Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių dažymas

QUOTE(_Pandora_ @ 2009 03 19, 20:50)
siaip kiekvienam prekybos centre yra dazu drabuziams dazyti, bet jie nekokios kokybes ax.gif geresnes kokybes yra Meno Muzoj- Dysnos g. 4. Ten ivairiu firmu yra. Pakelis apie 5Lt kainuoja mirksiukas.gif

Odai ir yra dazu g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zuika* @ 2009 03 31, 18:18)
Atnaujinsiu sia tema gal ir kitiems bus aktuali, norejau perdazyti kelias bliuskutes ir galvoju i kuria rubu dazykla pasirinkti, zinau karoliniskese prie iki parduotuves ir pylimo 37, kazin kurioje geriau dazo, gal kas dazetes pasidalinkite patarimais  mirksiukas.gif

as tai savo rubus neseu i rubu dazymo punkta kuris yra kalvariju g.57 uz 1 komisariato prie kalvariju turgaus.galit ir pasiskambint tel.nr.862117154.as likau patenkinta ir greitai ir nebrangu,o svarbeusiai kokybiskai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kationak @ 2009 04 17, 18:12)
as tai savo rubus neseu i rubu dazymo punkta kuris yra kalvariju g.57 uz 1 komisariato prie kalvariju turgaus.galit ir pasiskambint tel.nr.862117154.as likau patenkinta ir greitai ir nebrangu,o svarbeusiai kokybiskai bigsmile.gif


Dekui, uz patarimus, gal galetumete dar parasyti ka dazetes ir kiek kainavo, ir ar ilgai sis punkas jau dirba, nes anksciau apie ji neteko girdeti.
Dekoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Patarkit..
Turi maniskis odini svarka-striuke. Toks sakyciau kiaules odos (na kaip su skylutem biggrin.gif nemoku paaiskint).Anyway - ta striuke jam tinka ir patinka tik beda, kad yra sviesi. Ir valyt ja reik vos ne kas menesi (kas kainuoja min. 60lt) jei kasdien nesioja, nes kaklas ir rankoves issipurvina. Zodziu atsibodo tiek moketi - tai sugalvojo persidazyt. Sakau, kad bus jam kaip tam gaideliui is multiko, kur spalvas lietus nuplove ir po gero lietaus jo juoda spalva nusiplaus lotuliukas.gif Kaip is tikro? Kiek kainuotu dazykloj? Ir ar iseitu paciam nudazyt doh.gif ?
Atsakyti
Sveikutes!
ir as ieskojau kur ir kaip perdazyti trumputi puspaltuka. Jis buvo sviesiai zydros spalvos, o po valymu pradejo geltonos demes rysketi.
Tad, skambinau i Jogle - jie deja negalejo tokios paslaugos man pasiulyti.
Paskaiciau kitu SM patirti, tad atsirado toks klausimas: jei tai puspalti idesiu dazyti i skalbianke ir dar su auksta temperatura - tai jauciu istrauksiu keliais dydziais mazesni! biggrin.gif
O gal kuri jau bandete panasu daikta dazyti? O jei tik su saltu valdeniu paleisti dazyti? Sakyciau, jei uz jo perdazyma paims 100 lt. - brangoka.....
Aciu!! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 22 balandžio 2009 - 07:30
QUOTE(ugi @ 2009 04 16, 17:44)
Odai ir yra dazu g.gif


neisivaizduoju, nes odai neieskojau, siaip ten daug dazu yra, bet geriausia aisku butu nuvaziuoti ir issiaiskint ax.gif

QUOTE(fuksė @ 2009 04 22, 08:30)
Paskaiciau kitu SM patirti, tad atsirado toks klausimas: jei tai puspalti idesiu dazyti i skalbianke ir dar su auksta temperatura - tai jauciu istrauksiu keliais dydziais mazesni! biggrin.gif
O jei tik su saltu valdeniu paleisti dazyti?


i skalbianke su auksta temperatura man atrodo tikrai susitrauks ax.gif o su saltu vargu ar nusidazytu g.gif paltuko pati tikrai nedazyciau, jau geriau nunesti tiem, kas uzsiima drabuziu dazymu, jie paziures sudeti ir is patirties zinos kokioj temperaturoj galima dazyti, susitrauks ar ne ir pan.
Atsakyti
Kaune dazo kur anksciau buvo priesais Juze sena sena valykla, va ten yra ir dazykla, ir dekoratyvinis adymas
Atsakyti
va, atsidare prie kalvariju turgaus kazkokia dazykla. nu raso, kad dazo viska biggrin.gif nu bet tokia itartina man ji, kai buvau, tai buvo tik du berniukai vaikiskais veidais, tai sake, nudazys mano maikute biggrin.gif tai paziuresiu biggrin.gif eksperimentas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zuika* @ 2009 04 18, 01:15)
Dekui, uz patarimus, gal galetumete dar parasyti ka dazetes ir kiek kainavo, ir ar ilgai sis punkas jau dirba, nes anksciau apie ji neteko girdeti.
Dekoju mirksiukas.gif

tikrai nepamenu kiek as sumokejau,nes neseu kelis daiktus,bet tikrai nebrangei.o kiek senai jie dirba tai tikrai nepasakysiu.man pasiule mamos drauge ten nunesti,nes ji irgi savo rubelius ten nese ir liko patenkinta,as irgi nesiskundziu thumbup.gif
Atsakyti
sveikutės smile.gif aš irgi noriu nusidažyti bridžiukus. pernai nusipirkau žalios spalvos, o šiemet jau nenoriu žalių, noriu juodų. tai galvoju nusidažyti. bet nerandu niekur verysad.gif kažkada bandžiau pati dažyti šortus, tai nieko nesigavo unsure.gif tik sugadinau rūbelį. dabar galvoju reikia į profesionalus kreiptis. o gal pigiau bus nusipirkt naujus g.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzde21 @ 2009 04 25, 17:16)
sveikutės  smile.gif  aš irgi noriu nusidažyti bridžiukus. pernai nusipirkau žalios spalvos, o šiemet jau nenoriu žalių, noriu juodų. tai galvoju nusidažyti. bet nerandu niekur  verysad.gif  kažkada bandžiau pati dažyti šortus, tai nieko nesigavo  unsure.gif  tik sugadinau rūbelį. dabar galvoju reikia į profesionalus kreiptis. o gal pigiau bus nusipirkt naujus  g.gif


o kokiam mieste?
Atsakyti
QUOTE(Ronaldo @ 2009 04 22, 16:05)
Kaune dazo kur anksciau buvo priesais Juze sena sena valykla, va ten yra ir dazykla, ir dekoratyvinis adymas




Na,pagaliau,kažkas atsiliepė. biggrin.gif Didelis AČIŪ. thumbup.gif Įdomu,kokios ten kainytės,ar nelabai kandžiojasi??? ax.gif
Atsakyti