Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

QUOTE(miglutte @ 2006 03 03, 17:47)
as cia pirma karta tai nzn gal ka ir ne taip padarysiu,sorry blush2.gif  norejau paklsust del depiliacijos kokios mazdaig yra bikinio kainos? nes pas mano depiliatoria rolleyes.gif  pakilo iki 60lt , o pries 2m buvo 45lt.noreciau suzinot kainas kitur blush2.gif


Vilniuj justiniškėse už 35lt,plus aliejukas 9lt. 4u.gif
Atsakyti
HELP, help, he... surrender.gif Bikini srityje raudoni spuogeliai (depiliuodavausi vasku), na, jie nera dideli ir nepuliuoja, bet tokie iskile "guzeliai", na, suprantu, ne tragedija, bet jie ten tupi JAU VISA MENESI ir nei mazyn, nei didyn, gal kas zinote, kaip tuos niekselius sunaikinti? Adatos ar spaudimo metodai nedave jokiu apciuopiamu rezultatu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukutis @ 2006 03 04, 11:43)
HELP, help, he... surrender.gif Bikini srityje raudoni spuogeliai (depiliuodavausi vasku), na, jie nera dideli ir nepuliuoja, bet tokie iskile "guzeliai", na, suprantu, ne tragedija, bet jie ten tupi JAU VISA MENESI ir nei mazyn, nei didyn, gal kas zinote, kaip tuos niekselius sunaikinti? Adatos ar spaudimo metodai nedave jokiu apciuopiamu rezultatu blink.gif


gal ten pas tave plaukeliai iaugo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aglaja @ 2006 03 04, 17:40)
gal ten pas tave plaukeliai iaugo?  g.gif


Manau, kad taip, bet i darba buvo jau paleistos adatos, zirklutes ir sakutes (del sakuciu - juokauju) ir jokio rezultato - negaliu ju is ten iskrapstyti (turbut as tam negabi), bet jau ATSIBODO, nelabai graziai atrodo - kaip paauglio veidas brendimo laikotarpiu biggrin.gif Och, kaip isliejau savo skausma, tai ka daryti?????...please... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukutis @ 2006 03 04, 17:23)
Manau, kad taip, bet i darba buvo jau paleistos adatos, zirklutes ir sakutes (del sakuciu - juokauju) ir jokio rezultato - negaliu ju is ten iskrapstyti (turbut as tam negabi), bet jau ATSIBODO, nelabai graziai atrodo - kaip paauglio veidas brendimo laikotarpiu biggrin.gif Och, kaip isliejau savo skausma, tai ka daryti?????...please... tongue.gif



mano kosmetologe sake,kad paciai geriau nekrapstyti,nes paskui pulinukai gali atsirasti.Yra visokiu priemoniu nuo plauku yaugimo tik as neatsimenu konkretaus pavadinimo,nes man sios problemos ner...tiesiog imk ir pasiklausk kosmetologes smile.gif
Atsakyti
[quote=agniukutis,2006 03 04, 17:23]
Manau, kad taip, bet i darba buvo jau paleistos adatos, zirklutes ir sakutes (del sakuciu - juokauju) ir jokio rezultato - negaliu ju is ten iskrapstyti (turbut as tam negabi), bet jau ATSIBODO, nelabai graziai atrodo - kaip paauglio veidas brendimo laikotarpiu biggrin.gif Och, kaip isliejau savo skausma, tai ka daryti?????...please... tongue.gif
[/quote]

Turėjau aš tokį siaubūną - irgi jokioms priemonėms nepasidavė, išskyrus laiką mirksiukas.gif Po 4 ar 5 mėnesių iškrapščiau jį iš ten, bet buvo jau sužėlęs gal iki kokių 3cm doh.gif Dar ir dabar ta vieta ne per puošniausiai išrodo. Vienintelis dalykas, ką galiu patarti - nekiškit daugiau prie tų spuogų nagų, nes jei lengvai spustelėjus neišsispaudžia, tai bet kokie niurkymai baigsis randu. Ir laukit. Žinau, kad užknisa ir estetikos jokios, bet kitos išeities nėra, kai plaukelis įauga.

[qoute=Kosmeta,2006 03 04, 17:59]
mano kosmetologe sake,kad paciai geriau nekrapstyti,nes paskui pulinukai gali atsirasti.Yra visokiu priemoniu nuo plauku yaugimo tik as neatsimenu konkretaus pavadinimo,nes man sios problemos ner...tiesiog imk ir pasiklausk kosmetologes smile.gif
[/quote]

Būna priemonių, kai jau plaukas įauga??? Greit sakykit, kas tai per stebuklai! rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=prieblanda,2006 03 04, 21:24]
Turėjau aš tokį siaubūną - irgi jokioms priemonėms nepasidavė, išskyrus laiką mirksiukas.gif Po 4 ar 5 mėnesių iškrapščiau jį iš ten, bet buvo jau sužėlęs gal iki kokių 3cm doh.gif Dar ir dabar ta vieta ne per puošniausiai išrodo. Vienintelis dalykas, ką galiu patarti - nekiškit daugiau prie tų spuogų nagų, nes jei lengvai spustelėjus neišsispaudžia, tai bet kokie niurkymai baigsis randu. Ir laukit. Žinau, kad užknisa ir estetikos jokios, bet kitos išeities nėra, kai plaukelis įauga.

[qoute=Kosmeta,2006 03 04, 17:59]
mano kosmetologe sake,kad paciai geriau nekrapstyti,nes paskui pulinukai gali atsirasti.Yra visokiu priemoniu nuo plauku yaugimo tik as neatsimenu konkretaus pavadinimo,nes man sios problemos ner...tiesiog imk ir pasiklausk kosmetologes smile.gif
[/quote]

Būna priemonių, kai jau plaukas įauga??? Greit sakykit, kas tai per stebuklai! rolleyes.gif
[/quote]

4 ar 5 MENESIAI????????? O, Dievuliau sventas, tai juk visa AMZINYBE blink.gif blink.gif blink.gif 5 menesiai, tai juk 20 savaiciu, o tai savo ruoztu 140 DIENU!!!!! 140 ilgu, spuoguotu dienu...as tiek neistversiu blink.gif O, jei tie mazieji monstrai prades bujoti, augti didyn ir didyn blink.gif ?

Rimtai, o tos priemones nuo iaugimo, ar jos tinka ir tam atvejui, kai jau post factum (tai yra, jau plaukas iauges)? g.gif Gal jas vaistinej parduoda? Nes kol kas nusprendziau pas kosmetologe nebeeiti depiliuotis blush2.gif Beje, o ka tu naudoji, kad plaukai neiauga? 4u.gif
Atsakyti
na manau, butinai kreipkis i kosmetologe, kad paziuretu kas ten netvarkoj!!
as pirma karta girdziu,kad daug raudonu spogeliu butu unsure.gif siaip jei butu pora, tai nu normalu bet daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukutis @ 2006 03 05, 17:37)
Rimtai, o tos priemones nuo iaugimo, ar jos tinka ir tam atvejui, kai jau post factum (tai yra, jau plaukas iauges)?  g.gif Gal jas vaistinej parduoda? Nes kol kas nusprendziau pas kosmetologe nebeeiti depiliuotis  blush2.gif Beje, o ka tu naudoji, kad plaukai neiauga? 4u.gif


Priemonės nuo įaugimo? Nuolat seku temą, bet jau pamiršau, kas pradžioj parašyta blush2.gif Kita vertus, pastaruoju metu mano atmintis išvis viena didelė nelaimė doh.gif Bet mes ne apie tai ax.gif Taigi vienintelė priemonė, kurią prisimenu - pilingavimas, bet čia prevencija. Kai plaukas įauga, belieka tik laukti cry.gif
Bet aš einu dar kartą persiskaitysiu temą, nes beveik turiu viltį, kad kažką pamiršau hihihi.gif

Atsakyti
Siandien nusipirkau epiliatoriu ir nusprendziau ismegint...blink.gif ohmy.gif Uuuu vaikeli, stovejau gal 10 min praradus kvapa vanioj vien nuo aparaciuko garso... bijau.gif net ranka neliko prikist jo prie odos, toks jausmas kad plaukelius su visa skura nunes.. bet prisiverciau. Na ka, nemalonus jausmas, na gal ne tas zodis... doh.gif Bet vis delto efektas geras, nepalyginsi su peiliukais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(fajerė @ 2006 03 03, 21:08)
Vilniuj justiniškėse už 35lt,plus aliejukas 9lt. 4u.gif


o cia salone ar namu salygom atliekama depiliacija g.gif

as padariau sau atradima, kad jokios depiliacijos vasku po maudymosi schmoll.gif nu vos vakar nenumiriau is skausmo, eina namas...................po vonios matyt oda buvo labai atsipalaidavus, tai taip skaudejo viska bikinio srity, kita karta tik pries vonia depiliuosiuosi!!net kokteili turejau po visko ikalti drinks_cheers.gif nuo kurio siandiena kaip tycia skauda galva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulela @ 2006 03 05, 22:28)
Siandien nusipirkau epiliatoriu ir nusprendziau ismegint...blink.gif  ohmy.gif  Uuuu vaikeli, stovejau gal 10 min praradus kvapa vanioj vien nuo aparaciuko garso... bijau.gif net ranka neliko prikist jo prie odos, toks jausmas kad plaukelius su visa skura nunes.. bet prisiverciau. Na ka, nemalonus jausmas, na gal ne tas zodis... doh.gif Bet vis delto efektas geras, nepalyginsi su peiliukais wink.gif


Aš pirmą kartą epiliatorium įveikiau tik vieną blauzdą blush2.gif
Saulela, su laiku oda vis labiau pripras ir vis mažiau skaudės friends.gif Bet jei jau pradėjot su epiliatorium, tai neatkriskit vėl prie peiliukų (galima tik kokius 2 kartus sugriešyt), mat kai aš padariau 3 mėnesių pertrauką, tai pirmuoju bandymu tik pusę (!!! doh.gif ) blauzdos nuravėjau biggrin.gif

Atsakyti