Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas



bigsmile.gif 4u.gif Oi mergaites kokios jus saunuoles,kai tik pradejom tema(kazkada)tai ji vos gyvavo....reikia sugrizt pas jus ziuriu cia tiek idomybiu.Saunuoles thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(forta @ 2009 02 07, 12:13)
bigsmile.gif  4u.gif Oi mergaites kokios jus saunuoles,kai tik pradejom tema(kazkada)tai ji vos gyvavo....reikia sugrizt pas jus ziuriu cia tiek idomybiu.Saunuoles thumbup.gif  4u.gif

as per googlekaip ieskojau ap[ie duonyte tai man ismete sena sena tema, tai labai jau ten Jus reisketes thumbup.gif 4u.gif prasom pasidalinti sava patirtim wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2009 02 07, 15:35)
as per googlekaip ieskojau ap[ie duonyte tai man ismete sena sena tema, tai labai jau ten Jus reisketes thumbup.gif  4u.gif  prasom pasidalinti sava patirtim wink.gif


Na cia matau turinciu didesne patirti..o tada reiskemes,nes musu mazai buvo blush2.gif ,o dabar toks burys mirksiukas.gif smagu! thumbup.gif
....o patirtis tokia..receptai is knygu(kuriu pas mane begale),zurnalu ir interneto.. rolleyes.gif Todel visad smagu skaityt kas ka eksperimentuoja,naujo atranda bigsmile.gif
....as turiu surinkus senu senu receptu duonos ir pyragu...tik juos reikia patobulint iki musu dienu 4u.gif ...Tada prizadu sudet bigsmile.gif
Labai noriu isbandyt duonute su naminiu raugu,nes su fabrikiniu esu bandzius,bet........... ax.gif man nepatiko... schmoll.gif
..ir dar man labai smagu bandyt duonutes su visokiom zolytem..reiktu jas visas i viena "surist",...tiesiog'prieskoniai naminiai duonai" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(forta @ 2009 02 07, 15:35)

  ..ir dar man labai smagu bandyt duonutes su visokiom zolytem..reiktu jas visas i viena "surist",...tiesiog'prieskoniai naminiai duonai" bigsmile.gif

forta grizo thumbup.gif nemazai mes is jusu ankstesnio burelio ideju pasisemem thumbup.gif
o del duonytes su ivairiausiom zolelem visiskai pritariu - man irgi labiausiai patinka eksperimentuot su ivairiais priedais ir prieskoniais wub.gif
Atsakyti
Niu uzstaciau va Nomkes valstieciu duona, gal sita nenuvils mano skonio bigsmile.gif
Tiesa prie mano Moulinexo panasus receptas Valstieciu duonos irgi yra, tik vat man iskilo kalusimas, ten raso... 1. kvietiniai miltai, 2. ruginiai miltai,3. nesijoti miltai, tai va kas cia do dalykas? ir koki cia miltai skaitosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2009 02 07, 18:38)
Tiesa prie mano Moulinexo panasus receptas Valstieciu duonos irgi yra, tik vat man iskilo kalusimas, ten raso... 1. kvietiniai miltai, 2. ruginiai miltai,3. nesijoti miltai, tai va kas cia do dalykas? ir koki cia miltai skaitosi 4u.gif


Rupus miltai
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2009 02 07, 19:46)
Rupus miltai

Tai taip ir pamaniau, turiu tokiu, nu jeigu nomkes netiks, rytoj kepsiu sita blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
laba laba

na, kaip smagu girdeti senus nikus, o tai pagalvojau - nejaugi pas forta duonkepe kasdien nebesisuka bigsmile.gif Juk tiek jos ideju ir patarimu issisaugojau...

Ryt kepsiu juoda duona su raugu ir skaldytais grudais a la rugelis.
Gal kas is pnvz krasto? tai idrebciau to naminio raugo... Ziuriu, jis kuo toliau, tuo geresnis, ir kvapas toks issistovejes, nebe nenupasakojamas...

O man patinka standartiniai prieskoniai bei priedai duonai, be lyriniu nukrypimu ax.gif Va i balta - gardu medus ar mucovado (nerafinuotas cukranendriu) cukrus, o i juoda tik moliugo sekl, saulegrazos, sezamas, kmynai...

man smagu, kad galiu issikepti ir juodos, ir baltos duonos, tad visiskai netruksta pirktines... tiesa, kartais vyrui nuperku pigiausios pasenusios duonos pakepimui prie alaus blush2.gif reiketu pamegint kept namine... nes va, baltos sumustiniams orkaitej - labai gerai eina...

Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 02 07, 22:48)
laba laba

na, kaip smagu girdeti senus nikus, o tai pagalvojau - nejaugi pas forta duonkepe kasdien nebesisuka  bigsmile.gif Juk tiek jos ideju ir patarimu issisaugojau...

Ryt kepsiu juoda duona su raugu ir skaldytais grudais a la rugelis.
Gal kas is pnvz krasto? tai idrebciau to naminio raugo... Ziuriu, jis kuo toliau, tuo geresnis, ir kvapas toks issistovejes, nebe nenupasakojamas



Kaip smagu,kad jus mus prisimenat. 4u.gif
O as 22d.busiu Panevezy sunu parodoj,ten musu veislyno trys meskiukai dalyvaus...reikia juk saviskius palaikyt...tai kaip ir galeciau to raugo blush2.gif ax.gif "pasiskolint"..pvz.mainais i ka nors bigsmile.gif
...o dabar as semsiuos ideju is jusu thumbup.gif, o ryt prizadu idet ka nors skanaus bigsmile.gif

Beje...is namines duonos esu kepus duona prie alaus...visai skanu,tik ji skirtingai nuo pirktines daugiau aliejaus pritraukia g.gif tokia rieboka gaunas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo forta: 07 vasario 2009 - 21:58
iskepe mano Nomkes valstieciu duona, tai siaip tai labai skaniai kvepia ir vaizdas traukia paragauti ja smile.gif tik dar gi labai karsta, bijau pjauti kad nesudribtu, tad pusvalanduka palauksiu ir snd isragausiu tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 02 07, 20:48)
Ryt kepsiu juoda duona su raugu ir skaldytais grudais a la rugelis.



Erzini su tuo raugu tongue.gif
Nu man antras nesigauna - is pradziu viskas ciki, viskas kyla, bet kai damaitinu antra karta, sustoja augimas, kokia 4-ta diena nejuda. Sakau, gal is naujo bandyt ir cia fotkint ir gaut is jusu patarimu ax.gif
Atsakyti
As tai irgi jau kazkelinta karta rauga darau doh.gif anakart kazkokiu baltu taskuciu atsirado ant pavirsiaus, tai nusprendziau, kad eme pelyti blush2.gif iskeikiau save, issivadinau nevala ir sikart pagal triules recepta gaminu kvietini rauga.. jau 6-ta diena, tai kol kas viskas kaip ir paveiksleliuose thumbup.gif tikiuos, greit ims sparciai augti ir galesiu ismeginti. nes jau tiek rugines duonos receptu cia prisikaupe, kad nepadoru neismeginti!!!!
Papildyta:
o del sustojusio augimo, pagal triules paaiskinimus suprantu, kad taip ir turi buti kuri laika g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_Greta: 07 vasario 2009 - 22:34