Įkraunama...
Įkraunama...

LARINGITAS

QUOTE(deimantinė @ 2009 01 22, 09:22)
Israsnt namo mums gydytoja išraše ampuliu DEXAMETHASON galima ir sugirdyti.

na aš šitą vaistuką duočiau jei jau tikrai blogai unsure.gif nepatinka man tokie schmoll.gif nors po ranka turiu visada, bet panaudot dar neteko ( tpfu x 3 ) unsure.gif
Atsakyti
Papasakosiu,kaip as susitvarkiau su sia liga.Dabar ji mums praeina kaip sloga arba eilinis persalimas,jei isryto atsikelia su laringitiniu kosuliu tai iki pietu su arbatomis bronteksu ir ventolinu jau buna dregnas kosulis.Yra vaistai ,,ribumunilis'',jis stimuliuoja imuniteta.Antras patarimas,tai kiek imanoma venkite antibijotiku,nes jie imuniteta ardo.Tecias dalykas ka as dariau ,tai grudinau,ju gerklytes.Siam reikalui as pasirinkau vasara:pieno,jogurto nebesildziau, istraukiu is saldituvo ir duodu.Ledai ,maudynes kol lupos nepamelinuodavo.Tris dienas potokiu maudyniu,gyvendavau baimej,bet viskas baigesi laimingai,net slogos nebuvo.Gal ir jums padetu.
Atsakyti
QUOTE(zareta @ 2009 01 23, 00:32)
Papasakosiu,kaip as susitvarkiau su sia liga.Dabar ji mums praeina kaip sloga arba eilinis persalimas,jei isryto atsikelia su laringitiniu kosuliu tai iki pietu su arbatomis bronteksu ir ventolinu jau buna dregnas kosulis.Yra vaistai ,,ribumunilis'',jis stimuliuoja imuniteta.Antras patarimas,tai kiek imanoma venkite antibijotiku,nes jie imuniteta ardo.Tecias dalykas ka as dariau ,tai grudinau,ju gerklytes.Siam reikalui as pasirinkau vasara:pieno,jogurto nebesildziau, istraukiu is saldituvo ir duodu.Ledai ,maudynes kol lupos nepamelinuodavo.Tris dienas potokiu maudyniu,gyvendavau baimej,bet viskas baigesi laimingai,net slogos nebuvo.Gal ir jums padetu.


nu kas čia per patarimas jei tik ryte atsikeliat su laringitiniu kosuliu, tai dar reiki ryto sulaukt, ojei nieko nedarysi naktį, tai prognozė gali būt liūdna. Jau ne pirmą kartą kartojuosi, kad tikro laringito su arbatom ir bronteksu tikrai neišgydysi, gal jums po naktinio sauso oro tas toks laringitinis kosulys būna ir kai sudrėkinat gerklytę , tai ir atkostit drėgnai.O tas ventolinas tikrai negydo laringito, jis tik plečia bronchus. Grūdinti labai gerai, bet laringitą dažniausiai sukelia virusai.Ir laringito nieks negydo antibiotikais , tik jo pasekmes, kai kosulys nusileidžia į bronchus ar plaučius ir kai jau išeitis nėra tada ir skiria.
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2009 01 23, 10:17)
nu kas čia per patarimas jei tik ryte atsikeliat su laringitiniu kosuliu, tai dar reiki ryto sulaukt, ojei nieko nedarysi naktį, tai prognozė gali būt liūdna. Jau ne pirmą kartą kartojuosi, kad tikro laringito su arbatom ir  bronteksu tikrai neišgydysi, gal jums po naktinio sauso oro tas toks laringitinis kosulys būna ir kai sudrėkinat gerklytę , tai ir atkostit drėgnai.O tas ventolinas tikrai negydo laringito, jis tik plečia bronchus. Grūdinti labai gerai, bet laringitą dažniausiai sukelia virusai.Ir laringito nieks negydo antibiotikais , tik jo pasekmes, kai kosulys nusileidžia į bronchus ar plaučius ir kai jau išeitis nėra tada ir skiria.

thumbup.gif thumbup.gif vat ir as noriu pritarti nuomonei,kad tikrasis laringitas taip greitai nepraeina,ir grudink negrudines snipstas gaunasi,visa vasara valgeme ledus ,ir tikrai naudos nemaciau,o piena pati niekada negeriu istraukto is saldytuvo,tuo labiau ir vaiko lediniu pienu negirdau,isaugs tie musu kleckai ta nelemta laringita,ir tada galesim prisiminti sia liga kaip baisu sapna doh.gif
Atsakyti
panasu, kad si karta musu laringitas pereina i bronhita sad.gif
Gerem Hiconcil antib, bet kai siandien gyd isgirdo kaip koseja, pakeite is karto i stipresniu antib, nes vienoj pusej jau girdis karkalai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2009 01 23, 12:17)
nu kas čia per patarimas jei tik ryte atsikeliat su laringitiniu kosuliu, tai dar reiki ryto sulaukt, ojei nieko nedarysi naktį, tai prognozė gali būt liūdna. Jau ne pirmą kartą kartojuosi, kad tikro laringito su arbatom ir  bronteksu tikrai neišgydysi, gal jums po naktinio sauso oro tas toks laringitinis kosulys būna ir kai sudrėkinat gerklytę , tai ir atkostit drėgnai.O tas ventolinas tikrai negydo laringito, jis tik plečia bronchus. Grūdinti labai gerai, bet laringitą dažniausiai sukelia virusai.Ir laringito nieks negydo antibiotikais , tik jo pasekmes, kai kosulys nusileidžia į bronchus ar plaučius ir kai jau išeitis nėra tada ir skiria.

Sutinku su kiekvienu tavo issakytu teiginiu.Isskirus viena,kad po sauso oro nakti,gali atsikelti su laringitiniu kosuliu.Net bronchitui ar plauciu uzdegimui sis kosulys nebudingas.Patikek tris metus as ta liga gydziau tais paciais metodais,kaip ir visos kitos cia rasancios ir ta naktini siauba,ir ligonines patyriau ir as.Bet tas mano metodas naudojamas ne tada kai jau vaikas serga.As paminejau vaistus RIBUMUNILI kuris vartojamas stimuliuoti vaiku imuninei sistemai.Ji pavartojus,nera taip kad vaikas visai neserga,bet betkuri liga praeina zymei lengviau,taip pat mano atveju ir laringitas.O antibijotikus as paminejau tik del to,kad nuo antibijotiku prarandamas imunitetas.O visus kitus budus as naudoju kaip prieda prie situ vaistu.
Atsakyti
Jeigu ka, tai nurasau jums informacini RIBUMUNILIO lapeli ,kad man nereiktu savo zodziais pasakoti kas tai per vaistas:''KAS YRA RIBOMUNYL IR KAM JIS VARTOJAMAS:ribomunyl yra naujas imunostimuliatorius.Veikloji jo medziaga ribosomos ekstrahuota is bakteriju,kurios dazniausiai sukela nosies(rinita,sinusita),gerkles(gerles skausma,faringita,laringita,tonzilita ir kt.)ausu(otita),bronhu ir plauciu(bronhita,tracheobronchita)infekcijas.Organizmas reaguoja ipatekusias ribosomas,aktyvindamas naturalius apsaugos budus,kurie normalioje busenoje uztikrina organizmo apsauga,nuo mikroorganizmu.Ribomunyl padeda ausu.nosies,gerkles irkviepavimo taku infekcijomis serganciam zmogui kovoti su liga,todel saugo nuo infekekcijos atkryciu ir komplikaciju.,,Mums sie vaistai padejo lengvai persirkt laringitu,bet ir kitos ligos praeina lengvai,be antibijotiku.Rasau ,,padejo'',nes siais metais siu vaistu nevartojom,ir kol kas rimtai nesirgom.Gal ir jus kartais isgelbes nuo to naktinio kosmaro kurio vardas,, laringitas''.
Atsakyti
Mano didysis irgi yra prasirges laringitu. sirgo visas tris savaites.
cia yra siek tiek informacijos apie sia liga
http://www.pasveik.l...laringitas/4475
Atsakyti
nenoriu su niekuo ginčytis, tik meldžiu kiekvieną kart dievo, kad mus tas užklupęs laringitas būtų kuo silpnesnis, o ne žibiškas ir iš niekur nieko,oi kaip aš jo bijau, kas susidūrė, tai mane supranta. Nežinai tada už ko net griebtis ir kas gali padėti.
Mums daktarė nepatarė Rimunalio, bet sakė, kai prie mūsų kimba dažniau virusai, tai rekomendavo Imunotrofiną.
Visoms linkiu nesirgti tokio stiprumo kokiu mes serga.
o kažkas rašė apie karkalų atsiradimą, tai pabandykit pasimasažuot, padūkt, pašokinėt ir jei jau tada tas karkalas nemažėja, tai ir antibai neprošal, nors po stipraus laringito ir mes nevisada išsikapstom be jų. Mums kuo lengvesnis laringitas, tu greičiau praeina tie drėgni kosuliai ir slogos.
Papildyta:
o gal kas turi patirties kada laringitas jau kaip išaugamas, ar jis švelnėja vaikui augant?
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2009 01 24, 13:07)
nenoriu su niekuo ginčytis, tik meldžiu kiekvieną kart dievo, kad mus tas užklupęs laringitas būtų kuo silpnesnis, o ne žibiškas ir iš niekur nieko,oi kaip aš jo bijau, kas susidūrė, tai mane supranta. Nežinai tada už ko net griebtis ir kas gali padėti.
Mums daktarė nepatarė Rimunalio, bet sakė, kai prie mūsų kimba dažniau virusai, tai rekomendavo Imunotrofiną.
Visoms linkiu nesirgti tokio stiprumo kokiu mes serga.
o kažkas rašė apie karkalų atsiradimą, tai pabandykit pasimasažuot, padūkt, pašokinėt ir jei jau tada tas karkalas nemažėja, tai ir antibai neprošal, nors po stipraus laringito ir mes nevisada išsikapstom be jų. Mums kuo lengvesnis laringitas, tu greičiau praeina tie drėgni kosuliai ir slogos.
Papildyta:
o gal kas turi patirties kada laringitas jau kaip išaugamas, ar jis švelnėja vaikui augant?

Laringitas yra "išaugamas" apie 5, rečiau 7- tuosius metus.Tai susiję ne tiek su stiprėjančiu imunitetu, kiek su tuo, kad augant vaikui, "auga" ir jo kvėpavimo takai.Gerklose esantis balso plyšys platėja, todėl net ir susirgus virusine infekcija, gleivines paburkimas nebesukelia dusulio ir "lojančio" kosulio.Vyresni vaikai ir suaugę taip pat serga laringitais, tačiau jie nebekelia pavojaus, o pasireiškia tiesiog gerklės skausmu ir balso prikimimu, bet jau be apsunkinto įkvėpimo.
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2009 01 24, 13:07)
nenoriu su niekuo ginčytis, tik meldžiu kiekvieną kart dievo, kad mus tas užklupęs laringitas būtų kuo silpnesnis, o ne žibiškas ir iš niekur nieko,oi kaip aš jo bijau, kas susidūrė, tai mane supranta. Nežinai tada už ko net griebtis ir kas gali padėti.
Mums daktarė nepatarė Rimunalio, bet sakė, kai prie mūsų kimba dažniau virusai, tai rekomendavo Imunotrofiną.
Visoms linkiu nesirgti tokio stiprumo kokiu mes serga.
o kažkas rašė apie karkalų atsiradimą, tai pabandykit pasimasažuot, padūkt, pašokinėt ir jei jau tada tas karkalas nemažėja, tai ir antibai neprošal, nors po stipraus laringito ir mes nevisada išsikapstom be jų. Mums kuo lengvesnis laringitas, tu greičiau praeina tie drėgni kosuliai ir slogos.
Papildyta:
o gal kas turi patirties kada laringitas jau kaip išaugamas, ar jis švelnėja vaikui augant?

taip jis isaugamas,dukra sirgo laringitais iki 5 metu,kievienas laringitas budavo vis lengvesnio sunkumo,ir paskutinis buvo tik laringitinis kosulys be dusulio,bet ja pavykdavo atgriebti su siltais garais ir kompresais,o sunelis be rimtu vaistu ir inhaliaciju niekaip neissikapsto,gal ir ligos keiciasi su metais,nes juk ir ligoninese jokiu inhaliatoriu nebudavo,ant lovytes budavo is selofano palapine ir ten garus siltus leisdavo,ir vaikai taip pasveikdavo,o dabar su inhaliaturium ir dar su adrenalinu sunku ta bjaurybe iveikti,na mano mazius sirgo spalio menesi ,tai sakyciau jau reteja susirgimai laringitu thumbup.gif
bet kitos ligos niekaip neapleidzia vis darzelyje koki virusiuka pasigauna ir tada jau su komplikacijom buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zareta @ 2009 01 23, 22:37)
Jeigu ka, tai nurasau jums informacini RIBUMUNILIO lapeli ,kad man nereiktu savo zodziais pasakoti kas tai per vaistas:''KAS YRA RIBOMUNYL IR KAM JIS VARTOJAMAS

gėrėm pernai...nepadėjo..... mūsų atveju pinigų kišimas balon . Tik va ką tikrai jau pastebėjau, kad mano dičkė ( greit bus 6 ) serag vis lengvesne forma bigsmile.gif na tikrai eina į pabaigą baisieji laringitai ( o kokių jų tik nebuvo ) smile.gif metai kiti ir galbūt išsivaduosim visai rolleyes.gif bet va žinau atvejį, kai net 10 metis berniukas sirgdavo labai sunkiu laringitu, i ligonine greitoji jau pamėlusį nuveždavo unsure.gif
Atsakyti