Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių dažymas

Nu lekiu pirkt dazu bandysiu savo skalbimo masinoje nusidazyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukas2 @ 2008 03 13, 07:42)
Nu lekiu pirkt dazu bandysiu savo skalbimo masinoje nusidazyti 4u.gif

pranesk paskui kaip buvo viskas ax.gif issamiai please...
Atsakyti
Nu viskas tikrai neblogai tik pati ziopla doh.gif pasirodo dazu spalva pilka o ne juoda nusipirkau,bet dzinsai gera spalva igijo,geresne nei buvo,o skalbimo masinai tikrai nieko netsitiko thumbup.gif
ACIU SOMMER 4u.gif
Atsakyti
O gal kas zino kur dazo kaili?
Atsakyti
vat man irgi idomu del juodu rubu. noreciau atnaujinti savo juodu kelniu spalva, ji nera visiskai nusiplovusi, na bet jau ne ta 4u.gif Tai va nezinau ar imtis dazymo ar koki prausikli ipilti i skalbimo masina skalbiant? kazkur skaiciau ir maciau tokius - atnaujinancius rubo spalva 4u.gif Gal kas zinot ka nors?
Atsakyti
QUOTE(renaciukas2 @ 2008 03 14, 21:34)
Nu viskas tikrai neblogai tik pati ziopla  doh.gif pasirodo dazu spalva pilka o ne juoda nusipirkau,bet dzinsai gera spalva igijo,geresne nei buvo,o skalbimo masinai tikrai nieko netsitiko thumbup.gif
ACIU SOMMER  4u.gif

o kokie cia dazai buvo?
Atsakyti
Medvilnei ir viskozei.
Atsakyti
o jei dar elastano pora proc. yra medziagoj? smile.gif
Atsakyti
Nieko neatsitiks,tik spalva gali ne tokia intensyvi būti.
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2007 11 11, 10:45)
Rekomenduoju savo praktiką-dažyti skalbimo mašinoj.Nusidažo lygiai ir nėra jokių terlionių.Įjungti aukščiausią temperatūrą ir skalbimo režimą be pirminio skalbimo su 4 nuskalavimais.Supilti dažus atskiestus trupučiu vandens su druska(kaip instrukcijoj rašo,tik ne į puodą ,o į skalbyklę).Kai prasidės skalavimas,galima acto porą šaukštų įpilti.Po dažymo skalbyklė liks švarutėlė,bet dėl visa ko pirmąsyk geriau tamsesnius rūbus kiškit,ne baltus.Taip dažiau nertinį  ir bliuzę ryškiai raudonai.Rezultatas LIUKS!
Papildyta:
P.S.Šį receptą man pardavėja ūkinių prekių pasakė,ten,kur ir pirkau dažus.Dažai buvo skirti medvilnei,viskozei ir kitam natūr.pluoštui.Sintetikos nebandžiau,nežinau.



sommer prašau dar karta pakomentuot 4u.gif

tai tu nusipirkai tuos dazus kur yra paprastam tokiam juodam maiseli? skirti virti puode? ir dazei skalbiankej? nes as vakar nukeliavau i senukus ir sakau man duokit dazu kur dazyt skalbiankej tai tipo nieko cia nzn ...o dabar atknisau vel sita tema ir vel skaitau is naujo bigsmile.gif ir kaip suprantu su tais paprastais daziukais puikiai pavyko...

Atsakyti
doovka, aš prieš kelias dienas perdažiau savo rudą sijonuką (buvo baisiai išblukęs nuo lyginimo) nusipirkau senukuose dažų, tų, katrie skirti dažyti puode ir pasidariusi toki mišini kaip nurodyta ant etiketes supyliau i skalbimo mašinos stalčiuką, nustačiau 75 laipsnių temperatūrą ir skalbiau, po to dar nustačiau pora pakartotinų skalavimų ir sijonukas puikiai atsigaivino nauja ruda spalvyte smile.gif bet gal geriau pilti dažus tiesiai i būgną, nes stalčiukas nusidažė doh.gif
Atsakyti
Merginos, aš čia jaučiu nusišnekėsiu, bet sumasčiau tokį dalyką. eisim vasaros gale į vestuves į piršlius. Batus patogius man išsirinkti yra tikrai sudėtingas reikalas, bet turiu baltus medžiaginius, vestuvinius batus, su kuriais visą dieną atbuvau kaip nieko. Tad sumasčiau, aišku jeigu čia įmanomą juos nudažyt. Bet kaip tai daromą???? Ir aš išvis jie nusidažytų? Kulną manau galimą į juodą būtų pakeisti pas batsiuvius g.gif
Atsakyti