Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių dažymas

QUOTE(_Pandora_ @ 2009 03 24, 21:49)
man atrodo neuztamsintu, nes as daziau su vienu pakeliu toki megztuka, tai nusidaze, bet ne taip kaip tikejausi, bet gal del to, kad ant mazos vandens temperaturos daziau ir neilgai laikiau, kad nesugadint audinio ax.gif


Labai senai noriu nusidažyti švarkelį, nes išbluko spalvos. Rizikuoti nebijau sugadinsiu - išmesiu nes dabar ar taip ar taip guli spintoj. Gal galit pasakyti prekybos centre kurioj vietoj jų ieškoti 4u.gif , nes kiek žvalgiausi nematau aš jų doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Gal zinote kur Kaune dazo odines striukes?
Kiek radau visos Vilniuje sad.gif o ten nelabai pakliunu...
Atsakyti
Atnaujinsiu sia tema gal ir kitiems bus aktuali, norejau perdazyti kelias bliuskutes ir galvoju i kuria rubu dazykla pasirinkti, zinau karoliniskese prie iki parduotuves ir pylimo 37, kazin kurioje geriau dazo, gal kas dazetes pasidalinkite patarimais mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kas zinot, kur batus dazo...?
Atsakyti
Na va, pasiemiau siandien savo paltus. Esu patenkinta rezultatu. Viena palta dazant, sake, pamusalas isiro, tai pakeist teko (bet moket nereikejo uz tai). Rankine irgi atrodo thumbup.gif


QUOTE(Erra @ 2009 03 31, 18:46)
o gal kas zinot, kur batus dazo...?


Jis ten pat ir batus dazo
Atsakyti
QUOTE(Rasyte-mergyte @ 2009 03 31, 23:27)
Na va, pasiemiau siandien savo paltus. Esu patenkinta rezultatu. Viena palta dazant, sake, pamusalas isiro, tai pakeist teko (bet moket nereikejo uz tai). Rankine irgi atrodo thumbup.gif


o kokia buvo paltu spalva ir kokia dazet? tas pat del rankines ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 04 01, 00:18)
o kokia buvo paltu spalva ir kokia dazet? tas pat del rankines ax.gif


Abu paltai buvo balti, o perdazyt norejau juodai. Rankine buvo vadinamos chaki spalvos,puse jos is odos, tai odines jos dalis tikrai visai neblogai atnaujino
Atsakyti
QUOTE(Rasyte-mergyte @ 2009 04 01, 20:53)
Abu paltai buvo balti, o perdazyt norejau juodai. Rankine buvo vadinamos chaki spalvos,puse jos is odos, tai odines jos dalis tikrai visai neblogai atnaujino


jauciu man irgi reiktu savo rankinuka atsinaujinti g.gif o kiek rankinuko atnaujinimas kainavo? ax.gif blush2.gif ar visa dazet ar tik tas odines dalis? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 04 02, 13:00)
jauciu man irgi reiktu savo rankinuka atsinaujinti g.gif o kiek rankinuko atnaujinimas kainavo? ax.gif  blush2.gif ar visa dazet ar tik tas odines dalis? ax.gif  blush2.gif


Atnaujino man tik oda, bet ir nebeliko demeles ant medziagines dalies mirksiukas.gif Kainavo 120 lt
Atsakyti
QUOTE(Rasyte-mergyte @ 2009 04 04, 09:09)
Atnaujino man tik oda, bet ir nebeliko demeles ant medziagines dalies  mirksiukas.gif  Kainavo 120 lt


tik uz rankinuka? nemazai nemazai g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 04 04, 17:48)
tik uz rankinuka? nemazai nemazai g.gif


Nu tikrai daugoka, bet kad jis jau man buvo tooks nublukintas saules, ir sulaistytas vietomis. Gaila butu buve mest lauk nes megstamas labai,o ir kainaves keleta kartu daugiau nei tas dazymas, tai ir tikrai negaila buvo padet tuos 120 mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės,gal kuri gali patarti Kaune kokią dažyklą??? rolleyes.gif Būčiau labai dėkinga. 4u.gif
Atsakyti