Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės piešti

wow..;> laaabai graazu..:> Ir kaip jus sugebat piesti zmones ir dar piestukais?? Man tai yra beprotiskai sunku.. Vot, dazai ir tapymas mano sritis..:> bet ir tai negaliu priesti is galvos, turiu matyti pries akis..;> galima sakyti as kopijuotoja, piesiu nuotraukas, kitu daliniku paveikslus.. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos visos dailininkes ir pradedancios smile.gif

Gal galit padeti surasti gera mokytoja, kuris galetu pamokyti piesimo? Gal kokias privacias pamokas ar kursus veda? ar cia tik svamoksles? 4u.gif
Atsakyti
as kokius 10 metu paisau ant sienu, o piestukus paemiau pries pora menesiu, labai megstu piesti akis, ir piestukais man lengviau nei dazais... dazniausiai.
Lina
Atsakyti
QUOTE(Yuta @ 2009 08 29, 18:48)
Sveikos visos dailininkes ir pradedancios smile.gif

Gal galit padeti surasti gera mokytoja, kuris galetu pamokyti piesimo? Gal kokias privacias pamokas ar kursus veda? ar cia tik svamoksles? 4u.gif



Siulau savo mokytoja, jis dailininkas, pas ji mokausi piest jau 3 metus..;> jis dirba VRM rumuose Vilniuje, Žirmūnuone (jej tu esi is vilniaus) :> jej sudominau galiu duoti jo nr. :> pastaruosius metus, i menesy reikejo moketi 60 Lt..:> jis tikrai mokina gerai..:> mane jis daug ko ismokino (mano darbai tame linke, kur imeciau) :>
Atsakyti
Sveikos, siandien nupiesiau dukryte, bet ji ir vel sukritikavo mano piesini- jos cenzura man griezciausia verysad.gif

user posted image
Atsakyti
lamalibe, tu baigusi kokia meno mokykla? labai grazus piesiniai smile.gif man irgi piestukai arciausiai sirdutes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lamalibe @ 2009 08 30, 14:23)
Sveikos, siandien nupiesiau dukryte, bet ji ir vel sukritikavo mano piesini- jos cenzura man griezciausia verysad.gif

user posted image


cia piestukai? nesuprantu, kaip piestukais imanoma taip tikroviskai piesti? 4u.gif manau, akytes siek tiek skirtingos isejo, viena labai kitaip pakrypusi nei kita - gal tai ir nepatiko dukrytei?
Atsakyti
Vieniem sunkiau piesti piestukais, kitiem dazais.. xD o kaip yra istikruju niekas nezino ..biggrin.gif:D:D siaip labaj grazu... thumbup.gif
Atsakyti
kai ziuriu i dideli piesini, viskas kaip ir puse velnio, o va kai paziurejau cia ikelta- tai viskas kazkaip sleiva-kreiva. jos akys siaip, kaip ir mano, skirtingos, bet piesiny, kaip matau, seselius kazkaip kreivai sudeliojau. Ir galva ji pakreipus visada pozuoja, tai visai nusikreivojo vaizdelis blink.gif

Piest mokiausi... pries 25 metus vaiku dailes mokykloje, po to kokius 10 metu nebuvau piestuko i rankas paemus- kaip buvo atsibode, o pries kokius 12m susigalvojau freskas ant sienu piest, tada dar buvo visai nemadinga visokie dekorai, dabar kas kita, o va piestukais, jau minejau , vos pora menesiu piesineju, gal greitu metu ir ka kita isbandysiu, seniau tusas labai patiko- zvaigzdutes plunksna is taskeliu piesini sudeliot- daug darbo, bet smagu.
Atsakyti
Lamalibe --> idek dar kokiu savo darbu.. Man labai patinka daile... svarstau stoti i dailes akademija... bet dar svarstau..:>
Atsakyti
mildusia gal kokiu darbeliu turi? butu idomu pamatyti smile.gif
jeigu jau traukia "ant meno", tai ir stok!! nera ko ilgai mastyti, rinkis tai kas arciausia sirdies 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiniuke @ 2009 08 31, 13:25)
mildusia gal kokiu darbeliu turi? butu idomu pamatyti  smile.gif 
jeigu jau traukia "ant meno", tai ir stok!!  nera ko ilgai mastyti, rinkis tai kas arciausia sirdies  4u.gif



mano darbeliu nuoroda 19 forumo puslapyje.. :> pamatysi, esu linka numetus..;> na daile, man prie sirides, bet didziausia svajone studijuoti psichologija..:>
Atsakyti