Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

QUOTE(Zhuvycia @ 2008 07 04, 11:22)
Aišku, mano balsas tai tyruose... bet gal kuri padėtumėt biškįįį?  mirksiukas.gif

žiūrint ant ko tas darbas siuvinėtas, jei ant Aidos ar kitos medžiagos su skylutėm, bus sunku priklijuoti, kadangi pro skylutes gali prasisunkti klijai unsure.gif be to, neaišku, kaip po kurio laiko reaguos į klijus neužsiuvinėti medžiagos plotai - gali pageltonuoti. Prisiūti, žinoma, prie medžio - ne išeitis hihihi.gif gal pabandyk atsargiai tekstiliniais klijais paklijuoti.
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 07 04, 11:22)
Aišku, mano balsas tai tyruose... bet gal kuri padėtumėt biškįįį?  mirksiukas.gif


Pati nesu bandžiusi priklijuoti siuvinėto darbelio, esu tik aptempusi. Gaila parodyti neturiu kaip.

Šiaip tai aš filca klijuoji į dėžutes laku. Naudoju jį kaip klijus. Laikuosi puikiai. Gal galima pabandyti tą patį padaryti ir su siuvinėtu medžiagos gabalėliu.

Siūlau tau užtepti laką, tik ne storai, uždėti mežiagos gabalėlį jį ištemti prispaudžiant kraštus spaustukais ar smeigtukais įsmeigiant į dėžutę, ištraukus manau nesimatyts nes bus medžiagėlė, kai nudžius kraštelius gražiai nukirpti, arna uždengti juostele....

Na nežinau ar kuom pagelbėjau. Turi išbandyt pati. Tik aišku ne ant orginalo. Viskas ateina išieškojimų...
Sėkmės kūryboje.
Atsakyti
QUOTE(b_i_k @ 2008 07 04, 12:44)
... Turi išbandyt pati. Tik aišku ne ant orginalo. Viskas ateina išieškojimų...
Sėkmės kūryboje.

drinks_cheers.gif net norejau rasyt, kad gal kazkur pasibandyk su skiautele tos medziagytes
tada ir mum galesi papasakoti mirksiukas.gif - savo patirtim pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2008 07 04, 12:41)
žiūrint ant ko tas darbas siuvinėtas, jei ant Aidos ar kitos medžiagos su skylutėm, bus sunku priklijuoti, kadangi pro skylutes gali prasisunkti klijai  unsure.gif be to, neaišku, kaip po kurio laiko reaguos į klijus neužsiuvinėti medžiagos plotai - gali pageltonuoti. Prisiūti, žinoma, prie medžio - ne išeitis hihihi.gif gal pabandyk atsargiai tekstiliniais klijais paklijuoti.



QUOTE(b_i_k @ 2008 07 04, 12:44)
Pati nesu bandžiusi priklijuoti siuvinėto darbelio, esu tik aptempusi. Gaila parodyti neturiu kaip.

Šiaip tai aš filca klijuoji į dėžutes laku. Naudoju jį kaip klijus. Laikuosi puikiai. Gal galima pabandyti tą patį padaryti ir su siuvinėtu medžiagos gabalėliu.

Siūlau tau užtepti laką, tik ne storai, uždėti mežiagos gabalėlį jį ištemti prispaudžiant kraštus spaustukais ar smeigtukais įsmeigiant į dėžutę, ištraukus manau nesimatyts nes bus medžiagėlė, kai nudžius kraštelius gražiai nukirpti, arna uždengti juostele....

Na nežinau ar kuom pagelbėjau. Turi išbandyt pati. Tik aišku ne ant orginalo. Viskas ateina išieškojimų...
Sėkmės kūryboje.


Va, ačių labai merginos, reiks pabandyti, ir taip, žinoma, būčiau bandžiusi, bet norisi kokio nors nukreipimo, ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri turit tokią servetėlę, ne didesnę nei 25x25?
user posted image
Atsakyti
Taigi isbndziau su savo vonia, dar nenulakavau, bet jau noriu pasirodyti
Pries:
user posted image

Po
user posted image:
Atsakyti
WOW bigsmile.gif nu jau kaip fainiai wub.gif
Atsakyti
gan ilgai gimdyta, bet pagaliau išgimdyta dėžutė laiškams 4u.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
dovesa, thumbup.gif
kornelija.k, meilės laiškams čia bus gera ax.gif Labai gražu 4u.gif

Atsakyti
Ieškau servetėlės, pirkčiau 5 vnt.:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(white tea @ 2008 07 04, 18:03)
Ieškau servetėlės, pirkčiau 5 vnt.:

oo kokia graži... aš imčiau tokios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2008 07 04, 18:58)
dovesa, thumbup.gif
kornelija.k, meilės laiškams čia bus gera ax.gif Labai gražu 4u.gif

aciu wub.gif
dariau savo vyrui (nu gal nelabai vyriska), bet jis gauna daug saskaitu, kurios neturi vieteles savo smile.gif tai jauciu meiles laiskeliams nlb vietos bus biggrin.gif nu gal imesiu koki viena kita mirksiukas.gif
Atsakyti