Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

Dabar jau girdėjau, kad tinka purškiami dezodorantai be alkoholio.
Atsimenu kai nuėjau į kosmetologinį bandyt daryti pažastų depiliaciją, tai kosmetologė net neišrovė plaukelių. Sakė ateit užsiauginus laugh.gif , nes apytrumpių nesugebėjo nuplėšt unsure.gif wink.gif
Atsakyti
Esu mačiusi, kaip atrodo merginų pažastyse furunkulai - brrrr labai greit dingo noras neatsargiai tavrkytis pažastis.
Beje, ne vien su pažastimis būna tokių baisybių. Net kojas skutant peiliukais ir veikiant įv. faktoriams (bakterija, imuninė sistema, liga, polinkis...) būna kojos ištinsta, plečiasi uždegimas ir tada prireikia angiochirurgų pagalbos unsure.gif
Mergytės, mylėkime save atsargiai wink.gif
Atsakyti
Mano vyro darbe vienam bendradarbiui žandą daktarai išpjaustė, nes tas besiskusdamas įsipjovė ir po kiek laiko gavo užkrėtimą. Mana, kad su visom depiliacijom reik atsargiai, bet žinoma, kad nevaikščiosime apaugusios laugh.gif
Atsakyti
Man irgi guzas buvo. Bet jis susidare nuo rutulinio dezodoranto sad.gif
Tai koki menesi kankinausi. Tada dar baisiai jauna buvau, tai pas gydytoja bijojau eiti unsure.gif Tai po kokio menesio pati ta guza ismaigiau. Ir dabar atsargiau biskuti su kosmetika elgiuosi blink.gif
Atsakyti
As manau, kad salone yra mazesne tikimybe gauti koki uzdegima negu namie paciai darantis. Ten isdezinfekuoja ir pries procedura ir po jos, paskui dar raminanciu kremu patepa. O be to, ranka atidirbta buna, plaukai salinami atsizvelgiant i ju augimo krypti todel ir liauku sudirginimo tikimybe kur kas mazesne negu pvz salinant paciai kokiu nors epiliatorium.
Atsakyti
O tai kuom blogi vyriski after shave? Jie, kiek suprantu kiek paspirituoti ir nieko neuzkemsa..
Atsakyti
vyriski- labai geri- man patinka rolleyes.gif

o siaip su elektriniu raviu, arba reciau, kai tingiu su depiliarioriumi zaisti- skutu, niekada jokiu problemu nebuvo, tiesiog reikia elementariu higienos taisykliu laikytis, nes po depiliacijos vietoj plauko atsiranda mini- zaizdele, jai sugyti reik kaip min. 1 dienos, tai ir reikia atsargiau tuo laiku elgtis kad neuzkresti kuo nors. wink.gif
Atsakyti
skutu su vienkartiniais, ir neskauda ir greitai wink.gif
Atsakyti
O aš depiliuojuosi su Veet depiliacijniu kremu. Visai gerai. Po kurio laiko plaukeliai pasidarė švelnesni thumbup.gif
Atsakyti
Ash sau skutu su vienkartiniais peiliukais, kasdien tepu rutuliniu deziku ir jokiu problemu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Nightingale @ 2004 07 01, 13:19)
Ash sau skutu su vienkartiniais peiliukais, kasdien tepu rutuliniu deziku ir jokiu problemu thumbup.gif

Žinai ir aš taip darau ir daug kas taip daro. Bet kai kam tai baigiasi nekaip g.gif O kam taip atsitinka, čia tikriausiai loterija. Vakar budama pas kosmetologę sužinojau, kad jos vienai pacientei jau 3 kartus buvo guzai pjauti g.gif
taip kad spjauk 3 kartus wink.gif
Atsakyti
Jau nuo pauglyste skutuosi su vienkartiniais peiliukais,vyras mano skutasi taip pat thumbup.gif tad is spjaunu 3kart laugh.gif
Atsakyti