Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų patirtis

QUOTE(ingakalnis @ 2009 01 17, 13:16)
nėra neteisingų nustatymų, banke galima koreguoti tik limitus vienos operacijos, dienos, mėnesio, bei  100proc teisių ar mažiau, valiutos keitimas reikalingas ar ne, tarptautinis galimas - ne ( tik turint generatorių ir ATB)

Yra, oi kaip yra. Laiks nuo laiko tenka į banką paskambinti ir priminti, kad įmonė turi specialią sutartį, pagal kurią komisiniai yra visai kitokie nei paprastai.
Atsakyti
QUOTE(M_Zalioji @ 2009 01 16, 12:09)
dekui, Will, kaip tik tom dienom ir buvo didziausia palukanu norma Swedbanke.
schmoll.gif
swedbanke tai tikrai negalejo buti didziausia palukanu norma schmoll.gif . Cia galite palyginti banku siulomas palukanu normas
Papildyta:
QUOTE(arana81 @ 2008 09 29, 10:11)
mokesciai yra, nes dalis banku net internetu pervedant tarp savo saskaitu uz pervedima pinigus nuskaito - vienas is tokiu banku, buves Hansabankas (dabar Swedbank) biggrin.gif  tikiesi palukanu menesiui kitam padejes pinigus i terminuota indeli, o paaiskeja, kad atgauni maziau nei padejai biggrin.gif
Dar visuose bankuose yra nuskaitoma 1,20 Lt, jei pervedi i kita banka nei yra tavo saskaita blush2.gif


as sudariau terminuoto indelio sutarti medicinos banke, tai tikrai nera jokiu papildomu mokesciu, ir nebuvo 1,20 Lt iskaitymo i saskaita, nes pervedziau pinigus indeliui
Papildyta:
QUOTE(Muse @ 2008 09 17, 12:58)
O kaupiamasis cia koks? Tiesiog kas menesi gali pervesti kiek nori ir palukanas skaiciuoja nuo esamos sumos? O kaip su isemimu? negali sugalvojes issiimt, ar ne? As irgi apie toki galvoju, bet pasiziurejau nelabai kaupiamuosius kas siulo... Arba ieskot nemoku.


esu dar sudariusi atsargos terminuota indeli, kur galima isimti pinigu , jei reikia thumbup.gif , neprarandu palukanu
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 01 18, 23:33)
Ačiū  4u.gif
Sutinku  drinks_cheers.gif  Išties to nepaminėjau, nes man atrodo savaime suprantama  blush2.gif  Visada domiuosi VISOMIS sąlygomis  blush2.gif
Dėl neišmokėjimo tai net nesinori komentuoti... šiuo metu žinau vieną tokį banką, lyg ir priežastis žinau, bet visgi klientui tai vienodai, kai ji negali gauti SAVO pinigų  blink.gif

Will, jei nesunku parašyk to nepatikimo banko pavadinimą į AŽ, nes kaip tik ruošiusi pinigėlius pervęsti į terminuotą indelį, taip nesinorėtų apsigauti. AČIŪŪ LABAI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 01 18, 22:33)
Ačiū  4u.gif
Sutinku  drinks_cheers.gif  Išties to nepaminėjau, nes man atrodo savaime suprantama  blush2.gif  Visada domiuosi VISOMIS sąlygomis  blush2.gif
Dėl neišmokėjimo tai net nesinori komentuoti... šiuo metu žinau vieną tokį banką, lyg ir priežastis žinau, bet visgi klientui tai vienodai, kai ji negali gauti SAVO pinigų blink.gif


man irgi butu idomu, koks gi tai bankas??
Atsakyti
iškeliu dar vieną taupymo temą, kad ir tą po truputį pribaigtume prieš atidarydamos naują mirksiukas.gif
Atsakyti
na ka, jau naujoj temoj ax.gif
as pastebejau, kad isleidziu nemazai saldumynams blush2.gif ir kaip tik vyno atsargos baigesi doh.gif gal zinto kur nuolaidu gal yra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 02 24, 08:41)
O manote, kad išlošite su tais perbėgimais? g.gif Toks jausmas, kad viskas čia laikina ir konkurentai imsis strateguoti, kaip jiems kuo daugiau pastovių pajamų užtikrinti. Ne šiandien, bet po kokio mėnesio ar dviejų.

Nemanau schmoll.gif
Buvau Omnitelio klientė nuo 1998 metų iki 2008 vasaros. Pernai, neapsikentus vis didėjančių sąskaitų, nuėjau dėl sąlygų pagerinimo, telefono atnaujinimo (galvojau, kad lojalumas turi savo kainą doh.gif ), o ten visą tai kas geresnio buvo tik naujiems vartotojams blink.gif Omnitel požiūris į pastovius senus klientus g.gif "kur tu dingsi?". Nedingau, tiesiog perėjau į TELE 2, gavau planą, mažesnes sąskaitas, norimą telefono aparatą, ir vieną minusą - ryšys šiek tiek trikdomas kur nors miške, nu prastesnis nei buvo. Bet gyvendama didmiesty to nepajaučiu. Čia nėra reklama kitam tinklui, tiesiog sakau, kad taip prarandami klientai. Taip Omnitelis prarado 3 abonementus, ir kiek žinau ne tik juos mirksiukas.gif
Žinau, kad jie laikosi pagrinde ant įmonių, bet ir įmones sudaro žmonės smile.gif
Atsakyti
Bet ten yra nuolaidos lojaliems ir galimybė pasigerinti sąskaitas g.gif Vyras yra VIP klientas, tai turi savą asmeninių pasiūlymų programą. Aš esu paprasta nevipinė, bet taip pat auksinės kortelės turėtoja, tad kiek kartų norėjau pasikeisti planą ir pasiimti naują mobilų, visuomet buvo pateikiami pasiūlymai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 02 24, 10:17)
Bet ten yra nuolaidos lojaliems ir galimybė pasigerinti sąskaitas g.gif Vyras yra VIP klientas, tai turi savą asmeninių pasiūlymų programą. Aš esu paprasta nevipinė, bet taip pat auksinės kortelės turėtoja, tad kiek kartų norėjau pasikeisti planą ir pasiimti naują mobilų, visuomet buvo pateikiami pasiūlymai g.gif

...su itrauktu stabiliu menesiniu mokesciu uz ta nauja mobilu smile.gif butent todel niekada nesu emusi telefono is Omnitel, o ir pati sutartis niekada nebuvo terminuota smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 02 24, 09:17)
Bet ten yra nuolaidos lojaliems ir galimybė pasigerinti sąskaitas g.gif Vyras yra VIP klientas, tai turi savą asmeninių pasiūlymų programą. Aš esu paprasta nevipinė, bet taip pat auksinės kortelės turėtoja, tad kiek kartų norėjau pasikeisti planą ir pasiimti naują mobilų, visuomet buvo pateikiami pasiūlymai g.gif

Man buvo pasiūlytos manęs netenkinančios sąlygos, kurių man nereikia smile.gif Tai, ką man pasiūlė kita bendrovė, man tiko labiau, ką ir pasakiau Omnitel salone. Jie tas sąlygas siūlė naujiems vartotojams, o man ne. Reziumė - perėjau. Kol kas - išlošus.
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 02 24, 09:23)
...su itrauktu stabiliu menesiniu mokesciu uz ta nauja mobilu smile.gif  butent todel niekada nesu emusi telefono is Omnitel, o ir pati sutartis niekada nebuvo terminuota smile.gif

sitaip esu pasidurusi Omnitelyje - pasiemiau telefona, o paskui, kol tesesi sutartis 2 metus mokejau po 19lt uz menesi papildomai - tai buvo pavadinta "telefono administravimo mokesciu". paskaiciuokim, turtingieji kurmiai - per dvejus metus as jiems sumokejau 19x24=456lt (nuolaida suteikta telefonui - 450lt) hihihi.gif uzsidirbo Omnitelis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 24 vasario 2009 - 09:50
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 02 24, 09:17)
Bet ten yra nuolaidos lojaliems ir galimybė pasigerinti sąskaitas g.gif Vyras yra VIP klientas, tai turi savą asmeninių pasiūlymų programą. Aš esu paprasta nevipinė, bet taip pat auksinės kortelės turėtoja, tad kiek kartų norėjau pasikeisti planą ir pasiimti naują mobilų, visuomet buvo pateikiami pasiūlymai g.gif


Šiaip aš irgi daugel metų Omnyje, nors per tuos metus dar turėdavau ir darbinį telefą, keletą metų - Bitėje, keletą metų - Tele2. Dabar liko tik asmeninis - darbovietė irgi taupo biggrin.gif
Kas man patinka - ryšio kokybė, o ir nuolaidas tikrai gaunu, pernai pasiūlė 50% nuolaidą minimaliam mokesčiui, jei pratęsiu sutartį, kai ėmiau dukrai telefoną su nuolaida - rekomendavo sumokėti ne 1 Lt, o 49, tada tas mėnesio mokestis tik 8 Lt, o ne 19... Kol kas niekur bėgti nesiruošiu, aš iš tų, prisirišančių prie vietos... biggrin.gif
Atsakyti