Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių dažymas

Odora, kaip supratau dėjot dažus į skalbimo mašiną ir tokiu būdu nusidažė? O jei aš pamirkyčiau, o poto išplaučiau, manau galimas ir toks variantas? Baisiai gaila ekspereimentuoti nauja skalbimo mašina.
Kaip dabar drabužiai? netepa? spalvos laikosi? smile.gif
Atsakyti
sveikos gal kasnors zinote ar imanoma nudazyt striuke?
Atsakyti
dazant skalbimo masina, kur reikia pilti dazus - i ten, kur miltelius? ir galima iskart kelis rubus deti?
p.s. Atsiprasau,jei kvaili klausimai,bet labai noriu pasikeisti keleta rubeliu,o pinigeliu valyklom gaila.. ax.gif
Atsakyti
As tai siandien radau RIMI parduotuvej,kaina 21lt. Tik gaila viena spalva buvo - melyna...
Tai jau draugas laukia siom dienom mano eksperimentu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AgneGagne @ 2010 03 23, 23:30)
As tai siandien radau RIMI parduotuvej,kaina 21lt. Tik gaila viena spalva buvo - melyna...
Tai jau draugas laukia siom dienom mano eksperimentu  biggrin.gif


Sie dazai, kur radote Rimi, labai geri thumbup.gif tik gaila, kad juodos spalvos niekur nebera sad.gif
As su jais daziau skalbimo masinoj, tai dejau tas dvi dezutes, kurios pakelyje yra, is karto i bugna ir druska pyliau taip pat i bugna ax.gif nusidaze tikrai gerai bigsmile.gif
Atsakyti
taip dejau visus ingridientus i vidu, tik acta i skalavimo priemones skyreli (jis teoriskai turetu uztvirtinti spalva)
nesiojas gerai nedazo smile.gif masinoje manau geriau dazyti nes nuolat makaluojant drabuzius jie tolygiai nusidazo
beje skalbiau kelis kart masina atrode, viskas ok, bet neseniai sudejau baltus daiktus ant virinimo rezimo kai kurie papilkejo sad.gif vistik tu dazu lieka viduje ir ant aukstos temperaturos jie pradeda kibti i kitus rubus
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 03 24, 11:25)
taip dejau visus ingridientus i vidu, tik acta i skalavimo priemones skyreli (jis teoriskai turetu uztvirtinti spalva)
nesiojas gerai nedazo smile.gif masinoje manau geriau dazyti nes nuolat makaluojant drabuzius jie tolygiai nusidazo
beje skalbiau kelis kart masina atrode, viskas ok, bet neseniai sudejau baltus daiktus ant virinimo rezimo kai kurie papilkejo sad.gif vistik tu dazu lieka viduje ir ant aukstos temperaturos jie pradeda kibti i kitus rubus

tai reikejo masina "valymo" rezimu prasukti...galiu gera buda parekoenduoti mirksiukas.gif ipilta i bugna, na i masinos vidu tris pokelius maistines citrinos rugsties ir ant auksciausios temperaturos skalbiat..tuscia...sitaip atnaujinti rekomenduojama i 2 men karta, nes pasalina visas kalkes ir pan. mirksiukas.gif , ta pati ir su virduliu darau thumbup.gif, niekad neperku tu spec. kalkems, nes velnias zino kokiu chemiju ten prideta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo %ziema%: 24 kovo 2010 - 15:14
Kur Kaune rasti padorią dažyklą.
Atsakyti
QUOTE(alandeco @ 2010 03 24, 10:00)
Sie dazai, kur radote Rimi, labai geri  thumbup.gif  tik gaila, kad juodos spalvos niekur nebera sad.gif
As su jais daziau skalbimo masinoj, tai dejau tas dvi dezutes, kurios pakelyje yra, is karto i bugna ir druska pyliau taip pat i bugna  ax.gif  nusidaze tikrai gerai  bigsmile.gif



smile.gif dekui uz atsakyma,nes as juos tik radau,bet nepirkau,galvoju cia pirma parasysiu.
man taip pat reikia juodos spalvos,tai dar mastau i senukus nuvaziuoti,ten turetu buti,nes Maximoj sake nebuna tokiu dalyku
Atsakyti
QUOTE(pikudama @ 2009 08 24, 00:22)
... ir po to, po keliu savaiciu ieskojimo kazkaip nuklydau ten i ta gala prie spaudos rumu, i dazykla rusy prie laisves stoteles ir man tai buvo toks atradimas - kraupus, bet vienintelis. lotuliukas.gif  aisku megztuko nenudaze, pradzioj sake kad tokiu mazmoziu nedaro, po to paeme ir delse, kokius tris kartus kai apsilankiau, ir dar buvo procesas realiai nepajudejes, supykus pasiemiau ji tik isbalinta, bet nebeperdazyta i naujai zalia spalva..  doh.gif

taigi  lotuliukas.gif  grizti ten nenoriu, bet noriu dazyt medvilnine suknyte, sugadinta per plauku chemini sarmos kirpykloj , ne pati.


gal ir aš ten pat buvau, jei rusy netoli nuo Spaudos rūmų, prie viaduko, kur "Iki" tam pačiam pastate dar yra (o toliau "Humana"). Ten dar kitų elektros prekių remontas yra. Leistis į rūsį nejauku, laiptai statūs. priėmėjas "laužyta" kalba užpildė kvitą ir atidavė, o tel. Nr. savo neparašė, tik mano tel. numerį užsirašė. Laukiau ilgai - neskambino. Po to teko važiuoti - radom raštelį paliktą, kad išvyko į kauną. Dar teko ... ieškoti aiškintis, nauja liemenė mano dingo ir galų gale dar po mėnesio paieškų pinigus 30 lt grąžino, bet daugiau ten ką nors nešti aišku noro nėra.
Atsakyti
pasiskiciau ir jau radau toki klausima, bet dar niekas i ji neatsake, nuejus i maxima ar norfa i koki skyriu man eit ieskot tu dazu?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Perskaičiau gana nemažai, bet vistiek kilo keli klausimai doh.gif
1. Noriu dažyti tamsiai mėlynus džinsus, bet jeigu juos dažyti noriu ne mėlynai, o juodai, ar gausis?
2. Juos skalbti išvirkščius ir normaliai?
3. Kai rūbą nudažai, ar jį būtina dar kartą poto perplauti?
4. Ar netepa paskui kitų rūbų, kūno?
Tam kartui tiek, ačiū 4u.gif
Atsakyti