Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalai

Apklausa: Ar perkates sau papuosalus (90 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
as kelis kart pirkau is cia: http://925only.weebly.com/
parasai kontaktu formoje kas domina ir tel. numeri. Perskambina gana operatyviai, atveza kur susitarsit Vilniuje. Pirkau sau auskariukus ir pakabuka su kriaukle, kokybe liuks.
Gal kas dar zino panasiu pardaveju?
Atsakyti
o cia ne reklama?
Atsakyti
kai noriu perkuosi kas patinka pati biggrin.gif
Atsakyti
Kazkokius aksesuarus stengiuosi pasigaminti pati,na to ko neimanoma paciai tai tenka pirkti smile.gif
Atsakyti
Tiesa sakant paciai pirkti neteko dar 4u.gif
Atsakyti
O man anketoje netinka nei vienas atsakymas biggrin.gif . papuosalus megstu, nesioju, bet neperku ir nieks nedovanoja - pasigaminu pati 4u.gif
Atsakyti
Pasisakysiu ir aš šiuo klausimu 4u.gif Dažnai perku ir aš, ir MB dažnai dovanoja. Dar nė sykio nėra nepataikęs.... Turi labai gerą, išlavintą skonį, kuo aš labai džiaugiuosi wub.gif
Atsakyti
aš dažniausiai perku pati
bet nešioju ir dovanotus
Atsakyti
nesioju ir pacios pirktus ir dovanotus, isvis jauciu silpnybe papuosalams, ypac auskarams... wub.gif
Atsakyti
Daugiausiai dovanoti, pati retai perku. Kartais kanors ir pati pasigaminu.
Atsakyti
Perku pati, nes žinau ir poreikius, ir skonį. Gaunu, aišku, ir dovanų, bet retai kas įtinka, todėl kartais būna gaila...
Atsakyti
Nenešioju beveik jokių papuošalų smile.gif
Ausų neprasivėrusi, turiu keletą klipsinių, bet nešioju tik vasarą ir tai labai retai. Viskas kas ant kaklo vos tik užsidėjus toks jausmas, kad mane smaugia, sunku kvėpuoti. Žiedų taip pat nemėgstu. Turiu tik vieną, tėvų dovanotą vidurinės baigimo proga, nešioju.
Turiu kelias sages, jas mėgstu, randu kur pritaikyti. Tai tokie mano papuošalai smile.gif
Draugų prašau nieko iš papuošalų nedovanoti, nes ne daug ką nešioju ir ne daug kas patinka smile.gif Nusiperku pati kas miela, arba paprašau, kad man draugė, pagal mano skonį padarytų.
Atsakyti