Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės piešti

tai tada rinkis reklamos dizaina- galesi kurti ir priedo psichologija mokysiesi smile.gif

grazus darbeliai... ypac paskutinis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapiniuke: 31 rugpjūčio 2009 - 13:26
As irgi apie tai masciau..:> O tas paskutinis darbelis, tai siurealisto Jecek Yerka dailininko paveikslo kopija...:> man Yerkos darba beprotiskai grazus...:>
Papildyta:
* suklydau. Jacek Yerka...:>
Atsakyti
Grazus jo piesiniai, va cia tai fantazija zmogus turi, ir dar taip tikroviskai nupiesta.. Tikras menininkas smile.gif
Jei turi lakia vaizduote, tai pirmyn i reklama!!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildusia :> @ 2009 08 31, 13:13)
mano darbeliu nuoroda 19 forumo puslapyje.. :> pamatysi, esu linka numetus..;> na daile, man prie sirides, bet didziausia svajone studijuoti psichologija..:>

aš irgi kažkada tokią dilemą sprendžiau. Nuėjau į psichologiją su mintim, kad galiu piešti tik tada, kai man ateina įkvėpimas ir negaliu sau garantuoti, kad jis ateis būtent tada, kai ateis ir peržiūra lotuliukas.gif (o darbai išgimdyti per prievartą ar iš reikalo, man pačiai ne prie širdies) ir su mintim, kad baigus psichologiją ir papildomus kursus galima užsiimti meno (dailės) terapija. Dėl psichologijos niekad nesigailėjau. Todėl linkiu eit ten, kur labiausiai širdis krypsta 4u.gif O darbeliai tikrai gražūs 4u.gif

lamalibe portretai tai man wau wub.gif

Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2009 09 01, 18:41)
aš irgi kažkada tokią dilemą sprendžiau. Nuėjau į psichologiją su mintim, kad galiu piešti tik tada, kai man ateina įkvėpimas ir negaliu sau garantuoti, kad jis ateis būtent tada, kai ateis ir peržiūra  lotuliukas.gif  (o darbai išgimdyti per prievartą ar iš reikalo, man pačiai ne prie širdies) ir su mintim, kad baigus psichologiją ir papildomus kursus galima užsiimti meno (dailės) terapija. Dėl psichologijos niekad nesigailėjau. Todėl linkiu eit ten, kur labiausiai širdis krypsta  4u.gif O darbeliai tikrai gražūs  4u.gif




As irgi piesiu tik tam tikroje aplinkoje, tiksljau dailes burelyje..biggrin.gif nes ten tokia dailiska aplinka, kuri pati ikvepia..:> Aciu, jog pasakei apie meno terapija..;> O psichologija studijuoti as trokstu visa siela..biggrin.gif juk tai mokslas apie zmogaus siela, o menas tai vartai i zmogaus siela..:> Papasakok, tu jau baigei psichologija? Jei taip tai ka dirbi? Jei ne, tai kur planuoji eiti? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lapiniuke @ 2009 09 01, 12:24)
Grazus jo piesiniai, va cia tai fantazija zmogus turi, ir dar taip tikroviskai nupiesta.. Tikras menininkas smile.gif 
Jei turi lakia vaizduote, tai pirmyn i reklama!!! smile.gif



Taip, as irgi kai pamaciau jo darbus tai zandikaulis ir atvepo, man didele garbe jog galejau perpiesti jo viena is nuostabiu kuriniu.. ;> aisku piesiau savo stiliumi, nes tokio grozio as tikrai nesugebecjau nukopijuoti, tiesiog to paveisklo man mintis labaj patiko..:> Bandysiu gal ir reklama, bet psichologija as gyvenu jau paskutinius du metus.. Ten labjausiai linstu, bet reklama gali buti kaip altrenatyva..:>
Atsakyti
QUOTE(Mildusia :> @ 2009 09 01, 19:37)
As irgi piesiu tik tam tikroje aplinkoje, tiksljau dailes burelyje..biggrin.gif nes ten tokia dailiska aplinka, kuri pati ikvepia..:> Aciu, jog pasakei apie meno terapija..;> O psichologija studijuoti as trokstu visa siela..biggrin.gif juk tai mokslas apie zmogaus siela, o menas tai vartai i zmogaus siela..:> Papasakok, tu jau baigei psichologija? Jei taip tai ka dirbi? Jei ne, tai kur planuoji eiti?  ax.gif


Baigiau tik bakalaurą dar. Įstojau į magistrą, bet turiu pasakyti, kad studijuodama susidomėjau jau visai kitais dalykais ir tos menų terapijos kol kas biškį atsitraukė iš mano "noriu užsiimti" sąrašo.
Kadangi mano specialybė čia nelabai į temą, tad jei dar kas domintų, geriau rašyk į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildusia :> @ 2009 08 31, 12:34)
Lamalibe --> idek dar kokiu savo darbu.. Man labai patinka daile... svarstau stoti i dailes akademija... bet dar svarstau..:>


po mokyklos bandziau i dailes akademija, pasake, kad darbai geri, is trecio karto priimsime, bet as unarava ir nebestojau daugiau ten. Kai isdekoravau PC Babilonas, tai man uzsakovas pasake- gerai, kad tuose universitetuose nesimokei, butu tave sugadine (gal tik paguode g.gif ) Siaip, daileje labai svarbu teorines zinios- tai ka pats perprastum negreit ir darytum daug klaidu, o siaip kiekvienas mokina savaip, ir visi labai skirtingai. Manau idealu, kai mokytojo darbai patinka mokiniui. Ne visi greitai randa savo stiliu ir braiza.user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Wow, tavo darbaj nuostabus...:> ir kaip taip imanoma piesti zmones? ;D man nesuvokiama..;> peizažai, natiurmortai, nuotraukos taip suvokiu, bet zmones.. tos proporcijos, seseliai, pusseseliai strihu ivairenybe.. eh... biggrin.gif ir dar zmogus panasus turi gautis...;D zodziu tavo darbai tikrai super... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildusia :> @ 2009 09 02, 21:13)
Wow, tavo darbaj nuostabus...:> ir kaip taip imanoma piesti zmones? ;D man nesuvokiama..;> peizažai, natiurmortai, nuotraukos taip suvokiu, bet zmones.. tos proporcijos, seseliai, pusseseliai strihu ivairenybe.. eh... biggrin.gif ir dar zmogus panasus turi gautis...;D zodziu tavo darbai tikrai super...  thumbup.gif


Aciu labai uz tokius komplimentus ax.gif
Pastebejau, kad piesime seseliai turi labai didele reiksme, vien jais skiriasi profesionalus darbas nuo diletanto. Teisingai sudelioti seselius ir blikus tikras menas ir tuo pasireiskia profesionalumas, labai noreciau to ismokti, nes man dar toli iki tikrai geru darbu.
Atsakyti
Nenuvertink saves jau sitaip...:> tau tikrai iki profu labai nedaug, netgi as galiu sakyti, jog tai jau meistriska...:> ne kiekvienas taip gali nupiesti... thumbup.gif o tai jau daug ka reiskia, nes tuomet esi tu toks vienintelis visame pasaulyje..biggrin.gif na mano minti pagavai.. biggrin.gif visgi as apsiprendziau, jog pirmu numeriu bandysiu dailes akademija.. Nes kiek kalbejau su pussesre, ji sake, jog po dailes akademijos labai paklausi susirasti darba... ;> o po psichologijos nelabai, nes lietuviai dar nepripazysta psichologu... ;> as visai susibalamutinus... biggrin.gif
Atsakyti
O kelintokė esi, Mildusia? smile.gif

Aš tai labai rimtai galvojau ir apsisprendžiau, kad būsiu architektė bigsmile.gif Kolkas piešti mokausi privačiai pas buvusią dailės dėstytoją ir esamą architektę, o vėliau galvoju apie JAM'ą smile.gif

Anksčiau svarsčiau apie dailės studijas, bet daugelis (tarp jų ir patys dailininkai) tikino, kad tai daugiau hobis, negu pragyvenimo šaltinis.
Atsakyti
QUOTE(AgnĖ.** @ 2009 09 06, 21:29)
O kelintokė esi, Mildusia?  smile.gif

Aš tai labai rimtai galvojau ir apsisprendžiau, kad būsiu architektė  bigsmile.gif Kolkas piešti mokausi privačiai pas buvusią dailės dėstytoją ir esamą architektę, o vėliau galvoju apie JAM'ą  smile.gif

Anksčiau svarsčiau apie dailės studijas, bet daugelis (tarp jų ir patys dailininkai) tikino, kad tai daugiau hobis, negu pragyvenimo šaltinis.



As esu 11-toke.. O tu baigus?:> As paskutinius trejus metus mokausi piešti pas dailininka..:> Man irgi pradzioje tai buvo tik hobis. Bet veliau pradejau mastyti apie studijas, o baigus akademija nebutinai lieki dailininku, kiekviena firma nori tureti isskirtini dizaina ir pristatyma. beto reklamu kuryba ir tetru scenos dekoracijos, tai galima daryti baigus siuos mokslus.. Veliau seka restauracija, siuo metu tai ypac vertinamas darbas, nes restauratoriu lietuvoje labai truksta. Man architekte negresia but-matematika ne mano pasaukimas.. biggrin.gif
Atsakyti