Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

Kornelija.K puiki dezele, tikekimes joje bus daug meiles laisku wub.gif
Atsakyti
kornelija.k kaip tau ta servetėlė su auksiniu motyvu, klijavos, sunkoka servetka, o tau labai gražiai gavos su ją susitvarkyt. smile.gif

white tea pas Domė mačiau tokią servetėlę. Ryt tau parašysiu, neišvažiuoji?
Atsakyti
aciu 4u.gif jau pradedu galvoti, gal reikia parasyti ka nors meilisko biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Marzde, kad kažkaip nepasakyciau, kad labai sunku buvo. tik prieki truputeli sunkiau, nes vidurys iskirptas. tiesa pasakius, net pati susimasciau, kad gan lengvai einasi klijuoti, tai pamaniau, kad gal is tos dideles meiles sitam darbeliui ir vyrui lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kornelija.k: 04 liepos 2008 - 18:40
Turbūt iš meilės cool.gif Man tai ši servetėlė plona ir šiek tiek įnoringa. Kuom klijavai? Susitvarkiau ir aš su ja, bet ne taip lengvai ir greit kaip su kitom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marzde: 04 liepos 2008 - 18:40
su šituo
Atsakyti
oho, artmanija savo etiketes pradėjo klijuot. Įdomu kas po ta etikete ištikrųjų, gal nepardavinėja skiesto lipalo g.gif rolleyes.gif
Papildyta:
Aš tai bandžiau su kitokiais klijais iš senasnaujas, tai truputį per tiršti, daug kartų teptuku nepatepliosi. Ir bandžiau skiestu lipalu. Tas įprastas santykis, kuris man yra tinkamas, šiai servetėliai pasirodė kiek per skystas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marzde: 04 liepos 2008 - 18:54
dovesa sauniai atsinaujino vonia thumbup.gif
kornelija.k grazute thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2008 07 04, 19:53)
oho, artmanija savo etiketes pradėjo klijuot. Įdomu kas po ta etikete ištikrųjų, gal nepardavinėja skiesto lipalo g.gif  rolleyes.gif
Papildyta:
Aš tai bandžiau su kitokiais klijais iš senasnaujas, tai truputį per tiršti, daug kartų teptuku nepatepliosi. Ir bandžiau skiestu lipalu. Tas įprastas santykis, kuris man yra tinkamas, šiai servetėliai pasirodė kiek per skystas.

o man sitas visai patinka good.gif gerai klijuojasi serveteles, o su kitais net ir nebandziau.... ko ten pripilta, tai net ir nesiaiskinau irnesakyk.gif biggrin.gif

QUOTE(aurelija_ma @ 2008 07 04, 20:10)
kornelija.k grazute  thumbup.gif thumbup.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kornelija.k: 04 liepos 2008 - 19:32
QUOTE(bite @ 2008 07 04, 11:00)
Visad labai gaila jauno žmogaus, kuriame tarsi nudžiūvusiam medyje nesuka lizdų džiaugsmo paukščiai. Daugiausiai praranda jis pats.


Į retorinį klausimą - "kada tai baigsis" - galima tik atsakyti, kad tai tęsis tol, kol mes tai toleruosime.

Iš laiško korintiečiams:
Senas budistų vienuolis mokė naujoką:
- štai turiu rankoje lazdą.
Jeigu tu ką nors pasakysi, aš tau - pokšt su ja per galvą.
Bet jeigu nieko nesakysi - aš tau irgi vošiu.

Ir jaunuoliui dar nespėjus atsitokėti, senis tik šmaukšt vaikinukui per makaulę, kad jam net žiežirbos iš akių. Ir išėjo.

Kitą rytą jis vėl ateina. Jaunuolis bandė žiotis ir derėtis dėl sąlygų, bet senis vėl jam - žiebt - su lazda per galvą. Skaudžiai. Ir išėjo.

Trečią dieną pasirodžius vienuoliui, vaikinukas nelaukė - senis jau mojosi su bita per galvą jam vožt, bet jaunuolis griebė ir atėmė iš jo lazdą...

- Atrodo, pradėjai mąstyti, - nusišiepė senis vienuolis...

...
Moralas, manyčiau, aiškus.
Atsakyti
Noriu pasirodyti savo pirmą apdekupažintą blyną 4u.gif ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE
man tai decu nera pigalas, nes perku profesional priemones -tiek dazus, tiek lakus, tiek teptuku ir t.t. - bet jei pati bazuojies pagrinde senukuose -tada tau tai ir pigalas
ir kalbedama apie modelina -turejau omeny tik ore stingstanti modelina (su fimo modelinu net labai grazus darbeliai sukuriami),nes jau senai nesu jauna mergaite ir nesuvokiu kaip galima butu tokiais "pasipuosti", bet cia kaip sakoma "prigimtis daro savo" g.gif, kad ir kiek karstytum bezdzione silkais ji vis tiek liks bezdzione doh.gif


viskas butu gerai, jei sitai ka parasiai nepriestarautu vienas kitam smile.gif lotuliukas.gif



Papildyta:
Vysnia o kokio didumo tavo blynas?

atrodo labai idomiai , lyg senovine pageltusi nuotrauka g.gif
Atsakyti
Mergaitės, šiandien Kaune, Pramonės Maximoj mačiau didelių padėklų medinių išpardavimas 9,99LT poto 12 skyrelių dėžutės nemažos buvo, pakabų kabyklos, dar visukių medinių daigčiukų thumbup.gif
Atsakyti