Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės piešti

QUOTE(Mildusia :> @ 2009 09 06, 21:55)
As esu 11-toke.. O tu baigus?:> As paskutinius trejus metus mokausi piešti pas dailininka..:> Man irgi pradzioje tai buvo tik hobis. Bet veliau pradejau mastyti apie studijas, o baigus akademija nebutinai lieki dailininku, kiekviena firma nori tureti isskirtini dizaina ir pristatyma. beto reklamu kuryba ir tetru scenos dekoracijos, tai galima daryti baigus siuos mokslus.. Veliau seka restauracija, siuo metu tai ypac vertinamas darbas, nes restauratoriu lietuvoje labai truksta. Man architekte negresia but-matematika ne mano pasaukimas.. biggrin.gif


Ne, aš tik 10-okė blush2.gif
Atsakyti
ooo.. biggrin.gif tai pirmieji egzaminai... ;D
Atsakyti
dirbau dirbau ir padirbau.. mano naujausias darbelis smile.gif
user posted image
Atsakyti
šakės kaip gražu.. ;> suuper.... man tai yra didelis ir nesuvokimas menas.. .biggrin.gif piestuko menas asmeniskai man labai yra sudetingas,teptukas tai man lengvjau, bet piestukas... Todel labai zaviuosi tais kurie sitaip padaro.. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiniuke @ 2009 09 16, 13:07)
dirbau dirbau ir padirbau.. mano naujausias darbelis  smile.gif
user posted image

nu kaip grazu thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif man paciai visada smagiausia piest su piestuku buvo, bet dabar aisku mazai tai darau, o ir tikrai ne taip puikiai kaip sitam piesiny ,as net ziurejau ar cia ne foto biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiniuke @ 2009 09 16, 14:07)
dirbau dirbau ir padirbau.. mano naujausias darbelis  smile.gif
user posted image

vau blink.gif atrodo, kaip nuotraukoje
Atsakyti
dekui uz tokius grazius komentarus blush2.gif garantuoju kad cia ne nuotrauka smile.gif
Atsakyti
paskutine nuotrauka, su mergina ir vyru buciuojantis patiko.
Tik gal biski nuvalkiota ideja, bet techniskai piesinys kool!
Atsakyti
kokia nuotrauka dave, tokia ir perpiesiau blush2.gif mergina savo vyrui norejo gimtadieniui dovana padaryti.. ir padare smile.gif
Atsakyti
Labai gera dovana... ;>
Atsakyti
O tai temą radau biggrin.gif
Puolu girtis ir ašsmile.gif
Šią vasarą mano mamai sukako 50m, tai ji pas mane dovaną užsisakė: nori paveikslo ir viskas. Štai jis, jau ant sienos smile.gif
user posted image
Tik tenai blykstė atsispindėjo smile.gif
O čia kita dovana mamai, su 2004m Kalėdom dovanota
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nojura: 19 spalio 2009 - 19:50
vau, grazu smile.gif ta mergina tai tikrai ispudinga, ypac jos veidas.. tikrai grazu thumbup.gif
Atsakyti