Įkraunama...
Įkraunama...

LARINGITAS

Na, kitos mamos tai visai rekomenduoja ribunobyl, mes irgi bandom vartoti smile.gif
Atsakyti
mes tik prieš mėnesį sirgom, o šiandien iš ryto pradėjo lot tuo baisiu kosuliu doh.gif jau nakties bijau net laukt , dabar mačiau omoron inhaliatoriui akcija, reikės nuspirkt, nes jaučiu, kad tas laringitas mano sūnelio silpnoji vieta. Dukrai dabar 8 metai, bet dar nei karto nesirgo, o mažius jau ketvirtą kartą susirgo.
Atsakyti
zinoma pirk inhaliatoriu,nes jei rimtas laringitas bus sunku be ligonines isgydyti,ir dar labai gerai Phosphor Homaccord lasiukai,tik isgirsti sunku kosuli iskarto duodi ju ir gali isvengti dusulio,dar gyslociu arbata labai gerai nuima spazmus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazina37: 27 sausio 2009 - 11:27
Deja mes irgi jungiames i bury serganciu sia siunkia liga. Is tiesu tikriausia tiesa kad laringitas kartojasi. Pirma karta susirgom lapkricio pradzioje, pirmas kartas nieko nezinom, dusino nakty nerealiai, ant rytojaus i namus iskviesta gydytoja diagnozavo laringita (nors man jau ir paciai buvo aisku) patekom i ligonine. Aciu dievui laiku, tai greitai ji nugesinom. Praeita savaite vel apturejom ta gery. Viskas parsidejo kaip eilinis virusinis susirgimas, taciau sukilo kosulys kuris perejo i lojima. Nuo pirmojo laringito mes jau nusipirkom inhaliatoriu. Tik uzejus lojimui ir dusinimui as inhaliuoju adrenalinu. Per para laiko kazkur nuimu lojima. Dabar mums bronchitas, kosejam slapiai ir niekaip nepraeina temperatura g.gif Diena jos nebuna, vakare sukyla. Gydytoja sako dar neverta nerimauti, taciau man jau neramu g.gif Temperatura nuo antradienio t.y. 5 dienos jau, manau kad cia kazkas giliau. Ir dienom jis buna toks mieguistas, bejegis. Nors valgo neblogai, geria arbatu daug. Bijau kad nebutu plauciu uzdegimo unsure.gif Sakiau jeigu ryt viskas kartosis vaziuojam i ligonine, lai daro plauciu rentgena, nepatinka man ta temperatura vakarais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(daika @ 2009 01 27, 10:55)
dabar mačiau omoron inhaliatoriui akcija,

Laba,o kur matet akcijas šiems inhaliatoriams? pas mus irgi jau laringitas trečią kartą atkeliavo per 3 menesius.
Atsakyti
labukas, pas mus siandien buvo atvaziavus gydytoja ir nustate ta prakeikta laringita, nors pradejo pries kelias dienas lyl koseti po truputi, galvojau kad seip persalo. o jau nuo siandien imsiuos priemoniu: gydytoja liepe garintis su inchaliatorium vakarais ir priepolio metu, dar tepti su Resorban kremu pedutes, krutine ir nugaryte, salbutamoli, prospana naudot ir dar antibiotiku, nes jau kelios dienos kaip nepraeina. tik nzn ar verta duot, jei nera temperaturos visai? pes pirma syk susirgom, del to man baisu... verysad.gif
Atsakyti
Galiu pasakyt kad musu vaikuciai issaugs is to laringito. Mano vyresnioji budama 2,1men isejo i darzeli ir prasidejo bronchitai, laringitai. Ir taip iki beveik 5m. Pradejo eiti i paruosiama rimtos ligos nebuvo. Tad tik reikia laukti kol issaugs as su viena sulaukiau, dar viena liko. As ir su mazaja gulejau ligoninej su laringitu, ji apgyde bet uztat dar parsivezem viduriavima. Tad kai manoji pradeda loti o ypac nakti as jai sugirdau DAMETHASON. As anksciau rasiau, gal ir mamytes man del to nepritars, bet i ligonine tikrai nelabai jau ir noriu savo leliuko tempti. Tai dabar jai duodu kramtomu vitaminu.
Atsakyti
Mano vaikas sirgo laringitu sausio pradzioje. Gulejo ligonineje. Ir mums gydytoja patare, kad po laringito reiketu pasidaryti alergijos tyrimus, nes jos zodziais tariant laringitas siaip sau nebuna. Na va dabar pasidarem tyrimus ir kita savaite suzinosim rezultatus. Gal laringitas yra kazkuo susijes su alergija, net nezinau.
Papildyta:
QUOTE(viliuko_mama @ 2009 02 04, 16:42)
labukas, pas mus siandien buvo atvaziavus gydytoja ir nustate ta prakeikta laringita, nors pradejo pries kelias dienas lyl koseti po truputi, galvojau kad seip persalo. o jau nuo siandien imsiuos priemoniu: gydytoja liepe garintis su inchaliatorium vakarais ir priepolio metu, dar tepti su Resorban kremu pedutes, krutine ir nugaryte, salbutamoli, prospana naudot ir dar antibiotiku, nes jau kelios dienos kaip nepraeina. tik nzn ar verta duot, jei nera temperaturos visai? pes pirma syk susirgom, del to man baisu... verysad.gif

o mano dukryte kai gulejo ligonineje su laringitu tai mus grieztai uzdraude naudoti resorban krema, nes laringito atveju jis gali uzspazmuoti vaikui kvepavima. jis tinka tik kai yra bronchitas ar siaip kosulys.
siaip laringito atveju antibiotiku nereikia, na nebent temperatura turi. juk kai yra laringitas svarbiausia yra kvepavimas. jeigu turite inhaliatoriu tai geriausias dalykas yra pakvepuoti su fiziologiniu tirpalu (vaitineje buna) arba borzomi mineraliniu (jis turi drusku). dar pabandykite prileisti vonioj karasto vandens ir tegu vaikas toje patalpoje pabuna. velgi bus lengviau kvepuoti.
Atsakyti
QUOTE(Iloncikas @ 2009 02 05, 23:51)
Mano vaikas sirgo laringitu sausio pradzioje. Gulejo ligonineje. Ir mums gydytoja patare, kad po laringito reiketu pasidaryti alergijos tyrimus, nes jos zodziais tariant laringitas siaip sau nebuna. Na va dabar pasidarem tyrimus ir kita savaite suzinosim rezultatus. Gal laringitas yra kazkuo susijes su alergija, net nezinau.
Papildyta:

o mano dukryte kai gulejo ligonineje su laringitu tai mus grieztai uzdraude naudoti resorban krema, nes laringito atveju jis gali uzspazmuoti vaikui kvepavima. jis tinka tik kai yra bronchitas ar siaip kosulys.
siaip laringito atveju antibiotiku nereikia, na nebent temperatura turi. juk kai yra laringitas svarbiausia yra kvepavimas. jeigu turite inhaliatoriu tai geriausias dalykas yra pakvepuoti su fiziologiniu tirpalu (vaitineje buna) arba borzomi mineraliniu (jis turi drusku). dar pabandykite prileisti vonioj karasto vandens ir tegu vaikas toje patalpoje pabuna. velgi bus lengviau kvepuoti.

smile.gif kai sužinosit alergijos rezultatus parašykite, gal ir mums vertėtų pasidaryt
Atsakyti
QUOTE(Iloncikas @ 2009 02 06, 00:51)

o mano dukryte kai gulejo ligonineje su laringitu tai mus grieztai uzdraude naudoti resorban krema, nes laringito atveju jis gali uzspazmuoti vaikui kvepavima. jis tinka tik kai yra bronchitas ar siaip kosulys.
siaip laringito atveju antibiotiku nereikia, na nebent temperatura turi. juk kai yra laringitas svarbiausia yra kvepavimas. jeigu turite inhaliatoriu tai geriausias dalykas yra pakvepuoti su fiziologiniu tirpalu (vaitineje buna) arba borzomi mineraliniu (jis turi drusku). dar pabandykite prileisti vonioj karasto vandens ir tegu vaikas toje patalpoje pabuna. velgi bus lengviau kvepuoti.



Laringitas, klastinga liga prasideda vos ne staiga ir pagrinde nakti. Aš kažkur skaičiau ,kad laringitui netinka silti garai, geriau vesesni, kambario temp. ir su adrenalinu. Aš irgi įsigijau garų aparatą. Nes kai tik prasidėdavo priepolis tai mano mergina labai puldavo į paniką, tai būdavo kol nuramini, poto greitai garindavau su eukabaliu, bet matomai jai nelabai tiko, spazmai sustiprėdavo, tai kol neturėjau salbutamolio, duodavau ventolino,kad nors kiek praplėstų. Po kelių tokių priepolių, kurie baigdavosi ligoninėse, mes jau atrodo išmokom susidoroti ir namie.
Pavojingiausia yra mažiem vaikučiam, nes jų dar kvepavimo takai siauri. Iki 5 m. kažkur vaikučius kamuoja tas bjaurybė laringitas.
Atsakyti
Sveikos (tikiuosi) 4u.gif
Stojam ir mes į laringitininkų gretas verysad.gif Vasario 3d. Sužinojom, kas per velnias tai, o bet tačiau jokių dusimų nebuvo, ar lojančio kosulio, tik temperatūra virš 38C. Gydėmės, gydėmės ir vakar gydytoja atėjus paklausė sakė, kad viskas gerai, bet šiąnakt mes vėl sukarščiavom, vėl virš 38C, visą naktį kosėjom šlapiai, sloga kamavo, tai ir nesuprantu kas čia mums? koks bronchitas? ar laringito kokia komplikacija? O gal jau šiaip koks dar virusas... verysad.gif Mums tik dešimt mėnesiukų verysad.gif Gydytoja sakė, kad realiai jau nuo 2,5metukų negali vaikas uždusti nuo laringito...Lauksim to amžiaus labai....

Vakar nusipirkom OMRON inhaliatorių ir ką jūs sau galvojat? Mano vaikas jo bijo.... Klykia kai įjungiu... Na žodžiu... Pasaka be galo verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(kilkius @ 2009 02 02, 14:43)
Laba,o kur matet akcijas šiems inhaliatoriams? pas mus irgi jau laringitas trečią kartą atkeliavo per 3 menesius.


va čia mačiau akcija wink.gif OMRON inhaliatoriai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velniukstis: 07 vasario 2009 - 13:36
QUOTE(daika @ 2009 02 06, 17:55)
smile.gif kai sužinosit alergijos rezultatus parašykite, gal ir mums vertėtų pasidaryt

sveiki. na va musu alergijos rezultatai neigiami. Jeigu kas galvojat daryti alergijos tyrimus tai parekomenduociau Centro poliklinikoje alergologe Nijolę Šuliokienę. Super gydytoja thumbup.gif tik reikia siuntimo iš šeimos gydytojo. Na ir kaina nemaža (154 litukai už tyrimą).
Papildyta:
QUOTE(vinipukas @ 2009 02 07, 01:10)
Laringitas, klastinga liga prasideda vos ne staiga ir pagrinde nakti.  Aš kažkur skaičiau ,kad laringitui netinka silti garai, geriau vesesni, kambario temp. ir su adrenalinu. Aš irgi įsigijau garų aparatą. Nes kai tik prasidėdavo priepolis tai mano mergina labai puldavo į paniką, tai būdavo kol nuramini, poto greitai garindavau su eukabaliu, bet matomai jai nelabai tiko, spazmai sustiprėdavo, tai kol neturėjau salbutamolio, duodavau ventolino,kad nors kiek praplėstų. Po kelių tokių priepolių, kurie baigdavosi ligoninėse, mes jau atrodo išmokom susidoroti ir namie.
Pavojingiausia yra mažiem vaikučiam, nes jų dar kvepavimo takai siauri. Iki 5 m. kažkur vaikučius kamuoja tas bjaurybė laringitas.

o mano dykrytei laringitas prasidejo diena, po pietų miego. bet jau užkimus buvo prieš tai dvi dienas. ir jeigu bučiau žinojusi, kad viskas nuo kimimo prasideda tai bučiau ankčiau susigriebusi.
Atsakyti