Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalai

Apklausa: Ar perkates sau papuosalus (90 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Perkuosi pati, kazkada MB yra padovanojes rinkinuka, bet man patinka paciai issirinkti 4u.gif
Atsakyti
Geriausia pirkti paciai, nes supratimas apie grozi skirtingas. Pasidarau ir pati ,bet po to isdovanoju, nes megstu auksa.
Atsakyti
Aš retai, ką pati pirkau ką g.gif
Vaikinas tai vis auskarus man dovanoja. Tik va pora tokių yra, kur vis nerandu progos, kur jais pasipuošt verysad.gif
O geriausius papuošalus man padovanoja... mano tėtis ax.gif iškilmingiausiomis progomis gaunu nerealius papuošalus... Atrodo, jais pasipuošus nereikia jokių drabužių daugiau biggrin.gif (juokauju, tiesiog labai geras jausmas)
Pamenu pati pirkau kalnuose totorių gyvenvietėj rankų darbo medinius auskariukus - boružės, tai labai smagūs vasariniai tokie wub.gif bet mažai, kas supranta tą doh.gif atseit, pigiai atrodo doh.gif
O šiaip tai mėgstu brangius papuošalus, mažai jų galiu pati nusipirkt kolkas, tai laukiu vis dovanų rolleyes.gif
Atsakyti
visuos papuošalus perkuos pati, nes su dovanotais man sunku įtikti biggrin.gif geriau duokit pinigus - auskarų pati prisipirksiu biggrin.gif mano silpnybė ilgi auskarai wub.gif
Atsakyti
Perkuosi ir derinuosi papuošalus pati, būna, kad padovanoja irgi neblogas variantas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Kokių gražių papuošalų radau... thumbup.gif ir kainos nesikandžioja. Negalėjau nenusipirkt.... blush2.gif jei kuri norėsit, pasižiūrėt galit čia: http://www.dovanoti.lt
Atsakyti
sveikos, 4u.gif as seniau pirkau papuosalus, bet dabar darausi pati ir nebeperku. sitiek visko yra, taigi pasidaryti galima ka tik fantazija isnesa smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal kuri nors noretu isigyti mano darytu auskariuku? Kol kas ju tik tiek, bet greitu laiku idesiu dar foto smile.gif gal kas sudomins. 4u.gif http://public.fotki....darbo-auskarai/
Atsakyti
As labai megstu papuosalus, juos derinti prie rubu, kasdien keisti...Daznai neperku, nusiperku nebent koki visai nebrangu arba pasidarau pati 4u.gif is brangiausiojo tai esu gavus suzadetuviu zieta, jo gamybos karolius ir rinkinuka ir cekiuku...Skoni turi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvirblė @ 2010 01 13, 09:57)
  is brangiausiojo tai esu gavus suzadetuviu zieta, jo gamybos karolius ir rinkinuka ir cekiuku...Skoni turi  bigsmile.gif

jis gamina karolius? noreciau pamatyti..

as ziauriai megstu puostis blizganciais ziedais ir auskarais, tik nerandu dbr blizganciu auskaru, kad ir kaina tenkintu biggrin.gif
Atsakyti
Ne, negamina smile.gif Tiesiog karta issirinkau akmenukus ir jis tvirtai suvere... O kita karta jau suprates kaip tai daroma pats nupirko karoliuku ir suvere smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvirblė @ 2010 01 13, 11:15)
Ne, negamina smile.gif Tiesiog karta issirinkau akmenukus ir jis tvirtai suvere... O kita karta jau suprates kaip tai daroma pats nupirko karoliuku ir suvere  smile.gif

geras, fainulis tavo B. Toks papuosalas man butu brangiausias...
Atsakyti