Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai šunims ir katėms

QUOTE(maskatukas @ 2011 03 30, 15:04)
sveikos, cia atsakymas , tiems , kurie netiki hmeopatija,
mano suni vetai gyde homeopatiniais vaistais, juk suo nezino ka jam leidzia, juk jis placebo efekto net nezino,
pasveiko, aciu vetams:)
tikejau, tikiu ir tikesiu homeopatija,
naudojau, naudoju ir naudosiu
sekmes smile.gif

O gal galima veto kontaktus? biggrin.gif Gydė Heel produkcija turbūt, taip?
Mergaitės, gal kuri žinot, kaip ten su klasikinės homeopatijos preparatais (tais, kuriuos pagal užsakymą gamina) ir receptais? Jei atvirai, tai man irgi ne sau, o gyvūnui reikia doh.gif Bandau konsultuotis su klasikine homeopate-veterinare internetu, bet ji aišku ne LT gyvena ir recepto man neišrašys... Ar daro tuos žirniukus be recepto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2011 04 02, 22:57)
O gal galima veto kontaktus? biggrin.gif  Gydė Heel produkcija turbūt, taip?
Mergaitės, gal kuri žinot, kaip ten su klasikinės homeopatijos preparatais (tais, kuriuos pagal užsakymą gamina) ir receptais? Jei atvirai, tai man irgi ne sau, o gyvūnui reikia  doh.gif  Bandau konsultuotis su klasikine homeopate-veterinare internetu, bet ji aišku ne LT gyvena ir recepto man neišrašys... Ar daro tuos žirniukus be recepto?  g.gif


sveika, neberandu as tos vetes, dirbo prie BIG parduotuves, bet uzsidare klinika ir neatsako tel:(
ji gyde tik Heel produkcija, leidziami, o geriami is zmoniu vaistines, jokiu zirneliu negamino...maciau ir katina, jaunas katytes ir gera veisline kalyte gyde,
tik ji visada tyrimus pasidarydavo pries skirdama gydyma.....
o siaip, neparduoda vetai homeopatiniu vaistu, net ir nezinau ka daryti,
dabar radau tokia firma, kuri rusiska homeopatija prekiauja Lietuvoje, bet irgi mazai kas uzsisako,
Atsakyti
Visų pirma geras, pilnavertis maistas. Saviškei retkarčiais duodu tai linų sėmenų aliejaus, tai lašišų taukų, tai dumblių į maistą. O šiaip vasarą uogos, daržovės iš sodo, geriausi vitaminai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ambicija @ 2011 10 14, 17:06)
Visų pirma geras, pilnavertis maistas. Saviškei retkarčiais duodu tai linų sėmenų aliejaus, tai lašišų taukų, tai dumblių į maistą. O šiaip vasarą uogos, daržovės iš sodo, geriausi vitaminai  thumbup.gif

Del alieju ir dumbliu sutinku, bet kaip su zalumynais? Ar kaip nors juos apdorojat, kad suo isisavintu tuos vitaminus?
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2011 10 14, 23:10)
Del alieju ir dumbliu sutinku, bet kaip su zalumynais? Ar kaip nors juos apdorojat, kad suo isisavintu tuos vitaminus?


Smulkinu, ant kai kurių dar papildomai lašinu aliejaus smile.gif
Atsakyti
Mes katytei vaikystei nupirkome Beaphar Top 10 vitaminų.Jie tinka tiek jauniems kačiukams,tiek suaugusiems katinams.
O šuniukui neseniai nupirkomeVirbac Calcidelice smile.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų.
Kur jūs perkat vitaminus? Man rekomendavo SA-37 ir CANVIT?
Taip pat noriu paklausti ką naudojat šunims blusoms ir kirminams valyti?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2014 02 11, 10:39)
Keliu temą į viršų.
Kur jūs perkat vitaminus? Man rekomendavo SA-37 ir CANVIT?
Taip pat noriu paklausti ką naudojat šunims blusoms ir kirminams valyti?

Nu gal vet vaistinese geriausia pirkt vitaminus g.gif
Canvit tai is kikos reperturao - neblogi pigus lenkiski vitaminai, ypac megiami kosem seriamiem dideliem sunim.
O kas per suo, ka eda ir kuriuo tikslu butu vitaminai?
Vaistai nuo kirminu ir blusu parduodami vet.vaistinese, yra nemazai rusiu, visi atlieka savo funkcija kaip priklauso...blusos ne beda, va kai apie erkes eina kalba, tada jau svarbiau, bet ir tai reik atrast kas tinka konkreciam suniui.
Atsakyti
Mano šuniukas bobteiliukas. Jam 4 mėn.
Kol kas maitinu ROYAL CANIN JUNIOR.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 16 vasario 2014 - 16:06
QUOTE(Mergelė @ 2014 02 16, 17:05)
Mano šuniukas bobteiliukas. Jam 4 mėn.
Kol kas maitinu ROYAL CANIN JUNIOR.

jusu vietoje ieskociau geru papildu sanariams, juk veisle nemaza,
o SA 37 geri, bet tai polivit su amino rugstimi, bijau gal klystu, be tten sudetis plati,
o CAnvit zalias, melynas, raudonas buna, o jums koki siule?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2014 02 16, 20:07)
jusu vietoje  ieskociau geru papildu sanariams, juk veisle nemaza,
o SA 37 geri, bet tai polivit su amino rugstimi, bijau gal klystu, be tten sudetis plati,
o CAnvit zalias, melynas, raudonas buna, o jums koki siule?


Mums veiseja butent šiuos ir siūlė. Vitaminus perkat Kikoj ar vet. vaistinėse?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2014 02 17, 12:47)
Mums veiseja butent šiuos ir siūlė. Vitaminus perkat Kikoj ar vet. vaistinėse?

nus soriukas, kokia veiseja gali siulyti dvigubus vitaminus blink.gif
as vit perku pas savo veta, kuris priziuri viena sena jau suni mano, kate dar turiu, tariuosi su juo daugeliu klausimu, kada skiepiju, tada ir visko isklausineju.
vit neduodu jokiu, seriu mano gyvunams tinkamu pasaru. Kailis blizga, tustinasi normaliai, bedu nera, reiskia liuks , edalas tinka.
kate valgo virbac pasara, valge eukanuba-labai smirdejo ismatos lotuliukas.gif
suo valgo eukanuba seniems sunims , bet dideliu veisliu , nors jis nera didelis, bet ten yra medziagu, kurios padeda sanariams. Suo senas, tai uzpilu vsiltu vandeniu pasara ir duodu toki, zinau gal ir negerai, bet kitaip nesukramto. Nuo konservu vemia.
Juk skiepysite suniuka tai ir klauskite veto smile.gif
Atsakyti