Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių dažymas

QUOTE(mocha @ 2009 10 20, 19:37)
Aš turėjau tokius tamsiai mėlynus džinsus, man jų modelis patiko nerealiai, o kas svarbiausia,tik nubluko spalva,bet nenusitrynė, tai sumasčiau atnaujint biggrin.gif taigi pasinaudojau patarimu ir nudažiau juos, su skalbimo mašina. Nu ir ką,atrodo kaip nauji,super! Atsinaujinau drabužėlį.
Viską dariau pagal instrukciją. du pakiukus dažų supyliau [atskiestus lašiuku vandens] ten,kur pilu skalbimo miltelius, užsstačiau ant aukščiausios temperatūros ir paleidau skalbti, kai pradėjo skalauti,įpyliau acto truputį [ten kur minkštiklį pilu] ir išplovė, vėl stačiau antrą kartą ant skalavimo programos. Daugiau nebestačiau.Ir man nusidažė dailiai,lygiai, vientisa spalva visur,atsinaujino siūlės net smile.gif žodžiu puikiai. būtinai bandykit, nemeskit džinsų wink.gif thumbup.gif
būdas patikimas ir super, sakiau dabar drąsiai dažysiu rūbus smile.gif

nu reiks pabandyti kuria diena smile.gif
Atsakyti
O kokia spalva dazet dzinsus? As turiu melynus dzinsus, kurie man nusitryne ant koju nuo masinos saugos dirzo. Tai noreciau juos nudazyti melynai, bet bijau, kad ta melyna spalva bus ryskiai melyna, ne tokia dzinsine melyna.
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2009 10 22, 09:37)
O kokia spalva dazet dzinsus? As turiu melynus dzinsus, kurie man nusitryne ant koju nuo masinos saugos dirzo. Tai noreciau juos nudazyti melynai, bet bijau, kad ta melyna spalva bus ryskiai melyna, ne tokia dzinsine melyna.

Aš pirkau dažus Norfoj, ten pasirinkimo iš mėlynų nebuvo tiesiog "mėlyna" ir viskas. Tai pirkau,kol šlapi buvo buvo super spalva, kai išdžiūvo tokia ne indigo, o labiau ryškesnė mėlyna,kas man nelabai,bet jau pripratau prie tos spalvos. Gal kur specializuotuose parduotuvėse galima rinktis spalvą iš paletės, nežinau.
Atsakyti
QUOTE(laaaurita @ 2009 10 15, 19:05)
Tai dabar noreciau suzinot kur ta  buvusi Juze Kaune?  g.gif  padesit? biggrin.gif


merginos, ar dar yra ta dazykla ? g.gif kurioj tiksliau ten vietoj? priesais juze ,tai perejus gatve ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnuzhe @ 2009 10 02, 15:53)
o kaip vilniuje, kur odinius drabuzius gerai dazo? jau viena karta odini svarkeli daziausi, tai nepatiko visiskai darbas, o kaina patyliu.. schmoll.gif


gal kas zinote? rekomenduokite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 10 17, 15:30)
Taigi išbandžiau dažymą skalbimo mašinoj. Nu žinot fainiai nusidažė viskas man, patiko. Tik su tais skalavimais užkniso, temperatūrą užstačiau ant 95 laipsnių, viskas ten garavo biggrin.gif bet rezultatas nustebino ir likau baisiai patenkinta, tik kol išvaliau ten paskuj... smile.gif Pirkau dažus aš Norfoj, po 1,90lt berods.
Žodžių ačiū už idėją puikią! wink.gif


o kur tuos dažus pylėt?
į skalbimo mašinos vidų, ar į stalčių skirtą skalbimo milteliams?
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2009 10 17, 15:26)
Ar tikrai saugu dažyti automatinėje skalbimo mašinoje?  g.gif


Esu daziusi jau ne karta ir juodais, ir melynais dazais, tai problemu kaip ir neiskilo 4u.gif Tik dabar niekaip neberandu juodu dazu verysad.gif doh.gif
Gal kazkuri matete ir galetumet patarti, kur butu galima isigyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2007 10 29, 15:55)
As tai pati dazau skalbimo masinoj. Ziurint kokia megztinio sudetis, tai tam skirtu dazu nusipirkt. IKI parduotuvej buna medvilnei, linui. O Maximoj dirbtiniam pluostui, tokie juodi pakiukai, vadinasi Aniliniai dazai.
Viska padarau pagal instukcija. Dejau 2 pakiukus dazu. Ten lygtais reik istirpinti dazus stiklineje, ipilti i bugna stikline rupios druskos, supilt ta dazu tirpala ir skalbti. Nusidaze viskas gerai.  Sintetine plostine striuke tapo melyna.



O tuos ištirpintus dažus irgi į bugną supilti,ar i stalčiuką,kur skalbimo milteliai beriasi??? rolleyes.gif Ir jeigu švarkelį dažyti,neužtektų vieno pokiuko dažų?
Atsakyti
Labai įdėmiai neskaičiau temos, bet kaip jūs sakot,jog dažo rūbelius savanoriuose priešais juzę- tai nesutinku,nes buvau nuvažiavusi ir sakė,jog nedažo schmoll.gif
mano žiniomis Kaune dažo tik vienoj vietoj - šalia akropolio, griunvaldo įėjimo, yra skalbykla,tai vat joje rubelius dažo,bet tik juodai. Tikiuosi padėjau kiek nors smile.gif
Atsakyti
Gal ne ten patekau, bet norejau paklausti kaip baltus batus odinius nudazyti arba juodai,arba rudai?ar batu taisyklose taip daro?ar namie galima padaryti? aciu.
Atsakyti
nusipirkau senukuose juodu dazu medvilnei, noriu dzinsus pablukusius atnaujinti, ten parasyta sodos ir druskos, kad reikia deti, apie skalbimo masina isvis nieko neraso, ar kas daze su tokiais bijau skalbimo masina ir dzinsus sugadinti g.gif
paskaitinejau radau, kad daze kazkas su tokiais dazais, na ka meginsiu ir as
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 15 kovo 2010 - 18:21
niekas nekomentuojat pati pasikomentuosiu smile.gif
daziau dzinsus ir vyriskus marskinius pablukusiuos juodai, vienas pakelis dazu is senuku, tai nudaze neblogai tik neeme sviesesniu vietu siandien perdaziau su dviem pakeliais dazu lauksiu kol isdzius matysiu ar gerai gavos kol kas atrodo kad viskas ok,
dazus +druska+soda pyliau sumaisytus su vandeniu i masinos bugna pirmakart ir acto i skalavimo skyreli ipyliau, tai patarimas dazus gerai istirpinti 0,5l vandens kaip raso, nes antraji karta su mazesniu kiekiu maisiau tai liko grudeliu ir jais apsiterlino masinos dureles ir gumos salia ju.
Atsakyti