Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų patirtis

QUOTE(Night @ 2009 02 24, 10:29)
Daug mano pažįstamų yra tele2 klientai, bet nei iš vieno tokių dalykų negirdėjau.


aš tele2 klientė jau 7 metus ir man kol kas gerai cool.gif buvo viliotinių pereiti pas kitus, bet jų sąlygos kur kas prastesnės buvo. teta susiviliojusi iš tele2 į omnį buvo perėjus, paskui vėl atgal parvarė, kai sutartis baigėsi biggrin.gif
kodėl aš patenkinta tele2 teikiamom paslaugom?
1) iš anksto žinojau, kad jie neaprėpia visos Lietuvos. dar ir dabar pas mano močiutę kaimę nėra ryšio. bet aš tai žinojau pas juos eidama
2) jų pasiūlyti planai, telefonai visada mane tenkino
3) visada skaitau sutarčių sąlygas ir žinau kam pasirašau tongue.gif
4) dėl sąskaitų problemų neturėjau. buvo, kad Kybartuose pagal roamingo tarifus pasikalbėjau - grąžino pinigus. draugai pas mano močiutę kaime irgi taip pat pasikalbėjo - grąžino pinigus. sesė nepastebėjo, kad baigėsi jos sutartis ir nemokamos žinutės, tai vien už SMS gavo 100 Lt sąskaitą - pinigus grąžino.
5) niekada gyvenime niekam akių nedraskiau, jei kas man nepatiko - tfu tfu tfu, iki šiol kultūringai viską pavykdavo išspręsti ir susitarti

tai va kokia aš apsipatenkinus klientė ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 02 24, 12:17)
Man pačiai patikimiau kažkaip planas.

kuo patikimiau? unsure.gif kad netikėtai pasibaigs sąskaita? daugiau minusų nematau tose kortelėse unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 02 24, 12:19)
aš tele2 klientė jau 7 metus ir man kol kas gerai  cool.gif  buvo viliotinių pereiti pas kitus, bet jų sąlygos kur kas prastesnės buvo. teta susiviliojusi iš tele2 į omnį buvo perėjus, paskui vėl atgal parvarė, kai sutartis baigėsi biggrin.gif 
kodėl aš patenkinta tele2 teikiamom paslaugom?
1) iš anksto žinojau, kad jie neaprėpia visos Lietuvos. dar ir dabar pas mano močiutę kaimę nėra ryšio. bet aš tai žinojau pas juos eidama
2) jų pasiūlyti planai, telefonai visada mane tenkino
3) visada skaitau sutarčių sąlygas ir žinau kam pasirašau tongue.gif
4) dėl sąskaitų problemų neturėjau. buvo, kad Kybartuose pagal roamingo tarifus pasikalbėjau - grąžino pinigus. draugai pas mano močiutę kaime irgi taip pat pasikalbėjo - grąžino pinigus. sesė nepastebėjo, kad baigėsi jos sutartis ir nemokamos žinutės, tai vien už SMS gavo 100 Lt sąskaitą - pinigus grąžino.
5) niekada gyvenime niekam akių nedraskiau, jei kas man nepatiko - tfu tfu tfu, iki šiol kultūringai viską pavykdavo išspręsti ir susitarti

tai va kokia aš apsipatenkinus klientė  ax.gif  biggrin.gif

as irgi esu jau 7 metus tele2 kliente, tai tik pacioj pradzioj priskaiciavo uz skambucius i uzsieni, nors pati neskambinau, bet kai isiaiskinom, grazino pinigus, daugiau per tiek metu neturejau jokiu problemu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 02 24, 09:52)
o koki asmenini plana jums pasiule, tai yra - kiek uz menesi moketi? man tai pasiule 60lt blink.gif o taip gavosi, nes pernai vis prie saskaitos tie 19lt prisidedavo unsure.gif as jau buvau nusiteikusi neisleisti telefonui daugiau 30-40lt, o dabar - va tau ir "pataupykim" verysad.gif

QUOTE(Miaška @ 2009 02 24, 10:04)
Asmeninį pasiūlė 46 Lt, panašiai tiek ir mokėdavau, komandiruočių metu - ir daug daugiau, bet vidurkis toks man visai tinka.

hm, mano suma tai berods 26 lt, vyro truputį daugiau, bet man čia daug, nes mano mėnesinis omnio mokestis 9lt gun_bandana.gif be to, mes mokam po 5 lt už nemokamus tarpusavio pokalbius, tai man tas pasiūlymas nepatinka schmoll.gif

QUOTE(rozmarinas @ 2009 02 24, 10:13)
tik jau i tele2 neikit. dziaugiuosi pasprukus is amzino kosmaro, nezinia is kur atsirandanciu papildomu saskaitu, rekimo, kai paskambino ko paklaust ir kitu nesamoniu.

blink.gif
aš buvau TELE2 dar pačioje pradžioje- jokių problemų neturėjau schmoll.gif Dabar vyras jau kelis metus turi tarnybinį jų, tai neveikia tik darbe lotuliukas.gif (Šiaurės Miestelyje blink.gif ) Mes gyvenam užmiestyje, tai visų trijų operatorių ryšys čia vienodas- antrame aukšte geras, pirmame silpnas arba jo visai nėra. Bet visų taip pat tongue.gif Šiaip veikia ir visur užsienyje, išskyrus tik tas vietas, kur nėra tarptautinio ryšio lotuliukas.gif

QUOTE(Kris_ @ 2009 02 24, 11:35)
kuo patikimiau? kad netikėtai pasibaigs sąskaita? daugiau minusų nematau tose kortelėse 

O kaip su užsieniu? Reikia smarkiai pasipildyti, be to, tarifai gerokai didesni ax.gif

Šiaip man labai nepatinka, kad omnis nesistengia išlaikyti klientų- esu nutraukusi berods dvi ar tris sutartis, tai nutraukdavo ir tiek... jokių spec pasiūlymų nesam gavę, nors naudojasi visa šeima... Maždaug prieš mėnesį nutraukiau sutartį Bitėje, tai iškart pasiūlė išties gerą variantą, tik tiek, kad man reikėjo to nr atsisakyti, tai nesusigundžiau tongue.gif Jie stengiasi išlaikyti išeinančius ir jiems siūlo geresnes sąlygas nei naujai ateinantiems
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 02 23, 22:26)
Apžiūrėjau, kad seni planai galioja tik iki kovo, o nuo kovo jau su sujungimo mokesčiu. Įdomu, kaip su galiojančiom sutartim - keis sąlygas ar ne g.gif


g.gif su kokiom dar galiojančiom sutartim..., jei neklystu, nuo kovo Omnyje lieka, tik naujai siūlomi ir asmeninis planai g.gif
Šiaip aš irgi daug metų Omnio klientė ax.gif , o dabr taip nuvylė tas jų ''asmeninis fokusas''...tik kažkaip kitur perbėgti irgi nedrąsu unsure.gif ...kažko čia man kvepia karteliniu susitarimu...Bitė jau po truputį kažką šneka apie susjungimo mokestį, o dėl Tele2, tai jie mano žiniomis, savo pastotes ant Omnio bokštelių turi...kaži ar ilgai Omnis jiems leis dezertyrus priglaudinėti unsure.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Norna @ 2009 02 24, 11:53)
... o dėl Tele2, tai jie mano žiniomis, savo pastotes ant Omnio bokštelių turi...kaži ar ilgai Omnis jiems leis dezertyrus priglaudinėti  unsure.gif ...

Kiek aš žinau , tai ne ant Omnio, o ant Bitės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 02 24, 12:54)
Kiek aš žinau , tai ne ant Omnio, o ant Bitės  unsure.gif


Oi nu gal blush2.gif ...tai tada gal jau ir drąsiau su Tele2 susidėti...reikia dar pagoglinti, kad įsitikinčiau cool.gif
Atsakyti
isgirdau reklama per radio, kad forumcinemas bus yahoo diena po 8 lt bilietai, ziuriu jau 2 Lt pabrangino, nes budavo po 6, cinamone maciau dar po 6 lt per yyzee diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kris_ @ 2009 02 24, 11:35)
kuo patikimiau?  unsure.gif kad netikėtai pasibaigs sąskaita? daugiau minusų nematau tose kortelėse  unsure.gif


Dėl sąskaitos pasibaigimo, ir dėl kelionių į užsienį. Be to, periodiškai įsigyju naują telefoną, jau berods trečią ar ketvirtą pirkau - ne sau dažniausiai, vaikai sudrožia saviškius.

QUOTE(Will @ 2009 02 24, 11:50)
Maždaug prieš mėnesį nutraukiau sutartį Bitėje, tai iškart pasiūlė išties gerą variantą, tik tiek, kad man reikėjo to nr atsisakyti, tai nesusigundžiau  tongue.gif  Jie stengiasi išlaikyti išeinančius ir jiems siūlo geresnes sąlygas nei naujai ateinantiems


Į Bitę neisiu, ten turiu asmeninių nuoskaudų biggrin.gif , tai pati firma man nepriimtina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 02 24, 11:13)
tik jau i tele2 neikit. dziaugiuosi pasprukus is amzino kosmaro, nezinia is kur atsirandanciu papildomu saskaitu, rekimo, kai paskambino ko paklaust ir kitu nesamoniu.

Nuo pat TELE 2 pradžios Lt esu jų klientė- jokių nesklandumų nei karto neapturėjau. didis.gif
Papildyta:
QUOTE(Sophi @ 2008 07 06, 16:19)
Pagrindinė mano taupymo taisyklė - pirkti tik tai, ko reikia smile.gif

Ir dar kartą pagalvoju, ar tikrai tikrai tikrai negaliu be to apsieiti rolleyes.gif

QUOTE(laureta @ 2008 07 06, 17:24)
As turiu mazai daiktu, bet jie geri. Bent jau man taip atrodo  rolleyes.gif

Koks geras požiūris, stengiuos ir aš, bet kartais kokia pigiena susigundau.

QUOTE(Sophi @ 2008 07 06, 23:33)
Aš kažkaip perku tada, kada reikia - ne per išpardavimus blush2.gif Nes per išpardavimus rizika nusipirkt nereikalingų daiktų cool.gif


Rūbus ir batus perku tik per išpardavimus. Na nebent visai suplyšta, bet taip buvo tik vieną kartą vyro batams- per 15 vedybinio gyvenimo metų.
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2009 02 24, 15:33)

Ir dar kartą pagalvoju, ar tikrai tikrai tikrai negaliu be to apsieiti  rolleyes.gif
Koks geras požiūris, stengiuos ir aš, bet kartais kokia pigiena susigundau.
Rūbus ir batus perku tik per išpardavimus. Na nebent visai suplyšta, bet taip buvo tik vieną kartą vyro batams- per 15  vedybinio gyvenimo metų.

O kiek LR palieki? Tikriausiai ten pagrindinės tavo išlaidos user posted image
Atsakyti
Jau 6 metus esu Tele2 abonente, ir kuo toliau, tuo labiau man jie patinka, nes visada paskambina ir pasako, kad jau laikas sutarti pratest ir vel is naujo pusmeti su visais Tele2 kalbetis nemokamai thumbup.gif
Atsakyti