokia nors anomalia vaiko ar daro aborta tokiu atveju.Esu biski vyresne negu35,tai nelabai noretusi auginti invalida(gal ir per ziauriai parasiau verysad.gif )Aciu!

Neįgalų vaiką, o ne invalidą...
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2009 09 12, 16:06)
O airijoj daro nesciosiom genetinius tyrimus?Ir jei daro ir nustato kokia nors anomalia vaiko ar daro aborta tokiu atveju.Esu biski vyresne negu35,tai nelabai noretusi auginti invalida(gal ir per ziauriai parasiau verysad.gif )Aciu!

Daro labai smulku skana: ismatuoja visus organus, ar nenukrype nuo normos. Tiesa, tas skanas daromas apie 20-a savaite ir perspeja, kad tai nera genetinis tyrimas. Del aborto nezinau: mums viskas buvo OK.
Atsakyti
QUOTE(skrega @ 2009 09 05, 23:02)
o jus gimdymo ligonines pacios pasirenkat ar kaip?siaip galvojau,kad Dubline tik Rotundoj gimdymas?o jusu GP airiai ar lietuviai?nes siaip as jo kaip ir neturiu g.gif

siaip tai mano GP(airis) leido pasirinkt kur noriu... ir as pati is ligonines issiprasiau 3diena po gimdymo... o del GP jei nerandi gali kreiptis i HEALTH CENTRE patars
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingutel: 14 rugsėjo 2009 - 23:16