Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

Aš tik ką susitikau pažįstama, kuri irgi po operacijos pažastyje. Nuo šitų tepamų dezodorantų. Man gydytoja apskritai patarė po kiekvieno skutimosi dezinfekuoti spiritu.
Atsakyti
O ar kreminiu (tepamu) ar rutuliniu, kurie skystesni tie guzai susidaro?
Atsakyti
As su epiliatorium skutau ir skusiu rolleyes.gif
ir visai man neskauda. gal todel, kad pas mane pazastyse vos keletas plaukeliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Bureja @ 2004 06 27, 19:06)
Bandziau kelis kartus su depiliatorium pazhastis depiliuot.Skausmas blink.gif blink.gif blink.gif Pasiguodziau draugei, ta paklaikus sako- tu ka visai nukvaishai, gi yra didesne tikimybe susirgt onkologinem ligom...

Ka jus darot, ar bruzhinat su depiliatorium, ar su peiliukais skutat ?

As su peiliukais nusiskutu. Ir neskauda, bet kaip po skutino pasitepu, tai ojojoi kaip grauzia.
Atsakyti
As kazkada pabandziau su epiliatorium. Viena pazasti tai dar istveriau bet antros tai... ranka nebekilo. Paskui skutau skutau skutau... O pries savaite nuejau i kosmetologini vasku salinti. Skaudet skaudejo, bet normos ribose, kentet galima. Tai dabar jau savaite laiko dziaugiuosi plikom pazastim thumbup.gif Tiesa, po pasalimo oda buvo gan jautri, todel jokiu dezodorantu pora dienu nenaudojau.
Atsakyti
Ne nu suprantu jeigu depiliavima vasku atlieka koki penktadieni-tada savaitgali galima odyte pailsinti wink.gif Nu bet jei i darba reik g.gif ir pradedi prakaituot nezmoniskai doh.gif huh.gif
Atsakyti
Bet kodėl depiliatoriaus instrukcijos lapely būna parašyta, kad netinka depiliuot pažastis g.gif
Atsakyti
Man kosmetologe sake, kad jei galima pazastis skust (na del alergijso matyt), tai ir reikia daryti. Nes depiliacija tikrai pavojinga (rase juk merginos apie liudnas pasekmes).

O del deziku, tai kiek zinau visi tie kreminiai ir zeliniai tikrai nesveika, uzkemsa poras(nors pati naudoju). O po skutimo nusipirkau Nivea rutulini jautriai odai, tai visai neblogai, odos nepersti. Nes nuo iprastai naudojamo Speed stick gelinio, tai ir kita diena oda grauzia sad.gif
Atsakyti
QUOTE
Ne nu suprantu jeigu depiliavima vasku atlieka koki penktadieni-tada savaitgali galima odyte pailsinti  Nu bet jei i darba reik  ir pradedi prakaituot nezmoniskai 


smile.gif Kaip tik ir buvo penktadienis smile.gif , todel ir galejau sau leisti nenaudot dezodorantu, nors ir siaip nesu is tu daug prakaituojanciu
Atsakyti
As pazastis skutu vakare, niekuo netepu ir kita ryta viskas OK! Neatauga tie plaukeliai taip greit! wink.gif Su depiliatorium karta bandziau... Daugiau nebebandysiu... fear.gif
Atsakyti
O man jei vakare nusiskutu, tai jau ryte vel skustis reik. Auga greiciau negu vyro barzda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (sunnyday @ 2004 06 29, 22:21)
O man jei vakare nusiskutu, tai jau ryte vel skustis reik. Auga greiciau negu vyro barzda biggrin.gif

va man irgi kas diena reikia skustis. Tai as norejau vasku issipesti, bed dabar jau bijau unsure.gif unsure.gif unsure.gif gal jau geria skusti.
o del dezodorantu tai pastebejau kad paskutiniu metu tai kai tik jais pasitepu tai labai jau oda persti g.gif
Atsakyti