Įkraunama...
Įkraunama...

Nutrauktas aktas 2

visa gyvenima, kiek su vyru gyvenu(17m), tik siuo budu ir naudojames. thumbup.gif
Tableciu ryti as nenoriu, nes betkokie cheminiai vaistai kenkia ir tegu nesako, kad ne, nes nepatikesiu.
prezervatyvu, vyras nekencia.
Spirales as nenoriu, nes tai svetimkunis organizme.

Be to visos jos tiek pat saugios ar nesaugios, nes 100% patikimos nera nei vienos nestuke.gif gali greit pasijus betkuria naudojant ax.gif
Yra moteriske pazystama, kuri 3 vaikus pagimde:
1 su spirale
2 su prezervatyvu
3 su tabletem, tai jos gydytoja jau nezinojo ka sakyt, juokais pasake, kad naudokit visas tris iskarto ir dar susilaikykit, tada bus 100% garantija lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzenik: 13 rugpjūčio 2008 - 09:11
QUOTE(daluzenik @ 2008 08 13, 11:10)
Yra moteriske pazystama, kuri 3 vaikus pagimde:
1 su spirale
2 su prezervatyvu
3 su tabletem, tai jos gydytoja jau nezinojo ka sakyt, juokais pasake, kad naudokit visas tris iskarto ir dar susilaikykit, tada bus 100% garantija lotuliukas.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif GERAS doh.gif
Atsakyti
Aha, 100% susilaikymas, 100% garantija, kad nepastosi lotuliukas.gif
Atsakyti
bet juk kartais nepajaucia to lasiuko blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
daluzenik, atleis, nelabai tikiu wink.gif Gal naudoji be nutraukto akto ir naturalaus seimos planavimo elementus, pvz. vaisingom dienom nesantykiauji ir pan. Tada aisku, tikimybe pastot sumazeja.
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 08 13, 10:10)
visa gyvenima, kiek su vyru gyvenu(17m), tik siuo budu ir naudojames. thumbup.gif
Tableciu ryti as nenoriu, nes betkokie cheminiai vaistai kenkia ir tegu nesako, kad ne, nes nepatikesiu.
prezervatyvu, vyras nekencia.
Spirales as nenoriu, nes tai svetimkunis organizme.

Be to visos jos tiek pat saugios ar nesaugios, nes 100% patikimos nera nei vienos nestuke.gif gali greit pasijus betkuria naudojant ax.gif
Yra moteriske pazystama, kuri 3 vaikus pagimde:
1 su spirale
2 su prezervatyvu
3 su tabletem, tai jos gydytoja jau nezinojo ka sakyt, juokais pasake, kad naudokit visas tris iskarto ir dar susilaikykit, tada bus 100% garantija lotuliukas.gif

nesamone! kokia gi negimdziusi dedasi spirale lotuliukas.gif
Atsakyti
aš nelabai nusimanau apie spirales, bet kiek žinau tai tik gimdžiusiom be išimties, ar aš klystu?
Atsakyti
QUOTE(amesteja @ 2008 08 17, 20:11)
aš nelabai nusimanau apie spirales, bet kiek žinau tai tik gimdžiusiom be išimties, ar aš klystu?

Mirena tinka ir negimdziusioms. Nors teko susidurt su ivairiom nuomonem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rosemary: 17 rugpjūčio 2008 - 21:29
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 07 06, 15:56)
nu ne saujom... as uz prezervatyvus  liezuvis.gif


o as neprišnekinu naudoti prezervatyvus vietoj kt, kadangi mano brangusis jų nekenčia. sako, tas pats, kas medų per stiklą laižyt... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Riedgute @ 2008 08 18, 20:40)
o as neprišnekinu naudoti prezervatyvus vietoj kt, kadangi mano brangusis jų nekenčia. sako, tas pats, kas medų per stiklą laižyt...  doh.gif

Na man tai tai nesuliginamas sitas terminas su prezikais..juk vistiek jauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 08 18, 20:53)
Na man tai tai nesuliginamas sitas terminas su prezikais..juk vistiek jauti smile.gif


aš irgi jo nesuprantu doh.gif
nu bet vyrai yra vyrai... gal jiems ten jaučias kažkas kitaip... rolleyes.gif
Atsakyti
Bet man tas baisia egoistiska mad.gif Gerai, jeigu moteris gali naudoti KT at kitoki hormonini apsisaugojimo buda. O jeigu ne? Jeigu jai netinka? Tada kas? Jo pojuciai svarbesni negu moters sveikata? Nezinau.
Manasis irgi sako, kad maziau jaucia, bet kai meciau KT nebuvo jokiu kalbu - arba gumos, arba nieko. Ir visai nieko, sutiko be jokiu mur-mur.
Atsakyti