Įkraunama...
Įkraunama...

Moterys bamba dėl niekų

QUOTE(Dirsė @ 2008 06 25, 23:23)
Nepades siandien is ryto atsikeliau ir prie kambaro duru rada jo kojines doh.gif  ir pasakyt nieko negaliu ne sprasiau nepalikt nesvariu kojiniu kiekviena ryta man po lova arba prie sekcijos tai pasakys gi "tai nepalikau prie lovos ir ne prie sekcijos ko burbi"  biggrin.gif  irnesakyk.gif jau net katais juokas ima... bet is nevilties pripratint zmogu nesvarias kojines palikti arba skalbiankei arba sklabiniu dezej doh.gif

jo kojines sudek jam ant pagalves bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 06 26, 01:11)
[size=1][/size]
jo kojines sudek jam ant pagalves  bigsmile.gif

g.gif kažkaip nehigieniška ax.gif

Atsimenu jo mama yra sakiusi, kad jei kojines palikdavo prie lovos tai ji viska į celofaninį maišelį kraudavo lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 06 25, 19:56)
kadangi pats apie savo apatines kelnaites nerasei, tai as neisdrysau  ax.gif
jeigu jusu abieju rubai metosi kambaryje ir vienas per savo ar kito laipote tai kame problema yra? ar tik bambejime> ar kad abu nesitvarkote?



Ji tvarkinga,negalvok nieko pikto smile.gif bet zinai,kaip visada savo darzo zmogus nemato dazniausiai ir cia ne tik sia tema
Papildyta:
QUOTE(salve123 @ 2008 06 25, 19:59)
Tikiu, kad pastebi nevietoje gulinčius stringus, bet esu tikra, kad neteko mylimosios apatinių dėlioti į skalbinių dėžę.  Įžvelgi skirtumą?

Bamba ne dėl to, kad daiktai ne vietoje guli, o dėl to, kad dėlioti tuos daiktus reikia. mirksiukas.gif



Mano apatinius ji retai nunesa i skalbenke as savo apatinius pats nesu,niekam neduodu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(salve123 @ 2008 06 25, 20:17)
Tiesiog yra skirtingi požiūriai į tapačius dalykus: tau ne vietoje gulintys daiktai nekelia rūpesčių, o draugei jie trukdo. Vat tau ir problema. Teks ieškoti  ABIEMS kompromiso.: jai -  mažiau zyzėti, o tau - rečiau mėtyti daiktus. smile.gif Sekmės.



Cia ne tik apie rubus apskritai jus niurzgekles esat apie rubus as kaip pavyzdi duodu.Sakykim vairuoju tai ji mane moko mane,kaip vaziuoti o man jai kas aiskinai,kaip vaziuoti labai erzina,beji ji man drauge geriausia ir meiluze nes ji mano zmona smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Afroditte @ 2008 06 25, 21:38)




Labas ,,drauge'' vis dar pyksti ir dabar matau sedi forume,nenori dar taikytis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 26, 09:32)

Labas ,,drauge'' vis dar pyksti ir dabar matau sedi forume,nenori dar taikytis mirksiukas.gif



nenoriu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dirsė @ 2008 06 25, 23:32)
oj oj oj tai nejau taip sunku kojines imesti i skalbiniu deze g.gif

Vat ir mano vyras taip sako, ner kur skubet, suspesiu doh.gif  o ko laukt jei dabar tai gali padaryti, nebent laukia kol as viska padarysiu biggrin.gif



Bet istikruju ko nervintis,jai galima veliau tuos indus isplauti,kaip pavalgai toks tinginiukas ateina,kad norisi atsigulti ir paguleti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Afroditte @ 2008 06 26, 11:34)



Kaip noresi pranesk,tada ir taikysimes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 26, 09:39)

Kaip noresi pranesk,tada ir taikysimes mirksiukas.gif



o gaila cia nera skype veidelio (finger) laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2008 06 26, 11:43)
o gaila cia nera skype veidelio (finger)  laugh.gif




Ziauroka tu tongue.gif Bet tikiuosi iki kaledu susitaikysime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 26, 09:39)
Bet istikruju ko nervintis,jai galima veliau tuos indus isplauti,kaip pavalgai toks tinginiukas ateina,kad norisi atsigulti ir paguleti blush2.gif

bigsmile.gif atrodo, kad su savo vyru šnekuosi lotuliukas.gif
nu bet nueini išplauni lekštę ir ieni sau miegot ar filmus žiūrėti ar dar biesas žino ką daryti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dirsė @ 2008 06 26, 14:00)
bigsmile.gif  atrodo, kad su savo vyru šnekuosi  lotuliukas.gif
nu bet nueini išplauni lekštę ir ieni sau miegot ar filmus žiūrėti ar dar biesas žino ką daryti  tongue.gif




Jo sizinojau ka cia prisiregistravai nika suzinojau ir as prisireginau.....Zinai ka kaip grysi namo uzbek i parduotuve nupirk alucio,sendien jug futbolas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 26, 10:32)

Papildyta:
1. Cia ne tik apie rubus apskritai jus niurzgekles

2. beji ji man drauge geriausia ir meiluze nes ji mano zmona smile.gif



1. Niurzga, nes tu jai rūpi,o tai reiškia, kad neabejinga tau. Džiaukis ir pats nezyzk. smile.gif
2. Būtent žodį draugas aš suprantu plačiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(salve123 @ 2008 06 26, 14:04)
1. Niurzga, nes tu jai rūpi,o tai reiškia, kad neabejinga tau. Džiaukis ir pats nezyzk. smile.gif

Kiekvieną rytą girdžiu, kaip laiptinėje niurzga valygoja, kad kažkas ( blush2.gif ) prišiukšlino... Ir dar esu girdėjęs, kaip pardavėjos ant manęs niurzga... Pasirodo jos man tiesiog neabejingos, turiu džiaugtis... Ot velnias doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 26, 13:44)
Jo sizinojau ka cia prisiregistravai nika suzinojau ir as prisireginau.....Zinai ka kaip grysi namo uzbek i parduotuve nupirk alucio,sendien jug futbolas  drinks_cheers.gif

Aha tik jis futbolo nem4gsta tongue.gif o as ir taip 24 val. per para namie sedziu tongue.gif

QUOTE(Medinis @ 2008 06 26, 14:06)
Kiekvieną rytą girdžiu, kaip laiptinėje niurzga valygoja, kad kažkas ( blush2.gif ) prišiukšlino... Ir dar esu girdėjęs, kaip pardavėjos ant manęs niurzga... Pasirodo jos man tiesiog neabejingos, turiu džiaugtis... Ot velnias  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif kas gi mediniui gali buti abejingas doh.gif
Atsakyti