Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužių dažymas

Taigi kiek supratau jus skalbimo mašinoj dažot su šiais dažais:
user posted image
IKI mačiau jog jų yra ir raudonų, mėlynų,juodų,vyšniavų..
gal kuri patartų kokio kiekio dažų reiktų vieniems džinsams nudažyti? o po to nenusiskalbia spalva?
Atsakyti
taip tokie, as daziau vienu kartu dzinsus ir marskinius tai ispirmo karto su vienu pakeliu neuzteko, daziau antrakarta su dviem pakeliais dazu
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2010 04 14, 12:12)
Taigi kiek supratau jus skalbimo mašinoj dažot su šiais dažais:
user posted image
IKI mačiau jog jų yra ir raudonų, mėlynų,juodų,vyšniavų..
gal kuri patartų kokio kiekio dažų  reiktų vieniems džinsams nudažyti? o po to nenusiskalbia spalva?


aš su tokiais dažiau marškinius du kartus, tai nusidažė na juodai, o pilkai sad.gif
Atsakyti
Leblon, tai baltus bandėt juodai nudažyti ?
Aš tai suprantu kad su šiais dažais nudažyt galima pvz išblukusią juodą juodai ir t.t., na tik atgaivint drabužėlio spalvą..
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2010 04 15, 15:33)
Leblon, tai baltus bandėt juodai nudažyti ?
Aš tai suprantu kad su šiais dažais nudažyt galima pvz išblukusią juodą juodai ir t.t., na tik atgaivint drabužėlio spalvą..


jo, baltus dažiau.
Atsakyti
Na ka merginos, būkite atsargios su tais dažymais skalbyklėje... Jau prieš kiek laiko rašiau, kad nudažė super ir, kad skalbyklei nieko. Bet... Šiandien teko skalbti šviesius skalbinius ir nutiko katastrofa: išėmiau iš skalbyklės savo mylimiausią apatinį trikotažą, naują Nike treningą ir dar nemažai vertingų daiktų su... įgytu mėlynu atspalviu. Žinok vos infarktas neištiko, nebežinau ką daryti... Bet jau daug skalbiau visko ir nieko nebuvo, o čia tau išlindo pačiu netinkamiausiu būdu... Gal tikiuosi atsiskalbs tas mėlynumas nuo daiktų, bet jei ne tai ką, ekspermentas bus padaręs daugiau žalos negu naudos... verysad.gif
Atsakyti
tai jauciu baltus ant aukstos temperaturos skalbete, nes man irgi taip padaze kai virinimo rezimu buvau nustaciusi, tikrai reikes citrinos rugstim pravaryti
Atsakyti
Paskaiciau paskutinius kelis psl., is tiesu tai ir as labai noreciau atsviezinti keleta rubeliu, juodos spalvos, taciau nublukusios. Su skalbimo masina eksperimentuoti visiskai neturiu noro, taip jau buna, kad "kiaule palenda", kai maziausiai tikiesi, valyk nevales ten su citrinomis, rugstelemis ar dar kuo biggrin.gif .

Kaip elgiates kitos, kurios nedazote drabuziu su skalbimo masina? Ar yra kazkokia alternatyva?

Ir dar klausimelis-turiu juoda pablukusi svarkeli, del dazymo skalbykloje tariausi su ten dirbancia moterimi-sake gali susitraukti svarkelis, tai idomu ar namu salygomis dazant, negali atsitikti taip pat?

Dzinsus jau daziau viena karta skalbykloje, tai buvo gerai, atitarnavo puikiai, tik jei gerai pamenu, pradzioje padazydavo kojas doh.gif Dabar jau gerokai nusitrynusi ju spalva, bet moraliskai dar neatgyveno rubelis, tai vietoj to, kad ismesti, laaaaabai noreciau dar panesioti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liusijana @ 2010 04 15, 16:40)
Na ka merginos, būkite atsargios su tais dažymais skalbyklėje...



Berods thomas philips parduotuveje, yra tokie milteliai, skirti nusidazusiems rubams sugrazinti spalva.Pabandykit, gal jie pades mirksiukas.gif Tuo atveju kai imeti tarp sviesiu rubu raudona kojine - suveikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 04 15, 19:57)
tai jauciu baltus ant aukstos temperaturos skalbete, nes man irgi taip padaze kai virinimo rezimu buvau nustaciusi, tikrai reikes citrinos rugstim pravaryti


Tame ir esmė, kad skalbiau tik ant 40 laipsnių...
QUOTE(GinCherry @ 2010 04 15, 21:23)
Berods thomas philips parduotuveje, yra tokie milteliai, skirti nusidazusiems rubams sugrazinti spalva.Pabandykit, gal jie pades  mirksiukas.gif Tuo atveju kai imeti tarp sviesiu rubu raudona kojine - suveikia  biggrin.gif


Labai ačiū už informaciją mėginsiu užsukti pažiūrėti tokios prekės smile.gif O šeip jau tikrai esu numačiusi gal net rytoj skalbyklės valymą su citrinos rūgštimi ax.gif
Atsakyti
Vilniuje: Pylimo g. 37 yra drabužių ir avalynės taisykla, jie ten ir drabužius dažo, kainos sutartinės. Man nudažė vasarinę suknelę, suknelė labai maža, nusiderėjau iki 30 litų rolleyes.gif Dėl darbo kokybės jokių priekaištų neturiu, suknelės spalva visiškai atnaujinta smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal dar kas zinote kokiu drabuziu valyklu/skalbyklu, Vilniuje/Kaune/Alytuj kurios dazytu drabuzius? Nusipirkau nauja silkine suknele, kuria vilkejau vos viena karta ir lengvai perskalavau rankomis vandeniu. kai pamaciau isdziuvusia vos sokas neistiko, nes virsutine sukneles dalis visiskai nublukusi melyna spalva, suknele pirkta is Ivo Nikkolo 100% silkas, bet kokybes visiskai 0. Pati namuose bijau dazyti, kad dar labiau nesugadinti sad.gif
Atsakyti