Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplink 28

Tiek jau priplepėjom!
Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Namo aplinka 8
Namo aplinka 9
Namo aplinka 10
Namo aplinka 11
Namo aplinka 12
Namo aplinka 13
Namo aplinka 14
Namo aplinka 15
Namo aplinka 16
Namo aplinka 17
Namo aplinka 18
Namo aplinka 19
Namo aplinka 20
Namo aplinka 21
Namo aplinka 22
Namo aplinka 23
Namo aplinka 24
Namo aplinka 25
Namp aplinka 26
Namo aplinka 27
Vyniojam toliau!
Atsakyti
Kaip gerai kai kažkas mumis pasirūpina. bigsmile.gif
jolaxus tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 10 liepos 2008 - 17:20
Pabaigiau sena tema ir atbegu i nauja blush2.gif . Jolaxus aciu uz rupesti.
user posted image
Atsakyti
linuke rodau tau tą krūmą iš arti. bigsmile.gif
user posted image
Galima tiesiog prisiskinti šskelių ir pasimerkti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 10 liepos 2008 - 17:54
QUOTE(pukučiai @ 2008 07 10, 10:43)
Nesupratau  blink.gif  kažin kodėl? Jei turi programą torentams siusti tada parašyk man i AŽ ar į el. pašta:

parašiau laiškelį 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 07 10, 18:53)
linuke rodau tau tą krūmą iš arti. bigsmile.gif
user posted image
Galima tiesiog prisiskinti šskelių ir pasimerkti. 4u.gif

sakei, kad jis visžalis, bet... blink.gif pas mano mamą lygiai toks auga, tai jis kasmet nušala iki pat žemės ir pavasarį vėl atželia... jis atskirai pasodintas vienas auga, tai erdviai iškerojęs ir neblogai atrodo, bet tikrai žiemą jo nelieka... nejaugi aš kažką sumaišiau unsure.gif Boružėle, ar tikrai jis visžalis, gal tu norėjai pasakyti daugiametis? unsure.gif
tik pavadinimo irgi nežinau, iš išvaizdos tai sakyčiau gal kažkokia rūgtis, bet čia tik spėjimas....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 10 liepos 2008 - 19:16
QUOTE(jolaxus @ 2008 07 10, 20:14)
sakei, kad jis visžalis, bet... blink.gif pas mano mamą lygiai toks auga, tai jis kasmet nušala iki pat žemės ir pavasarį vėl atželia... jis atskirai pasodintas vienas auga, tai erdviai iškerojęs ir neblogai atrodo, bet tikrai žiemą jo nelieka... nejaugi aš kažką sumaišiau unsure.gif Boružėe, ar tikrai jis visžalis, gal tu norėjai pasakyti daugiametis? unsure.gif
tik pavadinimo irgi nežinau, iš išvaizdos tai sakyčiau gal kažkokia rūgtis, bet čia tik spėjimas....

Vadinasi man reik išsiaiškinti su tom sąvokom g.gif Visžalis tuomet kai būna žaliais ir žiemą ir vasarą? g.gif Taip supratau? bigsmile.gif
Šio krūmo žinoma žiemą nelieka, o pavasrį atžialia bigsmile.gif ir gana didelis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 07 10, 20:20)
Vadinasi man reik išsiaiškinti su tom sąvokom g.gif  Visžalis tuomet kai būna žaliais ir žiemą ir vasarą? g.gif  Taip supratau? bigsmile.gif
Šio krūmo  žinoma žiemą nelieka, o pavasrį atžialia bigsmile.gif  ir gana didelis. thumbup.gif

tikrai taip supratai mirksiukas.gif
vadinasi ir aš galėsiu ramiai miegoti, neabejodama, kad akys dar rodo tesingai, tikrai pas mamą lygiai toks krūmas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 07 10, 20:23)
tikrai taip supratai mirksiukas.gif
vadinasi ir aš galėsiu ramiai miegoti, neabejodama, kad akys dar rodo tesingai, tikrai pas mamą lygiai toks krūmas biggrin.gif

Vadinasi linukei būsiu supainiojusi visas "kortas". g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 10 liepos 2008 - 19:52
ruosiaus siandien ravet-nuejau,pasiskyniau silauogiu su zemuogem,parymojau,isroviau viena balanda ir nuejau stirnos kulsies kept dirol.gif ,zodziu tinginyste juoda cool.gif ,nesugalvoju kaip save priverst...kur tie laikai kai su ausra is darzo grizdavau,a.....?Niekaip nesugalvoju,koki medi i maza is visu pusiu uzbetonuota vietela prie vartu ikist g.gif kazkas siulet pupmedi-ar neskurs nabagelis g.gif gal pasilikt ties alyva, o gal zagreni? reik kad augtu salygom bele kokiom.....nu patarkit tinginei katrei-iseisiu sodint-tuo paciu apsiravesiu............. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 07 10, 21:52)
ruosiaus siandien ravet-nuejau,pasiskyniau silauogiu su zemuogem,parymojau,isroviau  viena balanda ir nuejau stirnos kulsies kept dirol.gif ,zodziu tinginyste juoda cool.gif ,nesugalvoju kaip save priverst...kur tie laikai kai su ausra is darzo grizdavau,a.....?Niekaip nesugalvoju,koki medi i maza is visu pusiu uzbetonuota vietela prie vartu ikist g.gif kazkas siulet pupmedi-ar neskurs nabagelis g.gif gal pasilikt ties alyva, o gal zagreni? reik kad augtu salygom bele kokiom.....nu patarkit tinginei katrei-iseisiu sodint-tuo paciu apsiravesiu............. unsure.gif


Va va nesuprantu šiandien mane irgi toks žiaurus tinginys suėmė doh.gif doh.gif doh.gif
Sugebėjau tik nužydėjusius pajūrinės gvaizdės žiedelius nuskabyti ir palaistyti gėles kurioms nekliuvo lietučio bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukučiai @ 2008 07 10, 22:00)
Va va nesuprantu šiandien mane irgi toks žiaurus tinginys suėmė  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Sugebėjau tik nužydėjusius pajūrinės gvaizdės žiedelius nuskabyti ir palaistyti gėles kurioms nekliuvo lietučio  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Ir aš šiandien tiksiu į kompaniją. drinks_cheers.gif Juodas tingulys buvo užslinkęs. blush2.gif
Atsakyti