Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

as tai svajoju apie plaukeliu salinima lazariu (ypac pazastu ir bikinio) gal kas isbandete? kokie atsiliepimai, kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2006 02 27, 17:02)
as tai svajoju apie plaukeliu salinima lazariu (ypac pazastu ir bikinio) gal kas isbandete? kokie atsiliepimai, kokios kainos?


Apie tai yra atskira tema... ax.gif
Kurią pasiskaičiusi manau, kad visai gerai ir su tuo epiliatorium pavargti. Man irgi per savaitę kai kurie plaukeliai atželia, vasarą irgi tenka dažniau epiliuoti, nu bet ką padarysi? C`est la vie rolleyes.gif



Atsakyti
Mano Philips'as irgi ta pati daro verysad.gif
QUOTE(EViki @ 2006 02 25, 20:19)
help.gif  help.gif  help.gif kas man gali paaiškinti, ką aš darau ne taip??? Depiliuojuos su elektriniu depiliatorium Philips, aišku stažas dar nėr didelis, nu bet pagal tai kaip plaukeliai atauginėja, tai man atrodo kad didžiąją dalį jų aš nuskutu, o ne išraviu... g.gif  verysad.gif  verysad.gif

Atsakyti
Toms - kurios depiliuojasi vasku - del ko po depiliacijos atsiranda spuogeliai?
Atsakyti
QUOTE(ausrute @ 2006 02 28, 23:10)
Toms - kurios depiliuojasi vasku - del ko po depiliacijos atsiranda spuogeliai?


kokie spuogeliai, tokie mazi batuciai ar jau dideli ir pulingi??
pas mane buna koks nors vienas pulingas bet retai tik del to,kad ten viduje buna plaukas "neissikales"
o balti mazuciai kartais atsiranda nes per mazai passitepu su bepanthen kremuku (zinok ant tu raidziu net tris kartus nusiciaudziau - vadiansi gryna tiesa pasakiau lotuliukas.gif )
nors aisku kiekvienam individualiai, gal pas tave labai jautri oda g.gif ir nepatinka jai ta depiliacija
Atsakyti
balti mazuciai ir ne man o sesei... o jei papilinguot ir kaukyte kokia uzdet gal susitvarkytu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrute @ 2006 03 01, 18:39)
balti mazuciai ir ne man o sesei... o jei papilinguot ir kaukyte kokia uzdet gal susitvarkytu? g.gif

nu manau dabar pilinguoti nereikia, negalima tiksliau spuogeliu dar labiau erzinti schmoll.gif
matai ziurint kokia oda, jei labai jautri, tai nezinau kas pades doh.gif
o jei tokia norma, tai reiktu pasitepti su kokiu raminanciu kremuku ir kelnaites kokias deveti,kad ten sonuose labai nedirgintu
as bent taip daryciau mirksiukas.gif
siaip tie balti man per viena diena patys dingsta
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2006 03 01, 20:14)
nu manau dabar pilinguoti nereikia, negalima tiksliau spuogeliu dar labiau erzinti  schmoll.gif
matai ziurint kokia oda, jei labai jautri, tai nezinau kas pades  doh.gif
o jei tokia norma, tai reiktu pasitepti su kokiu raminanciu kremuku ir kelnaites kokias deveti,kad ten sonuose labai nedirgintu
as bent taip daryciau  mirksiukas.gif
siaip tie balti man per viena diena patys dingsta


Kas per stebuklas tie balti spuogai?
Dėl kelnaičių labai tikęs pastebėjimas, nes štai man tose vietose, kur labiausiai kelnaitės trina, ir įauginėja plaukučiai doh.gif

Atsakyti
Cia ant koju iskilo... o kremukai nepadeda sad.gif reikia skubiai panaikint tai manau jei pilingiuka, kaukyte ir alijosiaus zele patept gal padetu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrute @ 2006 03 02, 16:36)
Cia ant koju iskilo... o kremukai nepadeda sad.gif reikia skubiai panaikint tai manau jei pilingiuka, kaukyte ir alijosiaus zele patept gal padetu  g.gif



gal vaistinėje paklausk - pasiūlys kokį pigų skystį apraminti?
Atsakyti
QUOTE(ausrute @ 2006 03 02, 16:36)
Cia ant koju iskilo... o kremukai nepadeda sad.gif reikia skubiai panaikint tai manau jei pilingiuka, kaukyte ir alijosiaus zele patept gal padetu  g.gif


aaa ant koju g.gif nu jau as tai tik ne pilinguociau, juk spuogeliui tas gali dar labiau nepatikti schmoll.gif dar labaiu sualerguizuoti gali!
Atsakyti
as cia pirma karta tai nzn gal ka ir ne taip padarysiu,sorry blush2.gif norejau paklsust del depiliacijos kokios mazdaig yra bikinio kainos? nes pas mano depiliatoria rolleyes.gif pakilo iki 60lt , o pries 2m buvo 45lt.noreciau suzinot kainas kitur blush2.gif
Atsakyti