Įkraunama...
Įkraunama...

Prieš kokį maistą

Apklausa: Pries koki greita maista esate nusiteikusi? (269 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Nemėgstu riebaus maisto,suprantu,kad daugumai patinka,gerbiu ,jų nuomonę,bet linkėčiau ,kad valgytume sveiką maistą.
Galima,padaryti ,visai nesunkiai ,tik reik truputėlį pagalvoti
Sunku,bet galima.
Atsakyti
as pries pieniskas desreles doh.gif net ziauru kai mamos jas verda savo vaikams doh.gif
Atsakyti
Labukas, na aš tai nei esu prieš nei už išvardintą maistą, pasinori karts nuo karto ir šių produktų. Sveikiausias, mano manymu, yra mūsų pačių pagamintas maistelis. Kad ir tie patys dešrainiai mūsų pačių pagamiti manau tikrai yra sveikesni už pirktinius, nors pasigaminimas ir kainuoja brangiau. smile.gif
Atsakyti
nemegstu riebaus maisto, ypac tokio kuris riebalu tiesiog prisisunkes..
Atsakyti
Is esmes nesu nusiteikusi pries joki maista, viskas kas su saiku - gerai. Tik vat nuo pop cornu net kvapo mane supykina doh.gif
Atsakyti
Labai retai kada valgau tokį maistą.Jei kartą per 4 mėn tai nematau nieko blogo.Kebabų atsivalgiau visam gyvenimui doh.gif - negaliu nė pažiūrėt.O labiausiai tai coca colos nepakenčiu schmoll.gif - skrandis iškart sustreikuoja ir suveikia kaip ricina blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Riebus maistas schmoll.gif , coca cola ir t.t. na ir greitas maistas doh.gif
Atsakyti
Niekada nevalgiau, nevalgau ir nevalgysiu to, kas gleivėta arba/ir smirda. tai: silkė, jūros gėrybės, grybai ir paprika.
Atsakyti
Nesuprantu, kaip žmonės gali valgyt visokius McDonaldo mėsainius, bulvytes ir dar viską rūgščių kokteiliu coca-cola užgert. Savižudybė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamikadzė: 23 birželio 2009 - 18:44
QUOTE(Kamikadzė @ 2009 06 23, 19:43)
Nesuprantu, kaip žmonės gali valgyt visokius McDonaldo mėsainius, bulvytes ir dar viską rūgščių kokteiliu coca-cola užgert. Savižudybė  doh.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif man tai irgi atrodo nuodas Nr.1
Atsakyti
Nemėgstu aš to greito maisto ypač hamburgerio macdonalde. Man ta mėsa..toks jausmas, kad kokias atliekas su visokiom kraujagyslėm ir pan valgau. Bet iškyla man kitas klausimas. Jei čia dauguma mamyčių pasisako, kad nemėgsta greito maisto, tai tada kas jį valgo? Kodėl jis klesti?
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2009 07 02, 11:20)
Nemėgstu aš to greito maisto ypač hamburgerio macdonalde. Man ta mėsa..toks jausmas, kad kokias atliekas su visokiom kraujagyslėm ir pan valgau. Bet iškyla man kitas klausimas. Jei čia dauguma mamyčių pasisako, kad nemėgsta greito maisto, tai tada kas jį valgo? Kodėl jis klesti?

drinks_cheers.gif -su tavimi,kad toks maistas klesti,nes yra mamyciu kurios toki maistu maitina savo atzalas,ypac,as pastebiu,tai kitose salyse
Perka cocola, vaiksto su vaikuciais i tokio maisto uzeigeles.
TAI KODELGI JIS NEKLESTES.
Atsakyti