Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalai

Apklausa: Ar perkates sau papuosalus (90 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Dazniausiai perku pati. Bet esu gavusi ir dovanu. Kartais drauges kokius pabodusius atiduoda, as joms savo pabodusius...
Atsakyti
Na as dazniausiai perku pati, bet sulaukiu ir dovanu ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Daugiausia pati perkuosi, nes žinau ko noriu, arba užsinoriu pamačiusi smile.gif Bet gaunu ir dovanų 4u.gif
Atsakyti
Perku pati kai pamatau ką nors faino ir labai labai užsimanau, arba kai reikia priderinti prie ko nors ir ieškau konkretaus modelio ar spalvos smile.gif
Atsakyti
pasidarau pati is akmenuku, kadangi laabai megstu perliukus, tai kuriu pagrinde is ju, bet tik sau biggrin.gif kitus nesponsoriauju...
ir megstu labai blizgius su svarovskiais, ypac auskarus ir ziedelius wub.gif
Atsakyti
Aš visada pati perkuosi, bet turiu keletą ir dovanotų smile.gif Apskritai nesu išranki papuošalams, man beveik visi gražūs jei tinkamai priderinti biggrin.gif
Atsakyti
http://ethnicshop.lt/

Atsitiktinai radau šią parduotuvę.Ar jums patinka etniniai papuošalai?
Man labai gražios segės ir pakabučiai.Gundausi nusipirkti. smile.gif

O jei atsakyti į temą - taip, papuošalus perku ir išsirenku tik pati. smile.gif Nešioju tik auksinę grandinėlę, kurią gavau dovanų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milvaja: 23 vasario 2017 - 20:46

as tik kai gaunu piniga - dovana, tai nusiperku aukso papuosalus, ir dovanotus..

Atsakyti

Sveikos,merginos. O aš pasidarau pati,nes gaminu Papuošalus,jau keli metai.

Atsakyti

Aš irgi, bet pas mane viskas sidabrinės tik spalvos dabar, nes pastaruosius dvejus metus nešiojau breketus. Nuo to laiko, taip pamėgau sidabrinę spalvą, kad nuo to laiko visi papuošalai tik tokie  :D​ . Chi chi

Atsakyti