Įkraunama...
Įkraunama...

Moterys bamba dėl niekų

QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 25, 14:44)
Kodel jus fainiulkos kartais taip pradedat bambeti,kaip Belarus traktoriukas.....Brrrr? Ten ta palika,i to neatnešiai,kodel čia kojinė,o čia rubai numesti,tesiog viesulas namuose Kodėl?


oj oj oj tai nejau taip sunku kojines imesti i skalbiniu deze g.gif
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 25, 15:14)
O indus ir kojinės galima ir paskui nunešti ir išplauti

Vat ir mano vyras taip sako, ner kur skubet, suspesiu doh.gif o ko laukt jei dabar tai gali padaryti, nebent laukia kol as viska padarysiu biggrin.gif
Atsakyti
Chaosas namuose visą laiką nervina. Susitvarkykit, nepalikit po savęs šiukšlių ir jei daugiau problemų nėra, tai ir bambesiai liausis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2008 06 25, 21:51)
stringai metosi


Jei ką tai tema ne apie stringus.
Atsakyti
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 25, 15:44)
Kodel jus fainiulkos kartais taip pradedat bambeti,kaip Belarus traktoriukas.....Brrrr? Ten ta palika,i to neatnešiai,kodel čia kojinė,o čia rubai numesti,tesiog viesulas namuose Kodėl?


sakyk, o jei tie visi ismetyti daiktai butu jos nelieciami keleta dienu? kaip tada tu reguotum, jei pvz tris dienas tavo tos pacios kojines, kelnes ar dar ten kas nors guletu vidury kambario? man rodos po keliu dienu tu pats bambetum kad netvarka ir t.t. tiesiog kai viskas sutvarkoma yra, tai nepastebi kad tai sukelia tam tikru nepatogumu.
mano viena pazystama taip savo vyrui padare. visad po jo viska sutvarkydavo, o viena diena nusprende parodyt jam kaip tai atrodo. ir ka manot? gryzo jis is darbo, o ten jo ubai metosi po visur. ir tada jau jis bambejo kodel ji nesutvarke.
vat taip va tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(xmiaux @ 2008 06 25, 22:03)
sakyk, o jei tie visi ismetyti daiktai butu jos nelieciami keleta dienu? kaip tada tu reguotum, jei pvz tris dienas tavo tos pacios kojines, kelnes ar dar ten kas nors guletu vidury kambario? man rodos po keliu dienu tu pats bambetum kad netvarka ir t.t. tiesiog kai viskas sutvarkoma yra, tai nepastebi kad tai sukelia tam tikru nepatogumu.
mano viena pazystama taip savo vyrui padare. visad po jo viska sutvarkydavo, o viena diena nusprende parodyt jam kaip tai atrodo. ir ka manot? gryzo jis is darbo, o ten jo ubai metosi po visur. ir tada jau jis bambejo kodel ji nesutvarke.
vat taip va  tongue.gif

As bandziau tai po triju dienu tik pastebi palikta puodeli, sauksteli ne vietoje doh.gif o jei galu gale kantrybes man pritruksta ir pati viska sutvarkau tai jis man atrezia "tai kam tu viena tvakeisi, juk buciau padejes biggrin.gif " aha butu....kada nors lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dirsė: 25 birželio 2008 - 22:08
Man regis, kad dar jūs labai jauni ir neseniai kartu apsigyvenot. Reikia kiekvienam išsikovoti savo vietą šeimoje, t.y. "paimti vierchą".
Atsakyti
QUOTE(salve123 @ 2008 06 25, 21:56)
Jei ką tai tema ne apie stringus.


jei ka tai tai isejo is kalbos.. tongue.gif
nesikabinek bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dirsė @ 2008 06 25, 23:07)
As bandziau tai po triju dienu tik pastebi palikta puodeli, sauksteli ne vietoje  doh.gif o jei galu gale kantrybes man pritruksta ir pati viska sutvarkau tai jis man atrezia "tai kam tu viena tvakeisi, juk buciau padejes biggrin.gif " aha butu....kada nors lotuliukas.gif  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif geras tas kada nors thumbup.gif
na jei puodelis ant stalo stovejo tai gal, o jei pabandyt i viduri kambario ka nors pastatyt, na bet ne piktai, o juokais, paziuret ar apeis aplink ar pakels. pavyzdziui padet jo kojines abi bigsmile.gif
ir tada draugiskai palazdavot
Atsakyti
QUOTE(xmiaux @ 2008 06 25, 22:14)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  geras tas kada nors  thumbup.gif
na jei puodelis ant stalo stovejo tai gal, o jei pabandyt i viduri kambario ka nors pastatyt, na bet ne piktai, o juokais, paziuret ar apeis aplink ar pakels. pavyzdziui padet jo kojines abi  bigsmile.gif
ir tada draugiskai palazdavot

Nepades siandien is ryto atsikeliau ir prie kambaro duru rada jo kojines doh.gif ir pasakyt nieko negaliu ne sprasiau nepalikt nesvariu kojiniu kiekviena ryta man po lova arba prie sekcijos tai pasakys gi "tai nepalikau prie lovos ir ne prie sekcijos ko burbi" biggrin.gif irnesakyk.gif jau net katais juokas ima... bet is nevilties pripratint zmogu nesvarias kojines palikti arba skalbiankei arba sklabiniu dezej doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dirsė @ 2008 06 25, 23:23)
Nepades siandien is ryto atsikeliau ir prie kambaro duru rada jo kojines doh.gif  ir pasakyt nieko negaliu ne sprasiau nepalikt nesvariu kojiniu kiekviena ryta man po lova arba prie sekcijos tai pasakys gi "tai nepalikau prie lovos ir ne prie sekcijos ko burbi"  biggrin.gif  irnesakyk.gif jau net katais juokas ima... bet is nevilties pripratint zmogu nesvarias kojines palikti arba skalbiankei arba sklabiniu dezej doh.gif


biggrin.gif biggrin.gif na pavaro jis.ir realiai jis teisus, juk prasei nepalikti tam tikroj vietoj biggrin.gif aisku galetu nepalikineti, bet... niek nepadarysi
na bet pavaro. isivaizduoju kad kartais turetu imti juokas. man net nuotaika atsirado ax.gif
Atsakyti
aj uztat jis burba kai as neatsimenu kur jo daiktus padejau kai tvarkiausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dirsė @ 2008 06 25, 23:36)
aj uztat jis burba kai as neatsimenu kur  jo daiktus padejau kai tvarkiausi biggrin.gif


na jus saunuoliai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti