Įkraunama...
Įkraunama...

Moterys bamba dėl niekų

Man atrodo, kad bendra taisyklė yra - jei dėl kažko nori priekaištauti, tai žiūrėk, kad dėl to nepriekaištingas pats būtum. Pvz. aš drabužių niekad nemėtau, todėl ir pabumbėt, kai MB juos numeta sau leidžiu. Ir jis neturi ką pasakyti, nes iš mano pusės tai tvarkinga viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dirsė @ 2008 06 26, 13:00)
nu bet nueini išplauni lekštę ir ieni sau miegot ar filmus žiūrėti ar dar biesas žino ką daryti  tongue.gif


O aš nesuprantu bambėjimo dėl panašių dalykų unsure.gif Nesuvokiu kam to reikia. Gal todėl, kad man pačiai neplauta lėkštė netrukdo, o jei trukdo - susiplaunu.

Lygiai taip pat ir su nešvariais rūbais, savus susirenku, o vyro.... nu jei jam nereikia, tai lieka neplauti biggrin.gif šiaip vienu tarpu buvo, kad maniškis vis "pamiršdavo" nešvarias kojines iki skalbinių dėžės nunešti, tai ką aš - numesdavau viską į jo spintos vieną lentyną, kad netrukdytų ir nesimatytų biggrin.gif Kai nebeturėjo švarių kojinių ir baisiausiai susirūpino ką jam daryti, parodžiau krūvą purvinų, sakau, ką aš žinau, jei iki skalbinių dėžės nenunešei, tai galvojau, gal dar plaut nereikia biggrin.gif Nuo to karto nusineša biggrin.gif Ir šiaip prieš skalbdama dažniausiai paklausiu ar viską sunešė, tai jis persižiūri (nes būna, kad tingėdamas į savo spintą sugrūda biggrin.gif) ir atneša, jei ką smile.gif

Ai, iš viso, nematau reikalo sau ir savo vyrui nervų gadinti dėl smulkmenų irnesakyk.gif.

Čia buvo dėl vairavimo dar smile.gif Nekenčiu kai man kas nors bamba vardan bambėjimo vairuojant (išskyrus normalias, teisingas pastabas). Mano tėtis toks :0 Tai pasiūlau išlipti, jei nepatinka mano vairavimas :0 Kažkodėl nutyla po to biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 26, 14:06)
Kiekvieną rytą girdžiu, kaip laiptinėje niurzga valygoja, kad kažkas ( blush2.gif ) prišiukšlino... Ir dar esu girdėjęs, kaip pardavėjos ant manęs niurzga... Pasirodo jos man tiesiog neabejingos, turiu džiaugtis... Ot velnias  doh.gif



valytoja, pardavėja, žmona, mylimoji....smile.gif Skirtumo nematot? smile.gif
Ot velnias doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 26, 15:27)
O aš nesuprantu bambėjimo dėl panašių dalykų unsure.gif Nesuvokiu kam to reikia. Gal todėl, kad man pačiai neplauta lėkštė netrukdo, o jei trukdo - susiplaunu.

Lygiai taip pat ir su nešvariais rūbais, savus susirenku, o vyro.... nu jei jam nereikia, tai lieka neplauti biggrin.gif šiaip vienu tarpu buvo, kad maniškis vis "pamiršdavo" nešvarias kojines iki skalbinių dėžės nunešti, tai ką aš - numesdavau viską į jo spintos vieną lentyną, kad netrukdytų ir nesimatytų biggrin.gif Kai nebeturėjo švarių kojinių ir baisiausiai susirūpino ką jam daryti, parodžiau krūvą purvinų, sakau, ką aš žinau, jei iki skalbinių dėžės nenunešei, tai galvojau, gal dar plaut nereikia biggrin.gif Nuo to karto nusineša biggrin.gif Ir šiaip prieš skalbdama dažniausiai paklausiu ar viską sunešė, tai jis persižiūri (nes būna, kad tingėdamas į savo spintą sugrūda biggrin.gif) ir atneša, jei ką smile.gif

Ai, iš viso, nematau reikalo sau ir savo vyrui nervų gadinti dėl smulkmenų irnesakyk.gif.

Čia buvo dėl vairavimo dar smile.gif Nekenčiu kai man kas nors bamba vardan bambėjimo vairuojant (išskyrus normalias, teisingas pastabas). Mano tėtis toks :0 Tai pasiūlau išlipti, jei nepatinka mano vairavimas :0 Kažkodėl nutyla po to biggrin.gif




Pagaliau protinga moteris parase,kaip Saulens pasakytu Respeqt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 26, 15:45)
Pagaliau protinga moteris parase,kaip Saulens pasakytu Respeqt thumbup.gif


Nu protingumas tai ar ne gal nesvarstysiu, bet man taip lengviau ir tiek. Gal moteriai - pedantei toks elgesys nesuvokiamas... gal kita jautresnė ar šiaip... aš tiesiog nemanau, kad aš vyrui turėčiau būti motina ar mokytoja. Jis suaugęs žmogus ir jei jį patį tenkina kažkoks elgesys, tai jo teisė tokiu būti. Lygiai taip pat manau apie save - aš neprivalau nieko daryti, jei nenoriu (tame tarpe ir valgio gaminimas, ko tikriausiai kitas vyras nesuprastų smile.gif). Kartais ir aš noriu, kad vyras kažką padarytų, ko nepadaręs, bet tuomet paklausiu, gal galėtų tą ir tą padaryti. Jei nesunku, padaro, o jei jėgų ar noro neturi, tai taip ir pasako ir padaro vėliau.

Vieną dalyką supratau dar vaikystėje - bambėjimas (na, tas zirzimas apie tą patį kelias minutes ar daugiau) dažniausiai nepasiekia smegenų (bent jau pas mane biggrin.gif), jis "praplaukia" smile.gif Todėl ir tingiu užsiimti bereikalingais dalykais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 26 birželio 2008 - 14:58
Busimasis Tėveli, na baikite verkšlenti:). Vyras jus ar kas? Galu gale, kaip leidote, kad nutiktu taip jog draugė viską reguliuoja? smile.gif Vat taip ir tampama feministėmis. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 26, 16:57)
Nu protingumas tai ar ne gal nesvarstysiu, bet man taip lengviau ir tiek. Gal moteriai - pedantei toks elgesys nesuvokiamas... gal kita jautresnė ar šiaip... aš tiesiog nemanau, kad aš vyrui turėčiau būti motina ar mokytoja. Jis suaugęs žmogus ir jei jį patį tenkina kažkoks elgesys, tai jo teisė tokiu būti. Lygiai taip pat manau apie save - aš neprivalau nieko daryti, jei nenoriu (tame tarpe ir valgio gaminimas, ko tikriausiai kitas vyras nesuprastų smile.gif). Kartais ir aš noriu, kad vyras kažką padarytų, ko nepadaręs, bet tuomet paklausiu, gal galėtų tą ir tą padaryti. Jei nesunku, padaro, o jei jėgų ar noro neturi, tai taip ir pasako ir padaro vėliau.

Vieną dalyką supratau dar vaikystėje - bambėjimas (na, tas zirzimas apie tą patį kelias minutes ar daugiau) dažniausiai nepasiekia smegenų (bent jau pas mane biggrin.gif), jis "praplaukia" smile.gif Todėl ir tingiu užsiimti bereikalingais dalykais smile.gif



Butu faina kad visos moterys mastytu,kaip tu nors ant to vieno dalyko kai zirzejimas,as
galvoju,kad moterys kurios zirze ju toks budas,jos kitaip negali,jos turi pabambeti arba
pavadovauti joms kitaip neiseina ir jos net gal nejaucia kaip pradeda bambeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 26, 16:21)
jos kitaip negali,jos turi pabambeti arba 
pavadovauti joms kitaip neiseina ir jos net gal nejaucia kaip pradeda bambeti smile.gif


Vyrams nevadovauja ir nebamba, nes jie VYRAI.smile.gif

Protingi vyrai:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salve123: 26 birželio 2008 - 15:26
QUOTE(salve123 @ 2008 06 26, 17:19)
Busimasis Tėveli, na baikite verkšlenti:). Vyras jus ar kas? Galu gale, kaip leidote, kad nutiktu taip jog draugė viską reguliuoja? smile.gif Vat taip ir tampama feministėmis. smile.gif



As neverkslenu,bet man gaila ir savo nervu ir zmonos nervu,kad ji bamba,o kartais as ja patraukiu per danti,kad bambekle,kartu pasijuokem.Na va,kad ir sendien man sako:Nupirk zurna.Ir aiskina nuvaziuok ten ir ten ir nupirk zurnala.O as sakau: Dar pasakyk kur priparkuoti masina.Ir pradejom juoktis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Busimasis Tevelis: 26 birželio 2008 - 15:26
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 26, 16:25)
Ir pradejom juoktis smile.gif

Gerai, kad kol kas tai juokinga. Bet ir humoro jausmas nėra beribis.
Atsakyti
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 26, 16:25)
Ir pradejom juoktis smile.gif


Na va pats žinote, kaip rasti išeiti:)
Atsakyti
QUOTE(salve123 @ 2008 06 26, 17:25)
Vyrams nevadovauja ir nebamba, nes jie VYRAI.smile.gif

Protingi vyrai:)




Aaaaa....Supratau man vadovauja todel,kad as kvailas biggrin.gif tada as jau uztilsiu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(salve123 @ 2008 06 26, 17:27)
Na va pats žinote, kaip rasti išeiti:)



As tau ne JUS,o TU....cia kitam kartui mirksiukas.gif
Atsakyti